Delegări weekend 20/21 mai 2023

19 Mai 2023, la ora 11:44 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 765 vizualizări

Delegări weekend 20/21 mai 2023

 

Liga a IV-a ELITE, PLAYOFF, etapa a 6-a

Sâmbătă, 20 mai, următoarel meciuri:

ORA 12:00:

Olimpia MCMXXI - Talna Orașu Nou

A: Mazilu Ovidiu

A1: Neichi Sergiu

A2: Pop Emanuel

Obs. Vigu Iosif
ORA 18:00:

Unirea Tășnad - Oașul 1969

A: CJ

A1: CJ

A2: CJ

Obs. Gherasim Alexandru

Duminică, 21 mai, următorul meci:

ORA 18:00:

AFC Botiz - Recolta Dorolț

A: Matei Claudiu

A1: Sician Gabriel

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Năstruţ Liviu


Liga a IV-a ELITE, PLAYOUT, etapa a 4-a

 

Sâmbătă, 20 mai, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Ştiinţa Beltiug - Turul Micula

A: Peter Alin

A1: Moisa Florin

A2: Botos Roland

Obs. Morar Nicolae

ORA 17:00:

Voinţa Turţ - AFC Căpleni

A: Rebegea Ciprian

A1: Bauer Iosif

A2: Sician Marcel

Obs. Halici Eugen

Fortuna Căpleni - Schwaben K. Cămin, amânat

Stăruinţa Berveni stă


Liga a IV-a, Seria A, etapa 19-a

Duminică, 21 mai, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Real Andrid - Recolta Sanislău

A: Pop Lucian

A1: Fuzi Răzvan

A2: Miro Ciprian

Obs. Mândreanu Remus

ORA 15:00:

Crasna Moftinu Mic - Vulturii Santău

A: Bauer Iosif

A1: Rentea Florin

A2: Marta Florin

Obs. Turtureanu Ioan

ORA 16:00:

Academia Partium - Platanul Marna, teren Micula

A: Tincu Bogdan

A1: Bathory Ştefan

A2: Raul Florea

Obs. Kegyes Tibor

Victoria Carei II - Schamagosch Ciumeşti

A: Chiorean Raul

A1: Reday Arpad

A2: Moisa Gabriel

Obs. Nagy Istvan

ORA 18:00:

Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni

A: Sălăgean Norbert

A1: Botos Roland

A2: Chiorean Casian

Obs. Indre Csaba

Somesul Oar - Kneho Urziceni, amânat


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 19-a

Vineri, 19 mai, următorul meci:

ORA 18:00:

Cetate 800 Ardud - Voinţa Lazuri

A: Mihai Marius

A1: Ciceu Marian

A2: Dan Mihuţ

Obs. Iuhas Ioan

Sâmbătă, 20 mai, următorul meci:

ORA 17:00:

Someşul Odoreu - Victoria Apa

A: Pop Lucian

A1: Chiorean George

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Ziman Cornel

Duminică, 21 mai, următorul meci:

ORA 11:00:

CSM Satu Mare II - Codreana Homoroade, teren Olimpia

A: Chiorean George

A1: Csaba Kevin

A2: Farcaş Florin

Obs. Racolţa Vasile

Ugocea Porumbeşti - Recolta Dorolţ II Dara, amânat

Voinţa Babţa - Dacia Medieşu Aurit, nu se dispută

LPS Satu Mare - Voinţa Doba, nu se dispută


Liga a V-a, etapa a 3-a

Duminică, 21 mai, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Olimpia Domăneşti - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Mihai Marius

A1: Sabo Andrei

A2: Bauer Adalbert

Obs. Pataki Zoltan

ORA 16:30:

Dacia Supur - Unirea Pişcolt

A: Pop Emanuel

A1: Ardelean Vlad

A2: Juhasz Tibor

Obs. Dorca Marcel

Sporting Culciu - Olimpia Căuaş, amânat

A: Raţ Sebastian

A1: stagiar

A2: stagiar

Obs.

Luceafărul Decebal II - Unirea Bercu, amânat


Juniori A1

Oaşul 1969 - AFC Căpleni, amânat

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Bauer Iosif

A2: Sician Marcel


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

Reamintin echipelor că este obligatoriu folosirea unui jucător cadet (născut 1999 sau mai tânăr) și a unui junior (născut 2003 sau mai tânăr).

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP