Delegări weekend 21/22 mai 2022

20 Mai 2022, la ora 11:50 / Publicat în Comunicate AJF / 905 vizualizări

Delegări weekend 21/22 mai 2022

 

LIGA A IV-A ELITE - Play-OFF, Etapa a 5-a

 

SÂMBĂTĂ, 21 mai, următoarele meciuri:

ORELE 16:00 / 18:00:

CSM Victoria Carei - Unirea Tăşnad

A: Kovacs Szabolcs

A1: Pop Emanuel

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Pataki Zoltan

Energia Negreşti Oaş - Recolta Dorolţ

A: Rebegea Ciprian

A1: Bathory Ştefan

A2: Denis Gherman

Obs. Marcel Savaniu

 

DUMINICĂ, 22 mai, următoarele meciuri:

ORA 18:00 - seniorii:

Talna Oraşu Nou - Olimpia MCMXXI

A: Kovacs Szabolcs

A1: Maxi Cătălin

A2: Lukacs Levente

Obs. Gherasim Alexandru

 

ORELE 12:00 - juniorii / 18:30 - seniorii:

AFC Căpleni - Viitorul Vetiş

A: Rebegea Ciprian

A1: Matei Claudiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Năstruţ Liviu


LIGA A IV-A ELITE - Play-OUT, Etapa a 4-a

 

DUMINICĂ, 22 mai, următoarele meciuri:

ORA 15:00 - seniorii

Fortuna Căpleni - Schwaben K. Cămin

A: Rebegea Ciprian

A1: Matei Claudiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Kegyes Tiberiu

 

ORELE 16:00 / 18:00:

Turul Micula - Ştiinţa Beltiug

A: Radu Tudor

A1: Botos Roland

A2: Reday Arpad

Obs. Vigu Iosif

Luceafărul Decebal - Unirea Păuleşti

A: Neichi Sergiu

A1: Şerban Ovidiu

A2: Ardelean Vlad

Obs. Ziman Cornel

Recolta Sanislău - Stăruinţa Berveni

A: Popa Ionel

A1: Moisa Florin

A2: Chiorean George

Obs. Racolţa Vasile

 


LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 19-a

 

SÂMBĂTĂ, 21 mai, următoarele meci:

ORA 18:00:

Schamagosch Ciumeşti - Kneho Urziceni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Ciceu Marian

A2: Dan Mihuţ

Obs. Rus Gavril

Someşul Oar - Frohlich Foieni

A: Matei Claudiu

A1: Trella Zoran

A2: Coman Marius

Obs. Borz Ionel

 

DUMINICĂ, 22 mai, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Viitorul Lucăceni - CSM Victoria Carei II

A: Popa Ionel

A1: Moisa Florin

A2: Chiorean George

Obs. Dorca Marcel

Real Andrid - Crasna Moftinu Mic

A: Popescu Tudor

A1: Sician Marcel

A2: Rentea Florin

Obs. Mîndreanu Remus

 

ORA 18:00:

Unirea Pişcolt - AS Ghenci

A: Dragoş Bogdan

A1: Toth Kristian

A2: Jennifer Damian

Obs. Stoica Viorel

Platanul Marna - Vulturii Santău

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Şuta Nicolae

Termala Dindeşti stă


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 17-a

 

SÂMBĂTĂ, 21 mai, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Voinţa Doba - Voinţa Lazuri

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Sabo Andrei

Obs. Turtureanu Ioan

 

ORA 18:00:

Speranţa Halmeu - Someşul Odoreu, teren Porumbeşti

A: Radu Tudor

A1: Maxi Cătălin

A2: Moisa Florin

Obs. Iuhas Ioan

 

DUMINICĂ, 22 mai, următoarele meciuri:

ORA 14:45:

Voinţa Babţa - Sportul Botiz

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae

ORA 15:00:

Victoria Apa - LPS Satu Mare (Venus Dumbrava), teren Dinamo

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Denis Gherman

Obs. Pataki Zoltan

ORA 16:00:

Voinţa Turţ - Dacia Medieşu Aurit

A: Pop Emanuel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Andreica Marcel

Cetate 800 Ardud - Codreana Homoroade, amânat


LIGA A V-A, Etapa a 16-a

 

SÂMBĂTĂ, 21 mai, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

Luceafărul Decebal II - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Simon Elek

A1: Jennifer Damian

A2: Estan Alex

Obs. Raţ Sebastian

 

DUMINICĂ, 22 mai, următoarele meciuri:

ORA 18:00:

Unirea Bercu - Ugocea Porumbeşti

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Gherman Denis

Obs. Scwarcz Oscar

 

Dacia Supur - Gloria Moftinu Mare

A: Popescu Tudor

A1: Rentea Florin

A2: Sician Marcel

Obs. Bâlc Csaba

Viitorul Viile SM - Recolta Dorolţ II Dara, amânat

Termala Dindeşti II - Olimpia Căuaş, amânat


 

Campionatul judeţean Juniori - semifinale

CSM Victoria Carei - Talna Oraşu Nou, teren Dorolţ, vineri, ora 17:00

A: Rebegea Ciprian

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs.: Borz Ionel

Unirea Păuleşti - Recolta Sanislău, teren Petin, vineri, ora 18:00,

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs.: Turtureanu Ioan

 

 


* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP