Delegări weekend 4-5 mai 2019

03 Mai 2019, la ora 08:36 / Publicat în Comunicate AJF / 597 vizualizări

Delegări weekend 4-5 mai 2019

Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna) 
Etapa a 18-a

Sâmbătă, 4 mai, orele 16:00 / 18:00:
Talna Oraşu Nou - Sportul Botiz
A: Pop Lucian
A1: Mihai Marius
A2: Tăbăcaru Sergiu
Obs. Turtureanu Ioan
 
Duminică, 5 mai:

- orele: 14:00-juniorii (teren Dumbrava) / 17:00-seniorii (teren Negreşti):
Venus Dumbrava - Energia Negreşti,
A: MM
A1: MM
A2: MM
Obs. Dumitraş Gheorghe
 
- orele 16:00 / 18:00:
Voinţa Lazuri - Egri Sasok Agriş
A: Chiriloaia Ciprian
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Lizak Paul
Someşul Odoreu - Speranţa Halmeu
A: Simon Elek
A1: Batori Patrick
A2: Denis Gherman
Obs. Rus Gavril
AS Livada - Victoria Apa
A: Chiorean George
A1: Reday Arpad
A2: Toth Cristian
Obs. Iuhas Ioan
Dacia Medieşu Aurit - Turul Micula
A: Kovacs Szabolcs
A1: Kopriva Zolt
A2: Kopriva Tamas
Obs. Gherasim Alexandru
 

 
Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)
Etapa a 18-a
 
Joi, 2 mai:
CSM Satu Mare - Recolta Dorolţ, 2-0

Sâmbătă, 4 mai, orele 16:00 / 18:00
Voinţa Doba - Voinţa Babţa
A: Dragoş Bogdan
A1: Sălăgean Norbert
A2: Marian Beniamin
Obs. Mândreanu Remus
Someşul Oar - Ştiinţa Beltiug
A: Kovacs Szabolcs
A1: Kopriva Zolt
A2: Kopriva Tamas
Obs. Borz Ionel
 
Duminică, 5 mai, orele 16:00 / 18:00:
Unirea Păuleşti - Luceafărul Decebal
A: Raţ Sebatian
A1: Popescu Tudor
A2: Şerban Ovidiu
Obs. Stoica Viorel
Viitorul Vetiş - Cetate Ardud 800
A: Pop Emanuel
A1: Raţ Jr.
A2: Miclăuş Răzvan
Obs. Chioreanu Radu
Crasna Moftinu Mic - Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la "masa verde")

 
 
Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)
Etapa a 22-a
 
Sâmbătă, 4 mai, orele 14:00 / 16:00
CSM Victoria Carei - Real Andrid
A: Rebegea Ciprian
A1: Bathory Ştefan
A2: Sician Mihai
Obs. Altfatter Robert
 
Duminică, 5 mai:
 
- orele: 15:00-seniori / 17:00-juniori:
Schamagosch Ciumeşti - Frohlich Foieni
A: Peneghi Şerban
A1: Miron Ciprian
A2: Moisa Florin
Obs. Torok Zoltan
 
- orele: 16:00 / 18:00:
AS Căpleni - Recolta Sanislău
A: Rebegea Ciprian
A1: Pop Cristi
A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei
Obs. Vigu Iosif
Stăruinţa Berveni - AS Ghenci
A: Bathory Ştefan
A1: Lukacs Levente
A2: J3nnifer D. Damian
Obs. Kegyes Tibor
Victoria Tiream - Viitorul Lucăceni
A: Chiş Florin
A1: Juhazs Tibor
A2: Ardelean Vlad
Obs. Niţă Gheorghe
Unirea Pişcolt - Fortuna Căpleni
A: Bogdan Răzvan
A1: Bonţidean Daniel Armando
A2: Estan Alex Frz.
Obs. Halici Eugen
Schwaben Kalmandi Cămin - stă

 
 
Liga a V-a, Seria A
Etapa a 14-a

Duminică, 5 mai:
 
- ora 15:00:
AS Termala Dindeşti - Olimpia Căuaş
A: Ciceu Marian
A1: Ciordaş Ionuţ
A2: Ciordaş Marius
Obs. Morar Nicolae
Vulturii Santău - Speranţa Bogdand
A: Petz Istvan
A1: Maxi Cătălin
A2: Turoczi Zoltan
Obs. Rozs Zoltan
 
- ora 18:00:
Dacia Supur - Platanul Marna, teren Marna
A: Ciceu Marian
A1: Dănuţ Mihuţ
A2: Peter Iulian
Obs. Dorca Marcel
Gloria Moftinu Mare - Kneho Urziceni
A: Dragoş Bogdan
A1: Szakacs Zolt
A2: Botoş Roland
Obs. Pataki Zoltan
Olimpia Domăneşti - CS SC Olimpia MCMXXI SM, teren Olimpia "Daniel Prodan"
A: Mazilu Ovidiu
A1: Nagy Szabolcs
A2: Neichi Sergiu
Obs. Ziman Cornel

 
 
Liga a V-a, Seria B
Etapa a 14-a

Duminică, 5 mai,

- ora 15:00:
Ugocea Porumbeşti - AS CS Cetate Ardud 800 II
A: Petruţ Sebastian
A1: Ghencean Ionuţ
A2: Bor Alberto
Obs. Kegyes Adalbert
Unirea Bercu - AS Voinţa Turţ
A: Matei Claudiu
A1: Sician Gabriel
A2: Sas Bogdan
Obs. Racolţa Vasile
Codreana Homoroade - CSM Satu Mare II
A: Kerekes Vasile
A1: Trella Zoran
A2: Hepcal Ionuţ
Obs. Sabo Arnold
 
-ora 18:00:
ACS Turulung - Viitorul Viile SM
A: Petruţ Sebastian
A1: Ghencean Ionuţ
A2: Bor Alberto
Obs. Hriţiu Ciprian
Recolta Dorolţ II (Dara) - Prietenia Crucişor
A: Matei Claudiu
A1: Sician Gabriel
A2: Sas Bogdan
Obs. Schwarcz Oscar
 
 

Restanţă, Liga a IV-a, Seria B
Miercuri, 1 mai, 
Luceafărul Decebal - Someşul Oar, teren Oar, scor 3-2 (juniori 3-0)

 
Cupa României, 16-imi
Joi, 2 mai, 
Crasna Moftinu Mic - Unirea Pişcolt 8-1

 
Under 13
Primavera 2007 - CSS Carei, amânat
Primavera 2006 - Juniorul SM, sâmbătă, 10:00, Păuleşti
A: Matei Claudiu
A2: Sician Gabriel
A3: Bor Alberto
Unirea Tăşnad - LPS SM, vineri, ora 16:00, Tăşnad
Under 11
FC Kinder Carei - Juniorul 2008, vineri, ora 11:00, Carei
A: Carei
A2: Carei
Primavera - Il Calcio, amânat
Unirea Tăşnad - Juniorul 2009, sâmbătă, ora 11:00, Tăşnad

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.
 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP