Delegări weekend 6/7 aprilie 2024

05 Aprilie 2024, la ora 11:08 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 1024 vizualizări

Delegări weekend 6/7 aprilie 2024

 

Liga a IV-a ELITE, etapa a 15-a

Sâmbătă, 6 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-juniori / 17:00-seniori:

Oaşul 1969 - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Sălăgean Norbert

A1: Moisa Florin

A2: Botos Roland

Obs. Gherasim Alexandru

Ştiinţa Beltiug - Turul/Partium

A: Pop Emanuel

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Reday Arpad

Obs. Morar Nicolae

Unirea Tăşnad - Fortuna Căpleni

A: Simon Elek

A1: Marta Raul

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Turtureanu Ioan

Someşul Odoreu stă

 

ORELE: 16:00-seniori:

AFC Căpleni - ACS Botiz

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Năstruţ Liviu

 

Duminică, 7 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-juniori / 17:00-seniori:

Talna Oraşu Nou - Recolta Dorolţ

A: Pop Lucian

A1: Kopriva Tamas

A2: Toth Kristian

Obs. Kegyes Tibor


Liga a IV-a, Seria A, etapa a 13-a

Sâmbătă, 6 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-juniori / 17:00-seniori:

 

Stăruinţa Berveni - Real Andrid

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Coman Marius

Obs. Indre Csaba

 

 

 

Duminică, 7 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 12:00-seniori / 14:00-juniori:

Kneho Urziceni - Crasna Moftinu Mic

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Rozs Zoltan

ORELE: 15:00-seniori:

Recolta Sanislău - Voinţa Doba

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Andreea Ghetina

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Papp Ioan

ORELE: 17:00-seniori:

Frohlich Foieni - ACS Ciumeşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Rakoczi Kristof

A2: Chiorean George

Obs. Bâlc Csaba

CSM Victoria Carei II - Viitorul Lucăceni

A: Chiorean Raul

A1: Batori Patrick

A2: Chiorean Casian

Obs. Dorca Marcel

Platanul Marna - AS Ghenci

A: Moisa Florin

A1: Farkas Florin

A2: Csaba Kevin

Obs. Iuhas Ioan

Unirea Pişcolt - Someşul Oar, nu se dispută

 

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 13-a

Duminică, 7 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 12:30-seniori:

Recolta Dorolţ II Dara-Voinţa Turţ

A: Sician Gabriel

A1: Sician Mihai

A2: Sician Marcel

Obs. Vigu Iosif

ORELE: 13:30-seniori:

Codreana Homoroade-Voinţa Lazuri

A: Chiorean Raul

A1: Botos Roland

A2: Fuzi Răzvan

Obs. Nagy Istvan

ORELE: 14:00-seniori:

 

Sporting Culciu-CSM Satu Mare II, teren Cărăşeu

A: Por Constantin

A1: Ciobai Alin

A2: Por Cezar

Obs. Halici Eugen

ORELE: 15:30-seniori:

Victoria Apa-Dacia Medieşu Aurit

A: Bogdan Răzvan

A1: Iarmos Lucian

A2: Szabo Andrei

Obs. Pataki Zoltan

ORELE: 17:00-seniori:

Înfrăţirea Tarna Mare-Cetate 800 Ardud

A: Mihai Marius

A1: Trella Zoran

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Stoica Viorel


Under 15

CSM Victoria Carei - Academia Partium, sâmbătă, 10:00, teren Carei

A: Rakoczi Kristof

A2: Sălăgean Sarah

A3: Moisa Gabriel

LPS Satu Mare - CSS Carei, duminică, 10:00, teren Dinamo

A: Rebegea Ciprian

A1: Pal Alex

A2: Şiman Daniel

Il Calcio - Olimpia MCMXXI, duminică, 11:30, teren Dinamo

A: Rebegea Ciprian

A1: Pal Alex

A2: Şiman Daniel

 

Under 11

Restanţă

CS Primavera - CSS Carei, sâmbătă, 13:00, teren Păuleşti

A: Pop Emanuel

A2: Miclăuş Răzvan

 

Turneu U9 Partium, duminică,

Brigadă teren Vetiş (10:00-14:00):

A: Pop Emanuel

A: Raţiu Florin

A: Marta Raul

Brigadă teren Micula (10:00-15:00):

A: Trella Zoran

A: Miclăuş Răzvan

A: Bauer Iosif

 

Under 14

Academia Partium - LPS SM, teren Dinamo, sâmbătă, 10:00

A: Bonţidean Daniel

A1: Simon Elek

 

Under 15 (feminin)

CSM Unirea Alba Iulia - Roma Pădureanu, teren Pişcolt, sâmbătă, ora 15:00

A: Rakoczi Kristof

A1: Sălăgean Sarah

A2: Moisa Gabriel

 

 


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP