Delegări weekend 6/7 noiembrie 2021

05 Noiembrie 2021, la ora 10:18 / Publicat în Comunicate AJF / 715 vizualizări

Delegări weekend 6/7 noiembrie 2021

 

LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 10-a

 

SÂMBĂTĂ, 6 noiembrie:

ORA 14:00:

Someşul Oar - Real Andrid

A: Pop Emanuel

A1: Bathory Ştefan

A2: Trella Zoran

Obs. Kegyes Tiberiu

 

DUMINICĂ, 7 noiembrie:

ORA 14:00, următoarele meciuri:

Crasna Moftinu Mic - Viitorul Lucăceni

A: Neichi Sergiu

A1: Lung Alin

A2: Coman Marius

Obs. Ziman Cornel

Schamagosch Ciumeşti - Termala Dindeşti

A: Kovacs Szabolcs

A1: Maxi Cătălin

A2: Chiorean Raul

Obs. Rus Gavril

CSM Victoria Carei II - Frohlich Foieni

A: Dragoş Bogdan

A1: Peter Iulian

A2: Dan Mihuţ

Obs. Petz Istvan

Vulturii Santău - AS Ghenci

A: Simon Elek

A1: Gherman Denis

A2: Batori Patrick

Obs. Turtureanu Ioan

Platanul Marna - Unirea Pişcolt

A: Kopriva Zsolt

A1: Toth Kristian

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Hriţiu Ciprian

Kneho Urziceni stă

 


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 9-a

 

SÂMBĂTĂ, 6 noiembrie:

ORELE 12:00 / 14:00:

Voinţa Doba - Venus Dumbrava

A: Radu Tudor

A1: Miron Ciprian

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE 12:00 / 14:00:

Someşul Odoreu - Sportul Botiz

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Raţ Jr.

Obs. Halici Eugen

 

DUMINICĂ, 7 noiembrie:

ORA 14:00, următoarele meciuri:

Speranţa Halmeu - Cetate 800 Ardud

A: Pop Emanuel

A1: Estan Alex

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Borz Ionel

Victoria Apa - Voinţa Lazuri

A: Popa Ionel

A1: Moisa Florin

A2: Chiorean George

Obs. Iuhas Ioan

Codreana Homoroade - Voinţa Turţ

A: Rebegea Ciprian

A1: Bonţidean Daniel

A2: Bathory Ştefan

Obs. Vigu Iosif

Voinţa Babţa - Dacia Medieşu Aurit

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Morar Nicolae

  

 


LIGA A V-A - Etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 6 noiembrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Termala Dindeşti II - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Chiorean George

A1: Botos Roland

A2: Moisa Florin

Obs. [ Carei ]

ORA 14:00:

Luceafărul Decebal II - Recolta Dorolţ II Dara

A: Lukacs Levente

A1: Rentea Florin

A2: Man Cătălin

Obs. Stoica Viorel

ORA 14:00:

Ugocea Porumbeşti - Dacia Supur

A: Sabo Andrei

A1: Raţiu Florin

A2: Tar Robert

Obs. Dorca Marcel

ORA 14:30:

Unirea Bercu - Olimpia Căuaş

A: Iuhas Cosmin

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Matei Claudiu

 

DUMINICĂ, 7 noiembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

 

Viitorul Viile SM - Gloria Moftinu Mare

A: Radu Tudor

A1: Botos Roland

A2:  Jennifer G. Damian

Obs. Pataki Zoltan

 

* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP