Program Juniori U15 - ediţia 2022-2023

19 Septembrie 2022, la ora 12:28 / Publicat în Comunicate AJF / 196 vizualizări

Program Juniori U15 - ediţia 2022-2023

 

Echipe participante:

1.       LPS Satu Mare

2.       Primavera SM

3.       Oasul Negresti

4.       Cetate Ardud

5.       CSM Satu Mare

6.       Il Calcio

7.       CSS Carei

8.       Staruinta Berveni

9.       Schamagosch Ciumesti

 

Seria A

1.       CSM Satu Mare

2.       Il Calcio

3.       CSS Carei

4.       Staruinta Berveni

5.       Schamagosch Ciumesti

Etapa 1 – 21 septembrie, ora 16, teren Berveni:

CSM Satu Mare-Il Calcio

CSS Carei-Staruinta Berveni

Schamagosch Ciumesti sta

Etapa a 2-a – 23 septembrie, ora 16, teren Ciumeşti:

CSM Satu Mare-Schamagosch Ciumesti

Il Calcio-CSS Carei

Staruinta Berveni sta

Etapa a 3-a – 24 septembrie, ora 10.30, teren Ciumeşti

CSM Satu Mare-CSS Carei

Staruinta Berveni-Schamagosch Ciumesti

Il Calcio-sta

Etapa a 4-a – 28 septembrie, ora 16, teren Berveni

CSS Carei-Schamagosch Ciumesti

Il Calcio-Staruinta Berveni

CSM Satu Mare sta

Etapa a 5-a - 30 septembrie, ora 16, teren Ciumeşti

CSM Satu Mare-Staruinta Berveni

Schamagosch Ciumesti-Il Calcio

CSS Carei sta

Seria B

1.       LPS Satu Mare

2.       Primavera SM

3.       Oasul Negresti

4.       Cetate Ardud

 

Etapa  1 - 24 septembrie, ora 10.30, teren Dara.

LPS Satu Mare-Primavera SM

Oasul Negresti-Cetate Ardud

 

Etapa a 2-a – 28 septembrie, ora 16.00, teren Dara

Primavera SM-Oasul Negresti

Cetate Ardud-LPS Satu Mare

 

Etapa a 3-a – 30 septembrie, ora 16.00, teren Dara

LPS Satu Mare-Oasul Negresti

Primavera SM-Cetate Ardud

 

Notă: În funcţie de condiţiile atmosferice locaţia poate fi modificată de către comisa organizatoare, echipele vor fi anunţate în timp util.

 

Competiţia începe în 21 septembrie şi se termină în 9 octombrie 2022


 

Joc I: Loc 1 Seria A – Loc 3 Seria B

Joc II: Loc 2 Seria A – Loc 2 Seria B

Joc III:  Loc 3 Seria A – Loc 1 Seria B

 

 

FAZA FINALA: între echipele câştigătoare de la jocurile 1, 2, 3: după tragerea la sorţi, fiecare echipă joacă cu fiecare pe teren neutru şi primele două clasate după terminarea jocurilor se vor califica la fazele finale organizate de FRF

 

 

 

Preşedinte AJF Satu Mare

Szilagyi Ştefan

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP