Delegări weekend 5/6 noiembrie 2022

04 Noiembrie 2022, la ora 11:07 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 875 vizualizări

Delegări weekend 5/6 noiembrie 2022

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 10-a

 

SÂMBĂTĂ, 5 noiembrie, următoarele meciuri:

 

ORA 14:00 - seniorii:


Oaşul 1969 - Recolta Dorolţ

A: Seiche Flavius

A1: Kopriva Zsolt

A2: Toth Kristian

Obs. Pataki Zoltan

 

 

ORELE 12:00 / 14:00:

Unirea Păuleşti - Sportul Botiz

A: Dragoş Bogdan

A1: Moisa Florin

A2: Maxi Cătălin

Obs. Kegyes Tibor

 

DUMINICĂ, 6 noiembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00 - seniorii:

Voinţa Turţ - Talna Oraşu Nou

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Andreica Marcel

 

Ştiinţa Beltiug - Turul Micula, amânat

 


Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 10-a

 

SÂMBĂTĂ, 5 noiembrie, următoarele meciuri:

 

ORA 13:00 - juniorii (meciul de seniori este amânat):

Olimpia MCMXXI - AS Căpleni

A: Denis Gherman

A1: Jennifer Damian

A2: Sician Gabriel

 

ORA 14:00 - seniorii:

Luceafărul Decebal - Viitorul Vetiş

A: Simon Elek

A1: Matei Claudiu

A2: Batori Patrick

Obs. Turtureanu Ioan

 

DUMINICĂ, 6 noiembrie, următoarele meciuri:

ORELE 12:00 / 14:00:

Schwaben K. Cămin - Unirea Tăşnad

A: Moisa Florin

A1: Miron Ciprian

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Petz Istvan

 

Fortuna Căpleni - Stăruinţa Berveni, nu se dispută


Liga a IV-a, Seria A, etapa a 11-a

 

SÂMBĂTĂ, 5 noiembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Platanul Marna - Frohlich Foieni

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Sălăgean Norbert

A2: Chiorean George

Obs. Papp Ioan

 

 

DUMINICĂ, 6 noiembrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00:

Real Andrid - Vulturii Santău

A: Popa Ionel

A1: Chiorean George

A2: Heinrich Henrietta

Obs. Rozs Zoltan

Recolta Sanislău - Schamagosch Ciumeşti

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Mihuţ Dan

Obs. Mândreanu Remus

Termala Dindeşti - AS Viitorul Lucăceni

A: Radu Tudor

A1: Fuzi Răzvan

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Morar Nicolae

 

ORA 15:00:

Crasna Moftinu Mic - Kneho Urziceni

A: Matei Claudiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Jennifer Damian Denisa

Obs. Halici Eugen

 

Someşul Oar - Victoria Carei II, nu se dispută

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 11-a

 

SÂMBĂTĂ, 5 noiembrie, următoarele meciuri:

ORA 13:00:

Someşul Odoreu - Voinţa Lazuri

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Mihai Marius

A2: Răzvan Miclăuş

Obs. Ziman Cornel

 

ORA 14:00:

Voinţa Doba - Dacia Medieşu Aurit

A: Ciceu Marian

A1: Ardelean Vlad

A2: Peter Iulian

Obs. Gherasim Alex

 

DUMINICĂ, 6 noiembrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00:

Recolta Dorolţ II Dara - Codreana Homoroade

A: Chiorean Raul

A1: Sician Gabriel

A2: Raţ Jr.

Obs. Vigu Iosif

Ugocea Porumbeşti - CSM Satu Mare II

A: Tincu Bogdan

A1: Marta Raul

A2: Sician Marcel

Obs. Nagy Levente

Cetate 800 Ardud - Voinţa Babţa, nu se dispută

LPS Satu Mare - Victoria Apa, nu se dispută


Liga a V-a, Seria A, etapa a 9-a

 

DUMINICĂ, 6 noiembrie, următoarele meciuri:

ORA 13:00:

Luceafărul Decebal II - Olimpia Căuaş

A: Raţ Sebastian

A1: Raţiu Florin

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Năstruţ Liviu

 

ORELE 14:00:

Unirea Pişcolt - Dacia Supur

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Reday Arpad

A2: Lung Alin

Obs. Dorca Marcel

Gloria Moftinu Mare - Olimpia Domăneşti

A: Coman Marius

A1: Trella Zoran

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Bâlc Csaba


Liga a V-a, Seria B, etapa a 9-a

 

DUMINICĂ, 6 noiembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Unirea Bercu - Sporting Culciu

A: Sabo Andrei

A1: Lakatos Tibor

A2: Raul Florea

Obs. Borz Ionică

Înfrăţirea Tarna Mare - Viitorul Viile SM, nu se dispută

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP