Format Liga a IV-a ELITE - Seria A, Seria B

15 Septembrie 2020, la ora 11:59 / Publicat în Comunicate AJF / 629 vizualizări

Format Liga a IV-a ELITE - Seria A, Seria B

 

Comisia de Competiţii a AJF Satu Mare a stabilit formatul seriilor, respectiv programul meciurilor Ligii a IV-a ELITE - Seria A şi Seria B. S-a folosit Tabela Berger nr. 2 (12 echipe).

Data la care se vor desfăşura jocurile primei etape va fi comunicată ulterior, în timp util.

 

Liga a IV-a ELITE - SERIA A

 

1 Talna Oraşu Nou 

2 Victoria Apa

3 Energia Negreşti Oaş

4 Speranţa Halmeu

5 Dacia Medieşu Aurit

6 Turul Micula

7 Unirea Păuleşti

8 Ştiinţa Beltiug

9 Luceafărul Decebal

10 Olimpia MCMXXI

11 Recolta Dorolţ

12 Voinţa Turţ

 

Etapa 1

Talna Oraşu Nou - Victoria Apa

Energia Negreşti Oaş - Speranţa Halmeu

Dacia Medieşu Aurit - Turul Micula

Unirea Păuleşti - Ştiinţa Beltiug

Luceafărul Decebal - Olimpia MCMXXI

Recolta Dorolţ - Voinţa Turţ

 

Etapa a 2-a

Voinţa Turţ - Energia Negreşti Oaş

Victoria Apa - Recolta Dorolţ

Speranţa Halmeu - Talna Oraşu Nou

Turul Micula - Luceafărul Decebal

Ştiinţa Beltiug - Dacia Medieşu Aurit

Olimpia MCMXXI - Unirea Păuleşti

 

Etapa a 3-a

Recolta Dorolţ - Olimpia MCMXXI SM

Turul Micula - Voinţa Turţ

Unirea Păuleşti - Energia Negreşti Oaş

Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug

Speranţa Halmeu - Victoria Apa

Dacia Medieşu Aurit - Luceafărul Decebal

 

Etapa a 4-a

Dacia Medieşu Aurit - Speranţa Halmeu

Ştiinţa Beltiug - Victoria Apa

Luceafărul Decebal - Talna Oraşu Nou

Energia Negreşti Oaş - Olimpia MCMXXI SM

Recolta Dorolţ - Turul Micula

Voinţa Turţ - Unirea Păuleşti

 

Etapa a 5-a

Victoria Apa - Energia Negreşti Oaş

Olimpia MCMXXI SM - Dacia Medieşu Aurit

Turul Micula - Unirea Păuleşti

Talna Oraşu Nou - Voinţa Turţ

Ştiinţa Beltiug - Speranţa Halmeu

Luceafărul Decebal - Recolta Dorolţ

 

Etapa a 6-a

Unirea Păuleşti - Recolta Dorolţ

Energia Negreşti Oaş - Ştiinţa Beltiug

Victoria Apa - Voinţa Turţ

Speranţa Halmeul - Luceafărul Decebal

Turul Micula - Olimpia MCMXXI SM

Talna Oraşu Nou - Dacia Medieşu Aurit

 

Etapa a 7-a

Voinţa Turţ - Luceafărul Decebal

Olimpia MCMXXI SM - Victoria Apa

Ştiinţa Beltiug - Turul Micula

Dacia Medieşu Aurit - Energia Negreşti Oaş

Unirea Păuleşti - Talna Oraşu Nou

Recolta Dorolţ - Speranţa Halmeu

 

Etapa a 8-a

Olimpia MCMXXI SM - Ştiinţa Beltiug

Talna Oraşu Nou - Recolta Dorolţ

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Turţ

Speranţa Halmeu - Unirea Păuleşti

Victoria Apa - Turul Micula

Luceafărul Decebal - Energia Negreşti Oaş

 

Etapa a 9-a

Turul Micula - Speranţa Halmeu

Unirea Păuleşti - Victoria Apa

Energia Negreşti Oaş - Talna Oraşu Nou

Recolta Dorolţ - Dacia Medieşu Aurit

Luceafărul Decebal - Ştiinţa Beltiug

Voinţa Turţ - Olimpia MCMXXI SM

 

Etapa a 10-a

Talna Oraşu Nou - Turul Micula

Speranţa Halmeu - Olimpia MCMXXI SM

Victoria Apa - Dacia Medieşu Aurit

Ştiinţa Beltiug - Voinţa Turţ

Energia Negreşti Oaş - Recolta Dorolţ

Unirea Păuleşti - Luceafărul Decebal

 

Etapa a 11-a

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

Turul Micula - Energia Negreşti Oaş

Voinţa Turţ - Speranţa Halmeu

Luceafărul Decebal - Victoria Apa

Dacia Medieşu Aurit - Unirea Păuleşti

Olimpia MCMXXI SM - Talna Oraşu Nou

  

Liga a IV-a ELITE - SERIA B

 

1 AS Căpleni

2 Recolta Sanislău

3 Stăruinţa Berveni

4 Real Andrid

5 Crasna Moftinu Mic

6 Voinţa Doba

7 CSM Victoria Carei

8 Viitorul Lucăceni

9 Unirea Tăşnad

10 Schwaben Kalmandi Cămin

11 Frohlich Foieni

12 Fortuna Căpleni

 

Etapa 1

AS Căpleni - Recolta Sanislău

Stăruinţa Berveni - Real Andrid

Crasna Moftinu Mic - Voinţa Doba

CSM Victoria Carei - Viitorul Lucăceni

Unirea Tăşnad - Schwaben Kalmandi Cămin (teren Cămin)

Frohlich Foieni - Fortuna Căpleni

 

Etapa a 2-a

Fortuna Căpleni - Stăruinţa Berveni

Recolta Sanislău - Frohlich Foieni

Real Andrid - AS Căpleni

Voinţa Doba - Unirea Tăşnad

Viitorul Lucăceni - Crasna Moftinu Mic

Schwaben Kalmandi Cămin - CSM Victoria Carei

 

Etapa a 3-a

Frohlich Foieni - Schwaben Kalmandi Cămin

Voinţa Doba - Fortuna Căpleni

CSM Victoria Carei - Stăruinţa Berveni

AS Căpleni - Viitorul Lucăceni

Real Andrid - Recolta Sanislău

Crasna Moftinu Mic - Unirea Tăşnad

 

Etapa a 4-a

Crasna Moftinu Mic - Real Andrid

Viitorul Lucăceni - Recolta Sanislău

Unirea Tăşnad - AS Căpleni

Stăruinţa Berveni - Schwaben Kalmandi Cămin

Frohlich Foieni - Voinţa Doba

Fortuna Căpleni - CSM Victoria Carei

 

Etapa a 5-a

Recolta Sanislău - Stăruinţa Berveni

Schwaben Kalmandi Cămin - Crasna Moftinu Mic

Voinţa Doba - CSM Victoria Carei

AS Căpleni - Fortuna Căpleni

Viitorul Lucăceni - Real Andrid

Unirea Tăşnad - Frohlich Foieni

 

Etapa a 6-a

CSM Victoria Carei - Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni - Viitorul Lucăceni

Recolta Sanislău - Fortuna Căpleni

Real Andrid - Unirea Tăşnad

Voinţa Doba - Schwaben Kalmandi Cămin

AS Căpleni - Crasna Moftinu Mic

 

Etapa a 7-a

Fortuna Căpleni - Unirea Tăşnad

Schwaben Kalmandi Cămin - Recolta Sanislău

Viitorul Lucăceni - Voinţa Doba

Crasna Moftinu Mic - Stăruinţa Berveni

CSM Victoria Carei - AS Căpleni

Frohlich Foieni - Real Andrid

 

Etapa a 8-a

Schwaben Kalmandi Cămin - Viitorul Lucăceni

AS Căpleni - Frohlich Foieni

Crasna Moftinu Mic - Fortuna Căpleni

Real Andrid - CSM Victoria Carei

Recolta Sanislău - Voinţa Doba

Unirea Tăşnad - Stăruinţa Berveni

 

Etapa a 9-a

Voinţa Doba - Real Andrid

CSM Victoria Carei - Recolta Sanislău

Stăruinţa Berveni - AS Căpleni

Frohlich Foieni - Crasna Moftinu Mic

Viitorul Lucăceni - Unirea Tăşnad

Fortuna Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin

 

Etapa a 10-a

AS Căpleni - Voinţa Doba

Real Andrid - Schwaben Kalmandi Cămin

Recolta Sanislău - Crasna Moftinu Mic

Viitorul Lucăceni - Fortuna Căpleni

Stăruinţa Berveni - Frohlich Foieni

CSM Victoria Carei - Unirea Tăşnad

 

Etapa a 11-a

Frohlich Foieni - Viitorul Lucăceni

Voinţa Doba - Stăruinţa Berveni

Fortuna Căpleni - Real Andrid

Unirea Tăşnad - Recolta Sanislău

Crasna Moftinu Mic - CSM Victoria Carei

Schwaben Kalmandi Cămin - AS Căpleni

 

*Comisia de Competiţii AJF îşi rezervă dreptul de a opera modificări în structura programului competiţional, în funcţie de cerinţele protocolului medical Covid-19.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP