Delegări weekend 18/19 mai 2024

17 Mai 2024, la ora 12:13 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 825 vizualizări

Delegări weekend 18/19 mai 2024

 

Liga a IV-a ELITE, etapa a 22-a

Miercuri, 15 mai, următoarele meciuri:

ORELE: 18:30-seniori:

Turul/Partium - Recolta Dorolţ, scor 1-5

A: Mazilu Ovidiu, A1: Pop Emanuel, A2: Toth Kristian, Obs. Vigu Iosif

 

Sâmbătă, 18 mai, următoarele meciuri:

ORELE: 12:00-seniori / 14:00-juniori:

Oaşul 1969 - Fortuna Căpleni

A: Simon Elek

A1: Sabo Andrei

A2: Marta Raul

Obs. Năstruţ Liviu

 

ORELE: 16:00-juniori / 18:00-seniori:

Unirea Tăşnad - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Kopriva Zsolt

A1: Bonţidean Daniel

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Vigu Iosif

 

Duminică, 19 mai, următoarele meciuri:

ORELE: 12:00-seniori:

Ştiinţa Beltiug - ACS Botiz

A: Mazilu Ovidiu

A1: Neichi Sergiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Gherasim Alex

AFC Căpleni - Someşul Odoreu, nu se dispută, 3-0

Talna Oraşu Nou stă


Liga a IV-a, Seria A, etapa a 19-a

Sâmbătă, 18 mai, următoarele meciuri:

ORELE: 18:00-seniori:

Someşul Oar - CSM Victoria Carei II

A: Pop Lucian

A1: Chiorean Casian

A2: Reday Arpad

Obs. Stoica Viorel

 

Duminică, 19 mai, următoarele meciuri:

ORELE: 11:00-seniori:

Voinţa Doba - Crasna Moftinu Mic

A: Pop Emanuel

A1: Jenifer Damian

A2: Ardelean Vlad

Obs. Turtureanu Ioan

 

ORELE: 12:00-juniori / 14:00-seniori:

Real Andrid - Kneho Urziceni

A: Chiorean George

A1: Miron Ciprian

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Indre Csaba

 

ORELE: 18:00-seniori:

Platanul Marna - Frohlich Foieni

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Pataki Zoltan

ACS Ciumeşti - Viitorul Lucăceni, amânat

Recolta Sanislău - Stăruinţa Berveni, amânat

AS Ghenci - Unirea Pişcolt, nu se dispută


 

Liga a IV-a, Seria B,  TUR 2 etapa a 19-a

Duminică, 19 mai, următoarele meciuri:

 

ORELE: 18:00-seniori:

Înfrăţirea Tarna Mare - Voinţa Turţ

A: Rebegea Ciprian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Kegyes Tibor

 

ORELE: 15:30-seniori:

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Lazuri

A: Chiorean Raul

A1: Iarmos Lucian

A2: Sălăgean Sorin

Obs. Halici Eugen

 

Victoria Apa - CSM Satu Mare II, amânat

Recolta Dorolţ II Dara - Cetate 800 Ardud, amânat

Codreana Homoroade - Sporting Culciu, nu se dispută,  0-3

 

 


Liga a V-a, etapa a 12-a

Duminică, 19 mai, următoarele meciuri:

ORELE: 18:00-seniori:

Viitorul Viile SM - Dacia Supur

A: Sician Gabriel

A1: Sician Mihai

A2: Batori Patrick

Obs. Şuta Nicolae

 

Restanţă etapa a 2-a

Sâmbătă, 18 mai, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-seniori:

Olimpia Domănești - Voinţa Lazuri 2 Bercu

A: Moisa Florin

A1: Botos Roland

A2: Csaba Kevin

Obs. Nagy Istvan

Vulturii Santău - Ugocea Porumbeşti, amânat

Olimpia Domănești - Luceafărul Decebal, amânat

Voinţa Lazuri 2 Bercu - Olimpia Căuaş, nu se dispută


Cupa României

Cetate 800 Ardud - Talna Oraşu Nou, scor 2-7

A: Petruţ Sebastian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert. Obs. Năstruţ Liviu


 

Juniori A1 - FINALA

Recolta Dorolţ - Talna Oraşu Nou, duminică, ora 16:00, teren Dorolţ

A: Pop Lucian

A1: Bathory Ştefan

A2: Pop Emanuel


 

Juniori U15

Etapa a 6-a

Academia Partium - LPS Satu Mare, sâmbătă, 10:00, Dinamo

A: Rebegea Ciprian

A:1 Batori Patrick

A2: Zsigrai Catalin Marina

CSM Victoria Carei - Primavera SM, sâmbătă, 11:00, Carei

A: Carei

A1: Carei

A2: Carei

 

Juniori U14 - Naţional

LPS Satu Mare - CFR Cluj, sâmbătă, 12:00, Dinamo

A: Batori Patrick

A1: Bogdan Răzvan

 

Academia Partium - Viitorul Cluj, sâmbătă, 14:00, Dinamo

A: Batori Patrick

A1: Bogdan Răzvan

 

 


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP