Delegări weekend 22/23/24 martie

22 Martie 2024, la ora 11:36 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 1125 vizualizări

Delegări weekend 22/23/24 martie

 UPDATE 13:15!!!

Liga a IV-a ELITE, etapa a 13-a

Vineri, 22 martie, următoarele meciuri:

ORELE: 16:15-seniori (juniori, amânat)

ACS Botiz - Talna Oraşu Nou

A: Bodocan Narcis (CJ)

A1: Revnic Alin (CJ)

A2: Bathory Ştefan

Obs. Pataki Zoltan

 

Duminică, 24 martie, următoarele meciuri:

ORELE: 13:00-juniori / 15:00-seniori:

 

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

A: Pop Emanuel

A1: Batori Patrick

A2: Por Constantin

Obs. Năstruţ Liviu

 

ORELE: 13:00-juniori / 15:00-seniori:

 

 

AFC Căpleni - Oaşul 1969

A: Simon Elek

A1: Miclăuş Răzvan Sergiu

A2: Iarmoş Lucian

Obs. Vigu Iosif

 

ORELE: 14:00-seniori / 16:00-juniori:

Schwaben Kalmandi Cămin - Turul/Partium

A: Chiorean George

A1: Botos Roland

A2: Bathory Ştefan

Obs. Kegyes Tibor

Unirea Tăşnad - Someşul Odoreu, nu se dispută

Fortuna Căpleni stă


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 11-a

Sâmbătă, 23 martie, următoarele meciuri:

ORELE: 13:00-juniori / 15:00-seniori:

Someşul Oar - Real Andrid

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Pop Lucian

A2: Toth Krisztian

Obs. Gherasim Alexandru

 

Duminică, 24 martie, următoarele meciuri:

ORELE: 11:00-seniori:

CSM Victoria Carei II - Voinţa Doba

A: Sălăgean Norbert

A1: Sălăgean Sarah

A2: Moisa Gabriel

Obs. Indre Csaba

 

ORELE: 12:30-seniori:

Viitorul Lucăceni - AS Ghenci

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Jennifer Damian

Obs. Bâlc Csaba

 

ORELE: 15:00-seniori / 13:00-juniori:

Recolta Sanislău - ACS Ciumeşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Miron Ciprian

A2: Moisa Florin

Obs. Morar Nicolae

Platanul Marna - Crasna Moftinu Mic

A: Peter Alin

A1: Iuhas Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Rozs Zoltan

Unirea Pişcolt - Frohlich Foieni, nu se dispută

 

Duminică, 24 martie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-seniori:

Stăruinţa Berveni - Kneho Urziceni

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Jennifer Damian

Obs. Petz Istvan


 

Liga a IV-a, Seria B, etapa a 11-a

 

Duminică, 24 martie, următoarele meciuri:

ORELE: 11:00-seniori:

Recolta Dorolţ II Dara-Voinţa Lazuri

A: Bogdan Răzvan

A1: Trella Zoran

A2: Sabo Andrei

Obs. Stoica Viorel

 

 

ORELE: 13:00-seniori:

Codreana Homoroade-CSM Satu Mare II, teren Olimpia

A: Chiorean Raul

A1: Sician Gabriel

A2: Sician Mihai

Obs. Iuhas Ioan

 

ORELE: 14:00-seniori:

Victoria Apa-Cetate 800 Ardud

A: Bogdan Răzvan

A1: Sabo Norbert

A2: Trella Zoran

Obs. Nagy Zoltan

 

ORELE: 15:00-seniori:

Înfrăţirea Tarna Mare-Sporting Culciu

A: Petruţ Sebastian

A1: Por Cezar

A2: Mureşan Matei

Obs. Dorca Marcel

 

ORELE: 16:00-seniori:

Dacia Medieşu Aurit-Voinţa Turţ

A: Sician Gabriel

A1: Sician Mihai

A2: Chiorean Raul

Obs. Halici Eugen

 


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP