Delegări weekend 23/24 octombrie 2021

22 Octombrie 2021, la ora 12:48 / Publicat în Comunicate AJF / 907 vizualizări

Delegări weekend 23/24 octombrie 2021

 

LIGA A IV-A ELITE, SERIA A - Etapa a 9-a (RETUR)

 

SÂMBĂTĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 16:00:

Ştiinţa Beltiug - Energia Negreşti Oaş

A: Rebegea Ciprian

A1: Pop Emanuel

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Gherasim Alexandru

ORELE 14:00 / 16:00:

Olimpia MCMXXI SM - Turul Micula, teren Doba

A: [ Maramureş ]

A1: Nagy Szabolcs

A2: Jennifer G. Damian

Obs. Tincu Bogdan

DUMINICĂ, 24 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 12:00 / 14:00:

Luceafărul Decebal - Recolta Dorolţ

A: Neichi Sergiu

A1: Denis Gherman

A2: Lukacs Levente

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE 14:00 / 16:00:

Talna Oraşu Nou - Unirea Păuleşti

A: Simon Elek

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Batori Patrick

Obs. Turtureanu Ion


LIGA A IV-A ELITE, SERIA B - Etapa a 9-a (RETUR)

 

SÂMBĂTĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 / 16:00:

CSM Victoria Carei - Unirea Tăşnad

A: [ Sălaj ]

A1: Toth Kristian

A2: Neichi Sergiu

Obs. Pataki Zoltan

ORELE 13:00 / 15:00:

Viitorul Vetiş - Fortuna Căpleni

A: Sălăgean Norbert

A1: Reday Arpad

A2: Miron Ciprian

Obs. Dumitraş Gheorghe

DUMINICĂ, 24 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 / 16:00:

AS Căpleni - Recolta Sanislău

A: Peter Alin

A1: Sician Mihai

A2: Dan Mihuţ

Obs. Matei Claudiu

ORA 14:00 - seniori

Stăruinţa Berveni - Schwaben K. Cămin, teren Cămin

A: Radu Tudor

A1: Toth Kristian

A2: Maxi Cătălin

Obs. Vigu Iosif

(meciul de juniori s-a disputat, scor 7-3)


LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 23 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Schamagosch Ciumeşti - Vulturii Santău

A: Simon Elek

A1: Gherman Denis

A2: Batori Patrick

Obs. Rus Gavril

ORA 16:00:

Frohlich Foieni - Kneho Urziceni

A: Iuhas Cosmin

A1: Ardelean Vlad

A2: Coman Marius

Obs. Maier Alexandru

ORA 16:00:

Someşul Oar - Crasna Moftinu Mic

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Borz Ionel

DUMINICĂ, 24 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Real Andrid - CSM Victoria Carei II

A: Kovacs Szabolcs

A1: Reday Arpad

A2: Botos Roland

Obs. Rozs Zoltan

ORA 16:00:

Termala Dindeşti - Platanul Marna

A: Kopriva Zsolt

A1: Chiorean Raul

A2: Moisa Florin

Obs. Mândreanu Remus

ORA 16:00:

Viitorul Lucăceni - Unirea Pişcolt

A: Sălăgean Norbert

A1: Chiorean George

A2: Dragoş Bogdan

Obs. Dorca Marcel

AS Ghenci stă


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 7-a

 

SÂMBĂTĂ, 23 octombrie, următorul meci:

ORA 16:00:

Voinţa Lazuri - Cetate 800 Ardud

A: Mihai Marius

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Kegyes Tibor

DUMINICĂ, 24 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:30:

Speranţa Halmeu - Codreana Homoroade

A: Bogdan Răzvan

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Estan Alex

Obs. Stoica Viorel

ORELE 14:00 / 16:00:

Sportul Botiz - Voinţa Doba

A: Bathory Ştefan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Jennifer G. Damian

Obs. Halici Eugen

ORA 14:00:

Voinţa Babţa - Someşul Odoreu

A: Juhasz Tibor

A1: Ardelean Vlad

A2: Peter Iulian

Obs. Morar Nicolae

ORA 15:00:

Venus Dumbrava - Dacia Medieşu Aurit, teren Medies

A: Sabo Andrei

A1: Rentea Florin

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Iuhas Ioan

ORA 16:00:

Voinţa Turţ - Victoria Apa

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Man Cătălin

A2: Bor Alberto

Obs. Ziman Cornel


LIGA A V-A - Etapa a 6-a

 

SÂMBĂTĂ, 23 octombrie, următorul meci:

ORA 14:00:

Luceafărul Decebal II - Olimpia Căuaş

A: Sabo Andrei

A1: Sas Bogdan

A2: Tar Robert

Obs. Şuta Nicolae

DUMINICĂ, 24 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:30:

Dacia Supur - Unirea Bercu, teren Bogdand

A: Dumitraş Gheorghe

A1: Gherasim Alex

A2: Trella Zoran

Obs. Cseh Sandor

ORA 16:00:

Viitorul Viile SM - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Raţ Sebastian

A1: Petruţ Sebastian

A2: Raţ Sebastian Jr.

Obs. Racolţa Vasile

ORA 16:15:

Gloria Moftinu Mare - Recolta Dorolţ II Dara

A: Gherasim Alex

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Trella Zoran

Obs. Cseh Sandor

Termala Dindeşti II - Ugocea Porumbeşti, amânat


 

* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP