Delegări weekend 7-8 septembrie

06 Septembrie 2019, la ora 09:04 / Publicat în Comunicate AJF / 447 vizualizări

Delegări weekend 7-8 septembrie

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 3-a

 

Sâmbătă, 7 septembrie, 16:00 -seniorii  / 18:00 - juniorii:

Talna Oraşu Nou - Venus Dumbrava

A: Bogdan Răzvan

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Rus Gavril

 

Sâmbătă, 7 septembrie, 16:00  / 18:00:

Energia Negreşti - AS Livada

A: Rebegea Ciprian

A1: Pop Emanuel

A2: Bathory Ştefan

Obs. Hriţiu Ciprian

Turul Micula - Voinţa Lazuri

A: Simon Elek

A1: Estan Alex

A2: Denis Gherman

Obs. Turtureanu Ioan

 

Duminică, 8 septembrie, 15:00 / 17:00:

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Voinţa Turţ

A: Matei Claudiu

A1: Zsigrai Cătălin

A2: Raţ Jr.

Obs. Vigu Iosif

Duminică, 8 septembrie, 16:00 / 18:00:

Sportul Botiz - Victoria Apa

A: Bărbuş Stejerel

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Sas Bogdan

Obs. Iuhas Ioan

Speranţa Halmeu - Dacia Medieşu Aurit

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Halici Eugen

  

Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 3-a

 

Sâmbătă, 7 septembrie, 16:00 -seniorii / 18:00 - juniorii:

Someşul Oar - Unirea Tăşnad

A: Rad Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs. Torok Zoltan

 

Duminică, 8 septembrie, 16:00 - seniorii / 18:00 - juniorii:

Unirea Păuleşti - Cetate Ardud 800

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Năstruţ Liviu

 

Duminică, 8 septembrie, 15:00 / 17:00:

Viitorul Vetiş - Voinţa Babţa, teren Babţa

A: Mihai Marius

A1: Iuhasz Tibor

A2: Gherasim Florin

Obs. Gherasim Alexandru

Duminică, 8 septembrie, 16:00 / 18:00:

Voinţa Doba - Ştiinţa Beltiug

A: Chiorean George

A1: Botoş Roland

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Mândreanu Remus

Recolta Dorolţ - Crasna Moftinu Mic

A: Ovidiu Mazilu

A1: Şovre Octavian

A2: Corb Alexandru

Obs. Cseh Sandor

Luceafărul Decebal - Someşul Odoreu, nu se dispută

 

 

 

Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 4-a

Sâmbătă, 7 septembrie, 14:00 / 16:00:

Recolta Sanislău - CSM Satu Mare

A: Pop Lucian

A1: Botoş Roland

A2: Marian Beniamin

Obs. Kegyes Tibor

Sâmbătă, 7 septembrie, 16:00 / 18:00:

Fortuna Căpleni - CSM Victoria Carei

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. Pataki Zoltan

 

Duminică, 8 septembrie, 16:00 / 18:00:

Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pişcolt

A: BH

A1: BH

A2: BH

Obs. Dumitraş Gheorghe

AS Ghenci - Stăruinţa Berveni

A: Pop Lucian

A1: Kopriva Zsolt

A2: Chiorean Raul

Obs. Morar Nicolae

Victoria Tiream - Viitorul Lucăceni

A: Neichi Sergiu

A1: Bonţidean Daniel

A2: Sician Gabriel

Obs. Năstruţ Liviu

Real Andrid - AS Căpleni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. Rozs Zoltan

Frohlich Foieni - Schamagosch Ciumeşti, amânat

 

 

 

Liga a V-a, Seria A

 

Etapa a 2-a

Duminică, 8 septembrie, ora 15:00:

Termala Dindeşti - Gloria Moftinu Mare

A: Popescu Tudor

A1: Trella Zoran

A2: Jennifer Damian

Obs. Dorca Marcel

 

Duminică, 8 septembrie, ora 18:00:

Kneho Urziceni - Olimpia Căuaş

A: Kopriva Tamas

A1: Biro Eniko

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Niţă Gheorghe

Dacia Supur - Platanul Marna, teren Marna

A: Popescu Tudor

A1: Trella Zoran

A2: Jennifer Damian

Obs. Dorca Marcel

Vulturii Santău - Olimpia Domăneşti, amânat

 

 

 

LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 2-a

Duminică, 8 septembrie, ora 14:30:

Egri Sasok Agriş - Viitorul Viile SM

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Pop Emanuel

Obs. Racolţa Vasile

 

Duminică, 8 septembrie, ora 18:00:

Prietenia Crucişor - Ugocea Porumbeşti       

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Hepcal Ionuţ

Obs. Kegyes Adalbert

Unirea Bercu - Codreana Homoroade  

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Pop Emanuel

Obs. Stoica Viorel

Recolta Dorolț II (Dara) stă

 

Selecţionată U14 Sălaj - Selecţionată U14 Satu Mare, teren Micula ora 11:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Halici Eugen

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP