Program juniori U13

20 Septembrie 2022, la ora 11:38 / Publicat în Comunicate AJF / 277 vizualizări

Program juniori U13

 

U 13

 

1.       LPS SM

2.       Juniorul SM

3.       Academia Partium

4.       Oasul

5.       Viitorul Carei

6.       CSS Carei

7.       Somesul SM

8.       Primavera SM

9.       Talna Oraşu Nou

10.   Somesul Oar

11.   Cetate Ardud

 

 

Etapa 1 - 24 septembrie

LPS SM-Juniorul SM

Academia Partium-Oasul

Viitorul Carei-CSS Carei

Somesul SM-Primavera SM

Talna Oraşu Nou-Somesul Oar

Cetate Ardud-stă

 

Etapa 2 - 1 octombrie

Oasul-Viitorul Carei

CSS Carei-LPS SM

stă-Talna Oraşu Nou

Juniorul SM-Academia Partium

Primavera SM-Cetate Ardud

Somesul Oar-Somesul SM

 

Etapa 3  - 8 octombrie

Academia Partium-Somesul Oar

Cetate Ardud-Juniorul SM

CSS Carei-Primavera SM

stă-LPS SM

Viitorul Carei-Somesul SM

Talna Oraşu Nou-Oasul

 

Etapa  4 - 15 octombrie

Cetate Ardud-CSS Carei

Oasul-stă

Somesul SM-Academia Partium

Somesul Oar-Viitorul Carei

Juniorul SM-Talna Oraşu Nou

LPS SM-Primavera SM

 

Etapa 5 - 22 octombrie

stă-Somesul SM

Viitorul Carei-Juniorul SM

Talna Oraşu Nou-LPS SM

Primavera SM-Oasul

CSS Carei-Somesul Oar

Academia Partium-Cetate Ardud

 

Etapa 6 - 29 octombrie

Talna Oraşu Nou-Cetate Ardud

Oasul-CSS Carei

Viitorul Carei-stă

Juniorul SM-Somesul SM

LPS SM-Academia Partium

Somesul Oar-Primavera SM

 

Etapa 7 - 5 noiembrie

Somesul SM-Oasul

LPS SM-Viitorul Carei

Cetate Ardud-Somesul Oar

Primavera SM-Academia Partium

stă-Juniorul SM

CSS Carei-Talna Oraşu Nou

 

Etapa 8 - 12 noiembrie

Talna Oraşu Nou-Primavera SM

Juniorul SM-Oasul

Somesul SM-LPS SM

Cetate Ardud-Viitorul Carei

Academia Partium-CSS Carei

Somesul Oar-stă

 

Etapa  9 - 19 noiembrie

Academia Partium-stă

CSS Carei-Somesul SM

Oasul-Cetate Ardud

Primavera SM-Juniorul SM

LPS SM-Somesul Oar

Viitorul Carei-Talna Oraşu Nou

 

Etapa 10

Oasul-Somesul Oar

Viitorul Carei-Academia Partium

Talna Oraşu Nou-Somesul SM

Cetate Ardud-LPS SM

Juniorul SM-CSS Carei

stă-Primavera SM

 

Etapa 11

Somesul SM-Cetate Ardud

Somesul Oar-Juniorul SM

Academia Partium-Talna Oraşu Nou

CSS Carei-stă

Primavera SM-Viitorul Carei

LPS SM-Oasul

 

*La intelegerea echipelor se pot modifica datele de desfasurare ale meciurilor (data, terenul, ora etc)

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP