Delegări weekend 30/31 octombrie 2021

29 Octombrie 2021, la ora 11:09 / Publicat în Comunicate AJF / 821 vizualizări

Delegări weekend 30/31 octombrie 2021

 

UPDATE 18:30!

 

LIGA A IV-A ELITE, SERIA A - Etapa a 10-a (RETUR)

 

SÂMBĂTĂ, 30 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 12:00 / 14:00:

Turul Micula - Talna Oraşu Nou, teren Oraşu Nou

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Borz Ionel

ORELE 14:00 / 16:00:

Unirea Păuleşti - Olimpia MCMXXI SM

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Savaniu Marcel

DUMINICĂ, 31 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

A: Neichi Sergiu

A1: Iuhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Halici Eugen

ORELE 13:00 / 15:00:

Energia Negreşti Oaş - Luceafărul Decebal

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Zsigrai Cătălin

Obs. Matei Claudiu

 


LIGA A IV-A ELITE, SERIA B - Etapa a 10-a (RETUR)

 

SÂMBĂTĂ, 30 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 - seniori / 16:00 - juniori:

Unirea Tăşnad - Viitorul Vetiş

A: Rebegea Ciprian

A1: Mihai Marius

A2: Sas Bogdan

Obs. Vigu Iosif

ORELE 14:00 / 16:00:

Fortuna Căpleni - CSM Victoria Carei

A: Bogdan Răzvan

A1: Ciceu Marian

A2: Estan Alex

Obs. Gherasim Alexandru

DUMINICĂ, 31 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Schwaben K. Cămin - AS Căpleni

A: Rebegea Ciprian

A1: Nagy Szabolcs

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Dumitraş Gheorghe

ORA 15:00 - seniorii:

Recolta Sanislău - Stăruinţa Berveni

A: Dragoş Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Chiorean Raul

Obs. Pataki Zoltan


LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 9-a

 

DUMINICĂ, 31 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 11:00:

Crasna Moftinu Mic - Frohlich Foieni

A: Bogdan Răzvan

A1: Lung Alin

A2: Coman Marius

Obs. Ziman Cornel

ORA 11:30:

Kneho Urziceni - CSM Victoria Carei II

A: Sălăgean Norbert

A1: Moisa Florin

A2: Chiorean George

Obs. Bâlc Csaba

ORA 12:30:

Real Andrid - Schamagosch Ciumeşti

A: Popa Ionel

A1: Maxi Cătălin

A2: Jennifer G. Damian

Obs. Mândreanu Remus

ORA 15:00:

Unirea Pişcolt - Someşul Oar

A: Bogdan Răzvan

A1: Lung Alin

A2: Sician Mihai

Obs. Stoica Viorel

ORA 15:00:

Vulturii Santău - Termala Dindeşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Maxi Cătălin

A2: Jennifer G. Damian

Obs. Petz Istvan

ORA 15:00:

AS Ghenci - Viitorul Lucăceni

A: Popa Ionel

A1: Moisa Florin

A2: Chiorean George

Obs. Rozs Zoltan

Platanul Marna stă

 


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 30 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 16:00:

Voinţa Doba - Speranţa Halmeu

A: Radu Tudor

A1: Miron Ciprian

A2: Botos Roland

Obs. Dorca Marcel

ORA 16:00:

Someşul Odoreu - Voinţa Lazuri

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Turtureanu Ioan

DUMINICĂ, 31 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:30:

Dacia Medieşu Aurit - Codreana Homoroade

A: Szabo Andrei

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Rentea Florin

Obs. Kegyes Tiberiu

ORA 14:00:

Victoria Apa - Voinţa Babţa

A: Popa Adina

A1: Kopriva Zsolt

A2: Toth Kristian

Obs. Năstruţ Liviu

ORA 15:00:

Voinţa Turţ - Sportul Botiz

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Rus Gavril

Cetate 800 Ardud - Venus Dumbrava, amânat

 

 


LIGA A V-A - Etapa a 7-a

 

DUMINICĂ, 31 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:30:

Recolta Dorolţ II Dara - Viitorul Viile SM

A: Mihai Marius

A1: Trella Zoran

A2: Gherman Denis

Obs. Chioreanu Radu

ORA 13:00:

Ugocea Porumbeşti - Unirea Bercu

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Kegyes Adalbert

ORA 15:00:

Gloria Moftinu Mare - Dacia Supur

A: Mihai Marius

A1: Trella Zoran

A2: Batori Patrick

Obs. Scwarcz Oscar

ORA 15:00:

Înfrăţirea Tarna Mare - Luceafărul Decebal II

A: Sabo Andrei

A1: Rentea Florin

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Hriţiu Ciprian

ORA 15:00:

Olimpia Căuaş - Termala Dindeşti II, teren Dindesti

A: Petruţ Sebastian

A1: Raţiu Florin

A2: Tar Robert

Obs. Racolţa Vasile

 

* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP