Delegări weekend 6-7 aprilie 2019

05 Aprilie 2019, la ora 09:59 / Publicat în Comunicate AJF / 567 vizualizări

Delegări weekend 6-7 aprilie 2019

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 14-a

 

mbătă, 6 aprilie,  15:00 / 17:00:

Energia Negreşti - Voinţa Lazuri

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Torok Zoltan

Victoria Apa - Venus Dumbrava

A: Rebegea Ciprian

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Sician Mihai

Obs. Ziman Cornel

 

Duminică, 7 aprilie,  15:00 / 17:00:

Turul Micula - AS Livada

A: Pop Lucian

A1: Toth Kristian

A2: Botoş Roland

Obs. Vigu Iosif

Sportul Botiz - Egri Sasok Agriş

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Turtureanu Ioan

Talna Oraşu Nou - Someşul Odoreu, teren Odoreu

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Cristian

Obs. Gherasim Alexandru

Speranţa Halmeu - Dacia Medieşu Aurit

A: Neichi Sergiu

A1: Rus Cătălin

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Andreica Marcel 


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 14-a

 

mbătă, 6 aprilie,  15:00 -seniorii / 17:00 - juniorii:

Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs. Morar Nicolae

 

Duminică, 7 aprilie,

14:00 / 16:00:

Voinţa Babţa - Viitorul Vetiş

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Juhasz Tibor

Obs. Niţă Gheorghe

 

15:00 / 17:00:

Cetate Ardud 800 - Someşul Oar

A: Pop Emanuel

A1: Trella Zora

A2: Raţ Sebastian

Obs. Chioreanu Radu

Crasna Moftinu Mic - Voinţa Doba

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: J3nnifer Damian

Obs. Cseh Şandor

Luceafărul Decebal - CSM Satu Mare

A: Ovidiu Mazilu

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Căliman Patrick

Obs. Kalmar Iosif

 

Atletic Craidorolţ - Recolta Dorolţ, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras)


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 18-a

 

Duminică, 7 aprilie,  15:00 / 17:00:

AS Căpleni - Fronlich Foieni

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Pataki Zoltan

Recolta Sanislău - AS Ghenci

A: Bărbuş Stejerel

A1: Ciceu Marian

A2: Sician Gabriel

Obs. Halici Eugen

Real Andrid - Stăruinţa Berveni

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Kegyes Tibor

Schamagosch Ciumeşti - Viitorul Lucăceni

A: Penegyi Şerban

A1: Popescu Tudor

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Dumitraş Gheorghe

Unirea Pişcolt - Victoria Tiream

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Lizak Paul

Schwaben Kalmandi Cămin - Fortuna Căpleni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Berei Roland

A2: Ghencean Ionuţ

Obs. Rus Gavril

CSM Victoria Carei stă 


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 10-a

 

Duminică, 7 aprilie,

14:00:

Dacia Supur - Olimpia Căuaş, teren Căuaş

A: Salagean Norbert

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan

 

15:00:

Kneho Urziceni - Speranţa Bogdand

A: Bonţidean Armando Daniel

A1: Estan Alex Fr.

A2: Batori Patrick

Obs. Borz Ionel

 

16:00:

Platanul Marna - CS SC Olimpia MCMXXI SM

A: Rad Bogdan

A1: Szakacs Zsolt

A2: Marian Beniamin

Obs. Kegyes Adalbert

Gloria Moftinu Mare - Olimpia Domăneşti

A: Chiorean George

A1: Ciordaş Daniel

A2: Ciordaş Dragoş

Obs. Hriţiu Ciprian

AS Termala Dindeşti - Vulturii Santău

A: Salagean Norbert

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Peter Iulian

Obs. Mândreanu Remus 


Liga a V-a, Seria B

Etapa a 10-a

 

Sâmbătă, 6 aprilie, 17:00:

AS CS Cetate Ardud 800 II - CSM Satu Mare II, teren Olimpia

A: Bogdan Răzvan

A1: Denis Gherman

A2: Popescu Tudor

Obs. Altfatter Robert

 

Duminică, 7 aprilie,

14:30:

Ugocea Porumbeşti - AS Voinţa Turţ

A: Petruţ Sebastian

A1: Bilţ Ionuţ

A2: Raţ Jr.

Obs. Schwarcz Oscar

 

17:00:

ACS Turulung - Unirea Bercu

A: Petruţ Sebastian

A1: Szabo Andrei

A2: Raţ Jr.

Obs. Schwarcz Oscar

Codreana Homoroade - Recolta Dorolţ II (Dara)

A: Kerekes Vasile

A1: Bor Alberto

A2: Sas Bogdan

Obs. Racolţa Vasile

Viitorul Viile SM - Prietenia Crucişor, amânat


Cupa României

Miercuri, 10 aprilie 2019, ora 17:30

Luceafărul Decebal - Victoria Apa

A: Bathory Ştefan

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Bonţidean Armando Daniel

Obs. Stoica Viorel


Under 11

Kinder Carei - Unirea Tăşnad, vineri, 16:00, Carei

A: Peneghi Şerban

A1: Chiorean Raul

Il Calcio 2009 - Juniorul 2008, sâmbătă, 12:00, Dorolţ

A: Bogdan Răzvan

A1: Rebegea Ciprian

LPS SM - Primavera, sâmbătă, 13:00, Dorolţ

A: Bogdan Răzvan

A1: Rebegea Ciprian


Under 13

CSS Carei - Energia Negreşti, sâmbătă, 09:00, Carei

A: Maxi Cătălin

A1: Chiorean Raul

A2: Turoczi Sergiu

Primavera 2006 - Unirea Tăşnad, sâmbătă, 10:00, Păuleşti

A: Popescu Tudor

A1: Bonţidean Armando Daniel

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Primavera 2007 - LPS SM, sâmbătă, 11:30, Păuleşti

A: Bonţidean Armando Daniel

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Popescu Tudor


Interliga, teren Someşul, duminică, 10:00-13:00

A: Bonţidean Armando Daniel

A1: Batori Patrick

A2: Estan Alex Fr.

A3: Bor Alberto

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP