Delegări weekend 29/30/31 martie 2024

29 Martie 2024, la ora 11:16 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 855 vizualizări

Delegări weekend 29/30/31 martie 2024

 UPDATE 12:50 !!!

 

Liga a IV-a ELITE, etapa a 14-a

Vineri, 29 martie (Sărbători Pascale), următoarele meciuri:

ORELE: 17:00-seniori:

ACS Botiz - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Matei Claudiu

A1: Pop Emanuel

A2: Pal Alex

Obs. Turtureanu Ioan

Sâmbătă, 30 martie (Sărbători Pascale), următoarele meciuri:

ORELE: 12:00-seniori / 14:00-juniori:

Fortuna Căpleni - Talna Oraşu Nou

A: Pop Emanuel

A1: Batori Patrick

A2: Sician Mihai

Obs. Vigu Iosif

ORELE: 12:00-seniori / 14:00-juniori:

Ştiinţa Beltiug - Oaşul 1969

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Pataki Zoltan

Turul/Partium - AFC Căpleni, amânat

Someşul Odoreu - Recolta Dorolţ, nu se dispută

Unirea Tăşnad stă


Liga a IV-a, Seria A, etapa a 12-a

Sâmbătă, 30 martie (Sărbători Pascale), următoarele meciuri:

ORELE: 10:00-juniori / 12:00-seniori:

Crasna Moftinu Mic - Recolta Sanislău

A: Simon Elek

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Şuta Nicolae

Viitorul Lucăceni - Platanul Marna

A: Bogdan Răzvan

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Turtureanu Ioan

ORELE: 12:00-seniori:

ACS Ciumeşti - CSM Victoria Carei II

A: Moisa Florin

A1: Reday Arpad

A2: Fuzi Răzvan

Obs. Indre Csaba

ORELE: 12:30-seniori:

Voinţa Doba - Kneho Urziceni

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Sălăgean Sarah

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Iuhas Ioan

ORELE: 14:00-seniori:

Someşul Oar - Stăruinţa Berveni

A: Matei Claudiu

A1: Iarmos Lucian

A2: Marta Raul

Obs. Kegyes Tibor

 

ORELE: 16:00-seniori:

AS Ghenci - Frohlich Foieni

A: Chiorean Raul

A1: Botos Roland

A2: Chiorean Casian

Obs. Morar Nicolae

Real Andrid - Unirea Pişcolt, nu se dispută


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 12-a

Sâmbătă, 30 martie (Sărbători Pascale), următoarele meciuri:

ORELE: 12:00-seniori:

Voinţa Turţ-Sporting Culciu, amânat

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Sician Marcel

Obs. Andreica Marcel

Cetate 800 Ardud-Codreana Homoroade

A: Chiorean George

A1: Miron Ciprian

A2: Kevin Csaba

Obs. Racolţa Vasile

Voinţa Lazuri-Victoria Apa

A: Kopriva Zsolt

A1: Toth Kristian

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE: 14:30-seniori:

Dacia Medieşu Aurit-Recolta Dorolţ II Dara

A: Kopriva Tamas

A1: Farkaş Florin

A2: Moisa Gabriel

Obs. Gherasim Alexandru

CSM Satu Mare II-Înfrăţirea Tarna Mare, amânat


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP