Delegări weekend 8/9 octombrie 2022

07 Octombrie 2022, la ora 11:40 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 1032 vizualizări

Delegări weekend 8/9 octombrie 2022

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 6-a

 

SÂMBĂTĂ, 8 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 12:00-seniorii / 14:00-juniorii:

 

Oaşul 1969 - Ştiinţa Beltiug

A: Dragoş Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Toth Kristian

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

ORELE 12:00 / 16:00:

Recolta Dorolţ - Sportul Botiz

A: Simon Elek

A1: Ardelean Vlad

A2: Gherman Denis

Obs. Gherasim Alexandru

(Meciul de juniori se joacă pe terenul Dara, ora 12:00, iar meciul de seniori se joacă pe terenul din Dorolţ sau Dinamo, ora 16:00)

 

DUMINICĂ, 9 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 11:00-seniorii / 13:00-juniorii:

Talna Oraşu Nou - Turul Micula

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Lung Alin

A2: Bathory Ştefan

Obs. Andreica Marcel

 

ORA 15:00-seniorii:

Voinţa Turţ - Unirea Păuleşti

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

A2: Raţiu Florin

Obs. Dorca Marcel

 

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 6-a

 

SÂMBĂTĂ, 8 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

 

Schwaben K. Cămin - Luceafărul Decebal

A: Kopriva Zsolt

A1: Popa Ionel

A2: Kern Raul

Obs. Năstruţ Liviu

Unirea Tăşnad - Stăruinţa Berveni

A: Chiorean Raul

A1: Reday Arpad

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Petz Istvan

Olimpia MCMXXI - Fortuna Căpleni, amânat

A: Ciceu Marian

A1: Jennifer Damian

A2: Mihuţ Dan

Obs. Ziman Cornel

 

DUMINICĂ, 9 octombrie, următorul meci:

ORELE 13:00 / 15:00:

AS Căpleni - Viitorul Vetiş

A: Kovacs Szabolcs

A1: Matei Claudiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Halici Eugen

 


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 7-a

 

DUMINICĂ, 9 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:45:

Real Andrid - Frohlich Foieni

A: Sălăgean Norbert

A1: Botos Roland

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Mândreanu Remus

 

ORELE 15:00:

Kneho Urziceni - Recolta Sanislău

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Kegyes Tiberiu

Vulturii Santău - Victoria Carei II

A: Chiorean George

A1: Griszhaber Daniel

A2: Pop Ianis

Obs. Rozs Zoltan

AS Viitorul Lucăceni - Schamagosch Ciumeşti

A: Radu Tudor

A1: Fuzi Răzvan

A2: Moisa Florin

Obs. Morar Nicolae

Termala Dindeşti - Crasna Moftinu Mic

A: Pop Emanuel

A1: Ardelean Vlad

A2: Sician Marcel

Obs. Şuta Nicolae

 

ORA 16:00:

Someşul Oar - Platanul Marna, teren Marna

A: Căpâlnean Adrian

A1: Neichi Sergiu

A2: Raţ Jr.

Obs. Borz Ionel

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 7-a

 

DUMINICĂ, 9 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:00:

Ugocea Porumbeşti - Someşul Odoreu

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Iuhas Ioan

 

ORA 15:00:

 

Cetate 800 Ardud - Recolta Dorolţ II Dara

A: Tincu Bogdan

A1: Coman Marius

A2: Trella Zoran

Obs. Pop Constantin

 

ORELE 16:00:

CSM Satu Mare II - Dacia Medieşu Aurit, teren Dinamo

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Geigstermajer Ştefan

Voinţa Lazuri - Voinţa Doba

A: Simon Elek

A1: Sician Mihai

A2: Marta Raul

Obs. Turtureanu Ioan

 

Victoria Apa - Voinţa Babţa, nu se dispută

LPS Satu Mare - Codreana Homoroade, nu se dispută

 


Liga a V-a, Seria A, etapa a 5-a

 

DUMINICĂ, 9 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:30:

Gloria Moftinu Mare - Dacia Supur

A: Toth Kristian

A1: Sălăgean Sarah

A2: Man Cătălin

Obs. Cseh Sandor

 

ORA 16:00:

Luceafărul Decebal II - Olimpia Domăneşti

A: Toth Kristian

A1: Sălăgean Sarah

A2: Man Cătălin

Obs. Chioreanu Radu

 

ORA 16:15:

Unirea Pişcolt - Olimpia Căuaş

A: Sălăgean Norbert

A1: Botos Roland

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Racolţa Vasile

 


Liga a V-a, Seria B, etapa a 5-a

 

SÂMBĂTĂ, 8 octombrie, următorul meci:

ORA 15:00:

Unirea Bercu - Viitorul Viile SM

A: Matei Claudiu

A1: Sas Bogdan

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Stoica Viorel

 

DUMINICĂ, 9 octombrie, următorul meci:

ORELE 15:00:

Sporting Culciu - Înfrăţirea Tarna Mare, teren Petin

A: Gherasim Alexandru

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Stoica Viorel

Obs. Kegyes Adalbert


 

JUNIORI

 

FINALA U15 - faza judeţeană

LPS SM - CSS Carei, teren Dinamo, sâmbătă, 8 octombrie, ora 10:00

A: Pop Emanuel

A1: Gherman Denis

A2: Sician Gabriel


U11

Victoria Carei - Il Calcio SM, sâmbătă, teren Carei, ora 11:30

A: Chiorean George

A1: Kevin Csaba

Oaşul 1969 - CSM SM, duminică, teren Negreşti, ora 11:00

A: SM

A1: SM

Viitorul Carei - Primavera SM, duminică, teren Carei, ora 11:00

A: Botos Roland

A1: Rakoczi Kristof


U13

Talna Oraşu Nou - Oaşul 1969, sâmbătă, teren Oraşu Nou, ora 10:00

A: Sălăgean Nrobert

A1: Toth Kristian

A2: Dragoş Bogdan

Cetate Ardud - Juniorul SM, sâmbătă, teren Mădăras, ora 10:00

A: Sician Mihai

A1: Sician Marcel

A2: Marta Raul

Viitorul Carei - Someşul SM, sâmbătă, teren Carei, ora 13:00

A: Chiorean George

A1: Andrea Ghetina

A2: Danciu Alexandra

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP