Delegări weekend 23-24 martie

22 Martie 2019, la ora 10:14 / Publicat în Comunicate AJF / 511 vizualizări

Delegări weekend 23-24 martie

Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

Etapa a 12-a
Duminică, 24 martie,  13:00 / 15:00:
Turul Micula - Egri Sasok Agriş
A: Pop Lucian
A1: Kopriva Tamas
A2: Moisa Florin
Obs. Stoica Viorel
Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Lazuri
A: Simon Elek
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Turtureanu Ioan
Someşul Odoreu - Venus Dumbrava
A: Bărbuş Stejerel
A1: Estan Alex
A2: Ghencean Ionuţ
Obs. Halici Eugen
Sportul Botiz - Victoria Apa, (meciul de juniori se joacă miercuri, 27.03.2019)
A: Berei Roland
A1: Batori Patrick
A2: Sas Bogdan
Obs. Iuhas Ioan
Speranţa Halmeu - Energia Negreşti
A: MM
A1: MM
A2: MM
Obs. Dumitraş Gheorghe
Talna Oraşu Nou - AS Livada, ora 14:00 / 16:00
A: Matei Claudiu
A1: Denis Gherman
A2: Bilţ Ionuţ
Obs. Rus Gavril
 
Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)
Etapa a 12-a
Duminică, 24 martie,  13:00 / 15:00:
Cetate Ardud 800 - Recolta Dorolţ, se joacă la Dorolţ
A: Peter Alin
A1: Juhasz Tibor
A2: Ardelean Vlad
Obs. Morar Nicolae
Viitorul Vetiş - CSM Satu Mare
A: Bathory Ştefan
A1: Lukacs Levente
A2: Nagy Szabolcs
Obs. Borz Ionel
 
Voinţa Doba - Unirea Păuleşti, amânat
Atletic Craidorolţ - Ştiinţa Beltiug, nu se dispută
Voinţa Babţa - Luceafărul Decebal, amânat
Crasna Moftinu Mic - Someşul Oar, amânat
 

Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)
Etapa a 16-a
Sâmbătă, 23 martie,  13:00 / 15:00:
A: Kovacs Szabolcs
A1: Kopriva Zsolt
A2: Rad Bogdan
Obs. Kegyes Tibor
Duminică, 24 martie,  13:00 / 15:00:
A: Chiorean George
A1: Sălăgean Norbert
A2: Botoş Roland
Obs. Rozs Zoltan
A: Rebegea Ciprian
A1: Bonţindean Daniel Armando
A2: Raţ Sebastian Jr.
Obs. Ziman Cornel
A: Chiorean Cristian
A1: Şerban Ovidiu
A2: Hepcal Daniel
Obs. Vigu Iosif
A: Omuţ Marius
A1: Pop Adina
A2: Corb Alexandru
Obs. Petz Istvan
A: Raţ Sebastian
A1: Popescu Tudor
A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei
Obs. Torok Zoltan
AS Căpleni stă
 
 

Cupa Romaniei

A: Rebegea Ciprian
A1: Matei Claudiu
A2: Bumbuc Marius
Obs. Cseh Alexandru
 
 
Juniori Under 13, restanţă

CSS Carei - Primavera 2009
A: Maxi Catalin
A1: Marian Beniamin
A2: Chiorean Raul

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP