Format Liga a V-a

17 Septembrie 2020, la ora 11:23 / Publicat în Comunicate AJF / 446 vizualizări

Format Liga a V-a

 Comisia de Competiţii a AJF Satu Mare a stabilit formatul seriei, respectiv programul meciurilor Ligii a V-a. 

 Data la care se vor desfăşura jocurile primei etape va fi comunicată ulterior, în timp util.

 

Liga a V-a

 

1 Viitorul Viile SM

2 Unirea Bercu

3 Egri Sasok Agriş

4 Olimpia Căuaş

5 Ugocea Porumbeşti

6 ASCS Diferit

7 Kneho Urziceni

8 Gloria Moftinu Mare

9 Recolta Dorolţ II Dara

10 Dacia Supur

 

Etapa 1

Viitorul Viile SM - Dacia Supur

Unirea Bercu - Recolta Dorolţ II Dara

Egri Sasok Agriş - Gloria Moftinu Mare

Olimpia Căuaş - Kneho Urziceni

Ugocea Porumbeşti - ASCS Diferit

 

Etapa a 2-a

Dacia Supur  - ASCS Diferit

Kneho Urziceni - Ugocea Porumbeşti

Gloria Moftinu Mare - Olimpia Căuaş

Recolta Dorolţ II Dara - Egri Sasok Agriş

Viitorul Viile SM - Unirea Bercu

 

Etapa a 3-a

Unirea Bercu - Dacia Supur

Egri Sasok Agriş - Viitorul Viile SM

Olimpia Căuaş - Recolta Dorolţ II Dara

Ugocea Porumbeşti - Gloria Moftinu Mare

ASCS Diferit - Kneho Urziceni

 

Etapa a 4-a

Dacia Supur  - Kneho Urziceni

Gloria Moftinu Mare - ASCS Diferit

Recolta Dorolţ II Dara - Ugocea Porumbeşti

Viitorul Viile SM - Olimpia Căuaş

Unirea Bercu - Egri Sasok Agriş

 

Etapa a 5-a

Egri Sasok Agriş - Dacia Supur

Olimpia Căuaş - Unirea Bercu

Ugocea Porumbeşti - Viitorul Viile SM

ASCS Diferit - Recolta Dorolţ II Dara

Kneho Urziceni - Gloria Moftinu Mare

 

Etapa a 6-a

Dacia Supur  - Gloria Moftinu Mare

Recolta Dorolţ II Dara - Kneho Urziceni
Viitorul Viile SM - ASCS Diferit

Unirea Bercu - Ugocea Porumbeşti

Egri Sasok Agriş - Olimpia Căuaş

 

Etapa a 7-a

Olimpia Căuaş - Dacia Supur

Ugocea Porumbeşti - Egri Sasok Agriş

ASCS Diferit - Unirea Bercu

Kneho Urziceni - Viitorul Viile SM

Gloria Moftinu Mare - Recolta Dorolţ II Dara

 

Etapa a 8-a

Dacia Supur  - Recolta Dorolţ II Dara

Viitorul Viile SM - Gloria Moftinu Mare

Unirea Bercu - Kneho Urziceni

Egri Sasok Agriş - ASCS Diferit

Olimpia Căuaş - Ugocea Porumbeşti

 

Etapa a 9-a

Ugocea Porumbeşti - Dacia Supur

ASCS Diferit - Olimpia Căuaş

Kneho Urziceni - Egri Sasok Agriş

Gloria Moftinu Mare - Unirea Bercu

Recolta Dorolţ II Dara - Viitorul Viile SM

 

*Comisia de Competiţii AJF îşi rezervă dreptul de a opera modificări în structura programului competiţional, în funcţie de cerinţele protocolului medical Covid-19.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP