LIGA A IV-a Elite, program meciuri RETUR - 2023/2024

18 Martie 2024, la ora 12:16 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 523 vizualizări

LIGA A IV-a Elite, program meciuri RETUR - 2023/2024

 

LIGA A IV-a ELITE, MECIURI programate în anul 2024

RETUR

 Etapa 12 - 17 martie

Ştiinţa Beltiug - AFC Căpleni 

Turul/Partium - Unirea Tăşnad 

Someşul Odoreu - ACS Botiz, nu se dispută

Fortuna Căpleni - Recolta Dorolţ

Talna Oraşu Nou - Schwaben Kalmandi Cămin 

Oaşul 1969 stă

 

Etapa 13 - 24 martie

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

AFC Căpleni - Oaşul 1969

ACS Botiz - Talna Oraşu Nou

Schwaben Kalmandi Cămin - Turul/Partium

Unirea Tăşnad - Someşul Odoreu, nu se dispută

Fortuna Căpleni stă

 

Etapa 14 - 30 martie (Sărbători Pascale)

Fortuna Căpleni - Talna Oraşu Nou

Turul/Partium - AFC Căpleni

Ştiinţa Beltiug - Oaşul 1969

ACS Botiz - Schwaben Kalmandi Cămin

Someşul Odoreu - Recolta Dorolţ, nu se dispută

Unirea Tăşnad stă

 

Etapa 15 - 7 aprilie

Oaşul 1969 - Schwaben Kalmandi Cămin

Ştiinţa Beltiug - Turul/Partium

AFC Căpleni - ACS Botiz

Talna Oraşu Nou - Recolta Dorolţ

Unirea Tăşnad - Fortuna Căpleni

Someşul Odoreu stă

 

Etapa 16 - 14 aprilie

Unirea Tăşnad - Talna Oraşu Nou

Fortuna Căpleni - AFC Căpleni

Oaşul 1969 - Turul/Partium

Recolta Dorolţ - ACS Botiz

Schwaben Kalmandi Cămin - Someşul Odoreu, nu se dispută

Ştiinţa Beltiug stă

 

Etapa 17 - 21 aprilie

Recolta Dorolţ - Unirea Tăşnad

Fortuna Căpleni - Ştiinţa Beltiug

ACS Botiz - Oaşul 1969

Schwaben Kalmandi Cămin - AFC Căpleni

Someşul Odoreu - Talna Oraşu Nou, nu se dispută

Turul/Partium stă

 

Etapa 18 - 28 aprilie

ACS Botiz - Fortuna Căpleni

Talna Oraşu Nou - Turul/Partium

AFC Căpleni - Unirea Tăşnad

Oaşul 1969 - Recolta Dorolţ

Ştiinţa Beltiug - Someşul Odoreu, nu se dispută

Schwaben Kalmandi Cămin stă

 

Etapa 19 - 4 mai (Sărbători Pascale)

Recolta Dorolţ - AFC Căpleni

Fortuna Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin

Unirea Tăşnad - Oaşul 1969

Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug

Turul/Partium - Someşul Odoreu, nu se dispută

ACS Botiz stă

 

Etapa 20 - 8 mai (Intermediară)

Oaşul 1969 - Talna Oraşu Nou

Ştiinţa Beltiug - Unirea Tăşnad

Schwaben Kalmandi Cămin - Recolta Dorolţ

Turul/Partium - ACS Botiz

Someşul Odoreu - Fortuna Căpleni, nu se dispută

AFC Căpleni stă

 

Etapa 21 - 12 mai

Talna Oraşu Nou - AFC Căpleni

Schwaben Kalmandi Cămin - Ştiinţa Beltiug

Fortuna Căpleni - Turul/Partium

ACS Botiz - Unirea Tăşnad

Someşul Odoreu - Oaşul 1969, nu se dispută

Recolta Dorolţ stă

 

Etapa 22 - 19 mai

Turul/Partium - Recolta Dorolţ

Oaşul 1969 - Fortuna Căpleni

Ştiinţa Beltiug - ACS Botiz

Unirea Tăşnad - Schwaben Kalmandi Cămin

AFC Căpleni - Someşul Odoreu, nu se dispută

Talna Oraşu Nou stă

*Echipa Someşul Odoreu s-a retras după încheierea turului

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP