Delegări, weekend 8/9 iunie 2024

07 Iunie 2024, la ora 11:39 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 608 vizualizări

Delegări, weekend 8/9 iunie 2024

 

Liga a IV-a ELITE, PLAYOFF - FINALA

Sâmbătă, 8 iunie, următorul meci:

 

ORELE: 17:30-seniori:

Oaşul 1969 - Talna Oraşu Nou (rezultat tur: 3-3)

A: Lunca Dragoş

A1: Kopriva Zsolt

A2: Neichi Sergiu

A. r.: Bathory Ştefan

Obs. arbitri: Gherasim Alexandru

Obs. joc: Pataki Zoltan


Liga a IV-a, Seria A, etapa a 22-a

 

Joi, 6 iunie, următoarele meciuri:

Frohlich Foieni - Stăruinţa Berveni, scor 4-1

A: Simon Elek, A1: Pop Emanuel, A2: Iarmos Lucian, Obs. Turtureanu Ioan

 

Sâmbătă, 8 iunie, următoarele meciuri:

 

ORELE: 11:00-juniori / 13:00-seniori:

Real Andrid - Recolta Sanislău

A: Pop Lucian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Şuta Nicolae

 

ORELE: 18:00-seniori:

Platanul Marna - CSM Victoria Carei II

A: Juhasz Tibor

A1: Ardelean Vlad

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan

 

ORELE: 19:00-seniori:

ACS Ciumeşti - AS Ghenci

A: Moisa Florin

A1: Chiorean George

A2: Farkas Florin

Obs. Raţ Sebastian

 

Duminică, 9 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 16:00 - juniori / 18:00-seniori:

Kneho Urziceni - Someşul Oar

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Sician Mihai

A2: Sician Marcel

Obs. Vigu Iosif

Crasna Moftinu Mic - Viitorul Lucăceni, amânat

Unirea Pişcolt - Voinţa Doba, nu se dispută


Liga a IV-a, Seria B,  TUR 2 etapa a 22-a

Sâmbătă, 8 iunie, următoarele meciuri:

 

ORELE: 14:00-seniori:

CSM Satu Mare II-Sporting Culciu, teren Cărăşeu

A: Bogdan Răzvan

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Trella Zoran

Obs. Nagy Levente

 

ORELE: 16:30-seniori:

Dacia Medieşu Aurit-Victoria Apa, amânat

A: Pop Lucian, A1: Sabo Andrei, A2: Sălăjan Sorin, Obs. Năstruţ Liviu

 

ORELE: 18:00-seniori:

Cetate 800 Ardud-Înfrăţirea Tarna Mare, amânat

A: Rebegea Ciprian Gelu, A1: Batori Patrick, A2: Jenifer Damian, Obs. Iuhas Ioan

 

Voinţa Turţ-Recolta Dorolţ II Dara, amânat

Voinţa Lazuri-Codreana Homoroade, nu se dispută, 3-0


 

Restanţă, Liga a V-a, etapa 1

Sâmbătă, 8 iunie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-seniori:

Voinţa Lazuri 2 Bercu-Viitorul Viile SM

A:  Sălăjan Sorin

A1: Sabo Andrei

A2: Batori Patrick

Obs. Stoica Viorel

 

 

 


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP