Program Liga a 4-a ELITE, sezon 2023/2024

22 August 2023, la ora 11:35 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 920 vizualizări

Program Liga a 4-a ELITE, sezon 2023/2024

 

Program Liga a 4-a ELITE, sezon 2023/2024

 

TUR

 

Etapa 1 - 2/3 septembrie

AFC Căpleni-AFC Ştiinţa Beltiug

AS Stăruinţa Berveni-ACS Oaşul 1969

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin-AFCS Talna Oraşu Nou

AFC Unirea Tăşnad-ACS Turul Micula

ACS Botiz-AS Someşul Odoreu

ACSC Recolta Dorolţ-AS Fortuna Căpleni

 

Etapa 2 - 9/10 septembrie

AS Fortuna Căpleni-AS Stăruinţa Berveni

AFC Ştiinţa Beltiug-ACSC Recolta Dorolţ

ACS Oaşul 1969-AFC Căpleni

AFCS Talna Oraşu Nou-ACS Botiz

ACS Turul Micula-ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

AS Someşul Odoreu-AFC Unirea Tăşnad

 

Etapa 3 - 16/17 septembrie

ACSC Recolta Dorolţ-AS Someşul Odoreu

AFCS Talna Oraşu Nou-AS Fortuna Căpleni

AFC Unirea Tăşnad-AS Stăruinţa Berveni

AFC Căpleni-ACS Turul Micula

ACS Oaşul 1969-AFC Ştiinţa Beltiug

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin-ACS Botiz

 

Etapa 4 - 23/24 septembrie

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin-ACS Oaşul 1969

ACS Turul Micula-AFC Ştiinţa Beltiug

ACS Botiz-AFC Căpleni

AS Stăruinţa Berveni-AS Someşul Odoreu

ACSC Recolta Dorolţ-AFCS Talna Oraşu Nou

AS Fortuna Căpleni-AFC Unirea Tăşnad

 

Etapa 5 - 30 septembrie / 1 octombrie

AFC Ştiinţa Beltiug-AS Stăruinţa Berveni

AS Someşul Odoreu-ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

AFCS Talna Oraşu Nou-AFC Unirea Tăşnad

AFC Căpleni-AS Fortuna Căpleni

ACS Turul Micula-ACS Oaşul 1969

ACS Botiz-ACSC Recolta Dorolţ

 

Etapa 6 - 7/8 octombrie

AFC Unirea Tăşnad-ACSC Recolta Dorolţ

AS Stăruinţa Berveni-ACS Turul Micula

AFC Ştiinţa Beltiug-AS Fortuna Căpleni

ACS Oaşul 1969-ACS Botiz

AFCS Talna Oraşu Nou-AS Someşul Odoreu

AFC Căpleni-ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

  

Etapa 7 - 14/15 octombrie

AS Fortuna Căpleni-ACS Botiz

AS Someşul Odoreu-AFC Ştiinţa Beltiug

ACS Turul Micula-AFCS Talna Oraşu Nou

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin-AS Stăruinţa Berveni

AFC Unirea Tăşnad-AFC Căpleni

ACSC Recolta Dorolţ-ACS Oaşul 1969

 

Etapa 8 - 21/22 octombrie

AS Someşul Odoreu-ACS Turul Micula

AFC Căpleni-ACSC Recolta Dorolţ

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin-AS Fortuna Căpleni

ACS Oaşul 1969-AFC Unirea Tăşnad

AFC Ştiinţa Beltiug-AFCS Talna Oraşu Nou

ACS Botiz-AS Stăruinţa Berveni

 

Etapa 9 - 28/29 octombrie

AFCS Talna Oraşu Nou-ACS Oaşul 1969

AFC Unirea Tăşnad-AFC Ştiinţa Beltiug

AS Stăruinţa Berveni-AFC Căpleni

ACSC Recolta Dorolţ-ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

ACS Botiz-ACS Turul Micula

AS Fortuna Căpleni-AS Someşul Odoreu

 

Etapa 10 - 4/5 noiembrie

AFC Căpleni-AFCS Talna Oraşu Nou

ACS Oaşul 1969-AS Someşul Odoreu

AFC Ştiinţa Beltiug-ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

ACS Turul Micula-AS Fortuna Căpleni

AS Stăruinţa Berveni-ACSC Recolta Dorolţ

AFC Unirea Tăşnad-ACS Botiz

 

Etapa 11 - 11/12 noiembrie

ACSC Recolta Dorolţ-ACS Turul Micula

AFCS Talna Oraşu Nou-AS Stăruinţa Berveni

AS Fortuna Căpleni-ACS Oaşul 1969

ACS Botiz-AFC Ştiinţa Beltiug

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin-AFC Unirea Tăşnad

AS Someşul Odoreu-AFC Căpleni

 

*În weekedul 18/19 noiembrie se va juca o etapă din retur dacă echipele sunt de acord şi timpul o va permite.

 

Condiţii de participare:

Este obligatorie folosirea unui junior născut în anul 2004 (până la 31 decembrie 2023) şi a unui cadet născut în anul 2000. În anul 2024 juniorul va fi considerat cel născut în 2005. Meciurile din Liga a IV-a Elite - campionatul de Juniori A1 se vor desfăşura înainte de începerea meciurilor de seniori.

Schimbări jucători în meci: maxim 6 jucători/echipă, fără condiții.

S-a hotărât în Adunarea Generală a AJF Satu Mare (22 iulie 2023) depunerea obligatorie unei sume de 2.000 lei, de către fiecare echipă, sumă reprezentând garanţia pentru anul competiţional în curs. Se va achita cu până la 48 de ore înainte de începerea campionatului.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP