Program LIGA A IV-A ELITE

12 Aprilie 2021, la ora 15:11 / Publicat în Comunicate AJF / 819 vizualizări

Program LIGA A IV-A ELITE

 

Liga a IV-a ELITE - SERIA A

 

1 Olimpia MCMXXI

2 Talna Oraşu Nou 

3 Unirea Păuleşti

4 Recolta Dorolţ

5 Ştiinţa Beltiug

6 Energia Negreşti Oaş

 

Seria A

Etapa 1 - 18.04.2021

Olimpia MCMXXI - Energia Negreşti Oaş

Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug

Unirea Păuleşti - Recolta Dorolţ

 

Etapa 2 - 21.04.2021

Energia Negreşti Oaş - Recolta Dorolţ

Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti

Olimpia MCMXXI - Talna Oraşu Nou

 

Etapa a 3-a - 25.04.2021

Talna Oraşu Nou - Energia Negreşti Oaş

Unirea Păuleşti - Olimpia MCMXXI

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

 

Etapa a 4-a - 28.04.2021

Energia Negreşti Oaş - Ştiinţa Beltiug

Olimpia MCMXXI - Recolta Dorolţ

Talna Oraşu Nou - Unirea Păuleşti

 

Etapa a 5-a - 01.05.2021, ora 12:00

Unirea Păuleşti - Energia Negreşti Oaş

Recolta Dorolţ - Talna Oraşu Nou 

Ştiinţa Beltiug - Olimpia MCMXXI

 

 

 

Liga a IV-a ELITE - SERIA B

 

1 Recolta Sanislău

2 Unirea Tăşnad

3 Turul Micula

4 Crasna Moftinu Mic

5 Viitorul Vetiş

6 CSM Victoria Carei

 

Seria B

Etapa 1 - 18.04.2021

Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei

Unirea Tăşnad - Viitorul Vetiş

Turul Micula - Crasna Moftinu Mic

 

Etapa 2 - 20 / 21.04.2021

CSM Victoria Carei - Crasna Moftinu Mic

Viitorul Vetiş - Turul Micula

Recolta Sanislău - Unirea Tăşnad

 

Etapa 3 - 25.04.2021

Unirea Tăşnad - CSM Victoria Carei

Turul Micula - Recolta Sanislău

Crasna Moftinu Mic - Viitorul Vetiş

 

Etapa 4 - 27 / 28.04.2021

CSM Victoria Carei - Viitorul Vetiş

Recolta Sanislău - Crasna Moftinu Mic

Unirea Tăşnad - Turul Micula

 

Etapa 5 - 01.05.2021, ora 12:00

Turul Micula - CSM Victoria Carei

Crasna Moftinu Mic - Unirea Tăşnad

Viitorul Vetiş - Recolta Sanislău

 

Meciurile care se desfăşoară sâmbătă-duminică sunt programate de la ora 17:00, iar cele intermediare (miercuri) de la ora 18:00. Etapa din 01.05.2021(de Paşti) se joacă de la ora 12:00.

 

 

Semifinale - marţi, 04.05.2021:

Joc nr. 1: Loc 1 Seria A - Loc 2 Seria B

Joc nr. 2: Loc 1 Seria B - Loc 2 Seria A

 

Finala - vineri 07.05.2021

Câştigător joc nr. 1 - Câştigător joc nr. 2

 

Jocurile din semifinale şi finală se dispută pe teren neutru.

 

Comitetul de Urgenţă al AJF Satu Mare va soluţiona eventualele probleme apărute pe parcursul campionatului.

 

Analizele medicale cerute de "Protocolul reluare competiţii de fotbal amator" vor fi trimise la AJF prin e-mail: ajf.satumare@frf.ro sau depuse personal la sediul AJF între orele 08:00 - 12:00.

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP