Delegări weekend 30-31 martie 2019

29 Martie 2019, la ora 10:08 / Publicat în Comunicate AJF / 602 vizualizări

Delegări weekend 30-31 martie 2019

La fiecare partidă jucată în acest sfârşit de săptămână se va ţine un moment de reculegere în memoria fostului arbitru internaţional Otto Anderco.

Dumnezeu să-l odihnească în pace!

AJF Satu Mare - Szilagyi Ştefan
CJA Satu Mare - Kovacs Istvan


Liga a IV-a, Seria A
(Zona Tur-Talna)

Etapa a 13-a

Sâmbătă, 30 martie, 13:00 / 15:00:

Victoria Apa - Talna Oraşu Nou
A: Pop Lucian
A1: Kopriva Tamas
A2: Reday Arpad
Obs. Iuhas Ioan


Duminică, 31 martie, 13:00 / 15:00:

Energia Negreşti - Someşul Odoreu, se joacă la Odoreu
A: MM
A1: MM
A2: MM
Obs. Stoica Viorel

Egri Sasok Agriş - Dacia Medieşu Aurit
A: Berei Roland
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Halici Eugen

AS Livada - Speranţa Halmeu
A: Rad Bogdan
A1: Chiorean George
A2: Botos Roland
Obs. Andreica Marcel

Voinţa Lazuri - Sportul Botiz
A: Bathory Ştefan
A1: Lukacs Levente
A2: Petrut Sebastian
Obs. Dorca Marcel

Venus Dumbrava - Turul Micula
A: Stejerel Bărbuş
A1: Mihai Marius
A2: Ghencian Ionuţ
Obs. Vigu Iosif


Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)
Etapa a 13-a


Sâmbătă, 30 martie, 12:00 / 14:00:

Someşul Oar - Voinţa Babţa
A: Mazilu Ovidiu
A1: Matei Claudiu
A2: Tabacaru Sergiu
Obs.Kalmar Iosif

Sâmbătă, 30 martie, 16:00 (juniorii, la inţelegere, se dispută miercuri, 02.05.2019, ora 18:00):

Ştiinţa Beltiug - Crasna Moftinu Mic
A: Bathory Ştefan
A1: Rat Sebastian
A2: Nagy Szabolcs
Obs. Dumitraş Gheorghe

Duminică, 31 martie, 13:00 / 15:00:

Recolta Dorolţ - Viitorul Vetiş
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
A2: Batori Patrick
Obs. Turtureanu Ioan

Unirea Păuleşti - Cetate Ardud 800
A: Pop Lucian
A1: Toth Kristian
A2: Marian Beniamin
Obs. Borz Ionel

Luceafărul Decebal - Voinţa Doba, amânat

CSM Satu Mare - Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras)


Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)

Etapa a 17-a


Duminică, 31 martie, 13:00 / 15:00:

Frohlich Foieni - Unirea Pişcolt
A: Peneghi Şerban
A1: Kopriva Zsolt
A2: Iuhas Tibor
Obs. Niţă Gheorghe

Victoria Tiream - Schwaben Kalmandi Cămin
A: Rebegea Ciprian
A1: Zsigrai Cătălin Marina
A2: Kerekes Vasile
Obs. Mândreanu Remus

Schamagosch Ciumeşti - Fortuna Căpleni
A: Kovacs Szabolcs
A1: Salagean Norbert
A2: Miron Ciprian
Obs. Torok Zoltan

AS Căpleni - AS Ghenci
A: Bogdan Răzvan
A1: Trella Zola
A2: Rus Cătălin
Obs.Kegyes Tibor

Recolta Sanislău - Stăruinţa Berveni
A: Raţ Sebastian
A1: Hepcal Ionuţ
A2: Şerban Ovidiu
Obs. Ziman Cornel

Viitorul Lucăceni - CSM Victoria Carei
A: SJ
A1: SJ
A2: SJ
Obs. Pataki Zoltan

Real Andrid stă


Cupa Romaniei 
Al doilea joc din optimi:

Recolta Dorolţ II Dara - CSM Satu Mare, vineri, 29.03.2019, ora 16:30, la Dorolţ
A: Simon Elek
A1: Jennifer D. Damian
A2: Sas Bogdan
Obs. Pataki Zoltan

 



Juniori Under 11

Primavera SM - Unirea Tăşnad, sâmbătă, ora 10:00
A: Popescu Tudor
A1: Bor Alberto

Juniorul SM 2009 - Kinder Carei, luni, 17:00, teren Someşul
A: Popescu Tudor
A1: Sician Mihai

LPS SM - Il Calcio 2009, scor 8-1(joi 28.03.2019, 17:00, teren Dorolţ)
A: Bonţidean Daniel Armando
A1: Bauer Iosif
 


Juniori Under 13

Energia Negreşti Oaş - Unirea Tăşand, sâmbătă, 11:00, teren Negreşti
A: Berei Roland
A1: Sician Gabriel
A2: Bumbuc Marius

LPS SM - Primavera 2006, sâmbătă, 10:00, teren Someşul
A: Pop Lucian
A1: Kopriva Tamas
A2: Sălăgean Norbert
Obs. Rus Gavril

Juniorul SM - Primavera 2007, sâmbătă, 11:30, teren Someşul
A: Pop Lucian
A1: Kopriva Tamas
A2: Sălăgean Norbert
Obs. Rus Gavril



Campionatul Nord Vest Under 16

Primavera SM - Viitorul Cluj, sâmbătă, 13:00, teren Păuleşti
A: Bogdan Răzvan
A1: Popescu Tudor
A2: Sician Mihai

 

Delegările pot suferi modificări în funcţie de testarea arbitrilor, care va avea loc azi, 29.03.2019, ora 18:00.

Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP