Delegări weekend 27/28 mai 2023

26 Mai 2023, la ora 11:43 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 973 vizualizări

Delegări weekend 27/28 mai 2023

 UPDATE 11:56!

Liga a IV-a ELITE, PLAYOFF, etapa a 7-a

Sâmbătă, 27 mai, următoarele meciuri:

 

ORA 14:00:

Talna Orașu Nou - AFC Botiz

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Dumitraş Gheorghe

ORA 18:00:

Oașul 1969 - Recolta Dorolț

A: CJ

A1: CJ

A2: CJ

Obs. Cseh Sandor
Unirea Tășnad - Olimpia MCMXXI

A: Kopriva Zsolt

A1: Neichi Sergiu

A2: Toth Kristian

Obs. Năstruţ Liviu


Liga a IV-a ELITE, PLAYOUT, etapa a 5-a

 

Duminică, 28 mai, următorul meci:

ORA 18:00:

AFC Căpleni - Ştiinţa Beltiug

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Sabo Andrei

A2: Batori Patrick

Obs. Iuhas Ioan

Turul Micula - Voinţa Turţ, amânat

Stăruinţa Berveni - Fortuna Căpleni, amânat

Schwaben K. Cămin stă


Liga a IV-a, Seria A, etapa 20-a

Duminică, 28 mai, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Schamagosch Ciumeşti - Someşul Oar

A: Chiorean George

A1: Toth Kristian

A2: Andreea Ghetina

Obs. Racolţa Vasile

ORA 14:30:

AS Viitorul Lucăceni - Recolta Sanislău

A: Kopriva Zsolt

A1: Botos Roland

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Papp Ioan
ORA 15:30:

Kneho Urziceni - Real Andrid

A: Chiorean Raul

A1: Miron Ciprian

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Indre Csaba
ORA 18:00:

 

Frohlich Foieni - Victoria Carei II

A: Pop Lucian

A1: Moisa Florin

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Kegyes Tiberiu
Platanul Marna - Crasna Moftinu Mic

A: Matei Claudiu

A1: Iarmos Lucian

A2: Trella Zoran

Obs. Pataki Zoltan

Vulturii Santău - Termala Dindeşti 3-0 (m.v.)

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 20-a

Sâmbătă, 27 mai, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Recolta Dorolţ II Dara - Someşul Odoreu

A: Sălăgean Norbert

A1: Ciceu Marian

A2: Dan Mihuţ

Obs. Stoica Viorel
ORA 16:30:

Victoria Apa - Ugocea Porumbeşti

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Ziman Cornel
Duminică, 28 mai, următorul meci:

ORA 11:00:

CSM Satu Mare II  - Voinţa Doba, teren Olimpia

A: Bathory Ştefan

A1: Jennifer Damian Denisa

A2: Raul Florea

Obs. Raţ Sebastian
Dacia Medieşu Aurit - Cetate 800 Ardud, amânat

Codreana Homoroade - Voinţa Babţa, nu se dispută

Voinţa Lazuri - LPS Satu Mare, nu se dispută


Liga a V-a, etapa a 4-a

Duminică, 28 mai, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

Unirea Pişcolt - Luceafărul Decebal II, teren Decebal

A: Sician Gabriel

A1: Rentea Florin

A2: Raţiu Florin

Obs. Swarcz Oscar

ORA 18:00:

Sporting Culciu - Dacia Supur, teren Supur

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Marta Raul

Obs. Rozs Zoltan
Olimpia Căuaş - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Petruţ Sebastian

A1: Coman Marius

A2: Sician Marcel

Obs. Morar Nicolae
Unirea Bercu -  Olimpia Domăneşti, amânat


 

Sâmbătă, 27 mai, ora 13:00

Academia Partium - Voinţa Lazuri, teren Micula

A: Sician Gabriel

A1: Marta Raul

A2: Trella Zoran

Obs. Turtureanu Remus

 


 

JUNIORI A1

Joi, 25 mai, la Dorolţ, s-a jucat meciul pentru desemnarea reprezentantei judeţului Satu Mare care va participa la etapa a II-a - ETAPA ELIMNATORIE:

 

Talna Oraşu Nou (locul 1, seria A) - AFC Căpleni (locul 1, seria B)  1-2

(A: Rebegea Ciprian Gelu, A1: Miclăuş Răzvan, A2: Bauer Iosif, Obs. Năstruţ Liviu)

 

AFC Căpleni va juca miercuri, 31 mai 2023, împotriva campioanei judeţului Sălaj - Club Sportiv Inter Cizer,   la juniori A1, o singură manşă, conform programului FRF.


 

Juniori A1

Oaşul 1969 - Recolta Dorolţ

Duminică, 28 mai 2023, ora 11:30, teren Negreşti

A: Sician Gabriel

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Batori Patrick

 



Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

Reamintin echipelor că este obligatoriu folosirea unui jucător cadet (născut 1999 sau mai tânăr) și a unui junior (născut 2003 sau mai tânăr).

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP