Delegări&program Cupa României, Final Four şi Liga a V-a

07 Iunie 2019, la ora 09:56 / Publicat în Comunicate AJF / 427 vizualizări

Delegări&program Cupa României, Final Four şi Liga a V-a

 

Cupa României, ediţia 2018 / 2019, sferturi:

 

1.    CSM Victoria Carei - Recolta Dorolţ, marţi, 11.06.2019, ora 18:00, teren Someşul

2.    Ştiinţa Beltiug - Olimpia MCMXXI Satu Mare, miercuri, 12.06.2019, ora 18:00, teren Someşul

3.    Talna Oraşu Nou - Luceafărul Decebal, miercuri, 12.06.2019, ora 18:00, teren Dorolţ

4.    Fortuna Căpleni - CSM Satu Mare, miercuri, 12.06.2019, ora 18:00, teren Căpleni

 

Semifinale:

A.  Câştigător Joc 1 - Câştigător Joc 2

B.  Câştigător Joc 3 - Câştigător Joc 4

 

Finală (teren Olimpia "Daniel Prodan"):

A - B

 

Echipele se pot înţelege cu privire la data/ora de disputare. Ele sunt obligate să anunţe Comisia de competiţii în timp util.

 

** În această fază a competiţiei, în caz de egalitate, se trece direct la loviturile de departajare.

 ---------------------------------------------------------------------------

Final Four Elite - FINALA (retur)

CSM Satu Mare - Talna Oraşu Nou, sâmbătă, ora 11:00, teren Olimpia "Daniel Prodan"

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs. Pataki Zoltan

 

 ---------------------------------------------------------------------------


Final Four Liga a V-a, semifinale:

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Unirea Bercu, duminică, 09.06.2019, ora 15:00, teren Dorolţ

A: Bathory Ştefan

A1: Bonţidean Daniel Armando

A2: Zsigrai Cătălin Andrei Marina

Obs. Stoica Viorel

Olimpia Căuaş - Voinţa Turţ, duminică, 09.06.2019, ora 15.00, teren Căuaş

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Petruţ Sebastian

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Mândrean Remus

  ---------------------------------------------------------------------------


Jocuri clasament & socializare:

Codreana Homoroade - Kneho Urziceni, duminică 09.06.2019, ora 16:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Kerekes Vasile

A2: Estan Alex Frz.

Obs. Vigu Iosif

Viitorul Viile SM - Platanul Marna, duminică, 09.06.2019, ora 16:00

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Denis Gherman

Obs. Por Constantin

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP