PROGRAM Liga a IV-a Elite - 2022/2023

18 August 2022, la ora 11:05 / Publicat în Comunicate AJF / 1500 vizualizări

PROGRAM Liga a IV-a Elite - 2022/2023

  

Liga a IV-a ELITE (Sezon 2022/2023)

 

 Seria A

ACS Oaşul 1969

AFCS Talna Oraşu Nou

ACSC Recolta Dorolţ

AS Sportul Botiz

ACS Turul Micula

AFC Ştiinţa Beltiug

AFC Unirea Păuleşti

ACS Voinţa Turţ

 

 

Etapa 1 - 3/4 septembrie

ACS Oaşul 1969 - ACS Voinţa Turţ

AFCS Talna Oraşu Nou - AFC Unirea Păuleşti

ACSC Recolta Dorolţ - AFC Ştiinţa Beltiug

AS Sportul Botiz - ACS Turul Micula

Etapa a 2-a - 10/11 septembrie

ACS Voinţa Turţ - ACS Turul Micula

AFC Ştiinţa Beltiug - AS Sportul Botiz

AFC Unirea Păuleşti - ACSC Recolta Dorolţ

ACS Oaşul 1969 - AFCS Talna Oraşu Nou

Etapa a 3-a - 17/18 septembrie

AFCS Talna Oraşu Nou - ACS Voinţa Turţ

ACSC Recolta Dorolţ - ACS Oaşul 1969

AS Sportul Botiz - AFC Unirea Păuleşti

ACS Turul Micula - AFC Ştiinţa Beltiug

Etapa a 4-a - 24/25 septembrie

ACS Voinţa Turţ - AFC Ştiinţa Beltiug

AFC Unirea Păuleşti - ACS Turul Micula

ACS Oaşul 1969 - AS Sportul Botiz

AFCS Talna Oraşu Nou - ACSC Recolta Dorolţ

Etapa a 5-a - 1/2 octombrie

ACSC Recolta Dorolţ - ACS Voinţa Turţ

AS Sportul Botiz - AFCS Talna Oraşu Nou

ACS Turul Micula - ACS Oaşul 1969

AFC Ştiinţa Beltiug - AFC Unirea Păuleşti

Etapa a 6-a - 8/9 octombrie

ACS Voinţa Turţ - AFC Unirea Păuleşti

ACS Oaşul 1969 - AFC Ştiinţa Beltiug

AFCS Talna Oraşu Nou - ACS Turul Micula

ACSC Recolta Dorolţ - AS Sportul Botiz

Etapa a 7-a - 15/16 octombrie

AS Sportul Botiz - ACS Voinţa Turţ

ACS Turul Micula - ACSC Recolta Dorolţ

AFC Ştiinţa Beltiug - AFCS Talna Oraşu Nou

AFC Unirea Păuleşti - ACS Oaşul 1969

 

Retur

 

Etapa a 8-a - 22/23 octombrie

ACS Voinţa Turţ - ACS Oaşul 1969

AFC Unirea Păuleşti - AFCS Talna Oraşu Nou

AFC Ştiinţa Beltiug - ACSC Recolta Dorolţ

ACS Turul Micula - AS Sportul Botiz

Etapa a 9-a 29/30 octombrie

ACS Turul Micula - ACS Voinţa Turţ

AS Sportul Botiz - AFC Ştiinţa Beltiug

ACSC Recolta Dorolţ - AFC Unirea Păuleşti

AFCS Talna Oraşu Nou - ACS Oaşul 1969

Etapa a 10-a - 5/6 noiembrie

ACS Voinţa Turţ - AFCS Talna Oraşu Nou

ACS Oaşul 1969 - ACSC Recolta Dorolţ

AFC Unirea Păuleşti - AS Sportul Botiz

AFC Ştiinţa Beltiug - ACS Turul Micula

Etapa a 11-a - 12/13 noiembrie

AFC Ştiinţa Beltiug - ACS Voinţa Turţ

ACS Turul Micula - AFC Unirea Păuleşti

AS Sportul Botiz - ACS Oaşul 1969

ACSC Recolta Dorolţ - AFCS Talna Oraşu Nou

  


 

 

Seria B

 

CSSC Olimpia MCMXXI

AFC Unirea Tăşnad

AFC AS Căpleni

ACS Viitorul Vetiş

AS Stăruinţa Berveni

AS Fortuna Căpleni

AS Luceafărul Decebal

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

 

Etapa 1 - 3/4 septembrie

CSSC Olimpia MCMXXI - ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

AFC Unirea Tăşnad - AS Luceafărul Decebal

AFC AS Căpleni - AS Fortuna Căpleni

ACS Viitorul Vetiş - AS Stăruinţa Berveni

Etapa a 2-a - 10/11 septembrie

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin - AS Stăruinţa Berveni

AS Fortuna Căpleni - ACS Viitorul Vetiş

AS Luceafărul Decebal - AFC AS Căpleni

CSSC Olimpia MCMXXI - AFC Unirea Tăşnad

Etapa a 3-a - 17/18 septembrie

AFC Unirea Tăşnad - ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

AFC AS Căpleni - CSSC Olimpia MCMXXI

ACS Viitorul Vetiş - AS Luceafărul Decebal

AS Stăruinţa Berveni - AS Fortuna Căpleni

Etapa a 4-a - 24/25 septembrie

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin - AS Fortuna Căpleni

AS Luceafărul Decebal - AS Stăruinţa Berveni

CSSC Olimpia MCMXXI - ACS Viitorul Vetiş

AFC Unirea Tăşnad - AFC AS Căpleni

Etapa a 5-a - 1/2 octombrie

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin - AFC AS Căpleni

ACS Viitorul Vetiş - AFC Unirea Tăşnad

AS Stăruinţa Berveni - CSSC Olimpia MCMXXI

AS Fortuna Căpleni - AS Luceafărul Decebal

Etapa a 6-a - 8/9 octombrie

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin - AS Luceafărul Decebal

CSSC Olimpia MCMXXI - AS Fortuna Căpleni

AFC Unirea Tăşnad - AS Stăruinţa Berveni

AFC AS Căpleni - ACS Viitorul Vetiş

Etapa a 7-a - 15/16 octombrie

ACS Viitorul Vetiş - ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

AS Stăruinţa Berveni - AFC AS Căpleni

AS Fortuna Căpleni - AFC Unirea Tăşnad

AS Luceafărul Decebal - CSSC Olimpia MCMXXI

 

Retur

 

Etapa a 8-a - 22/23 octombrie

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin - CSSC Olimpia MCMXXI

AS Luceafărul Decebal - AFC Unirea Tăşnad

AS Fortuna Căpleni - AFC AS Căpleni

AS Stăruinţa Berveni - ACS Viitorul Vetiş

Etapa a 9-a - 29/30 octombrie

AS Stăruinţa Berveni - ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

ACS Viitorul Vetiş - AS Fortuna Căpleni

AFC AS Căpleni - AS Luceafărul Decebal

AFC Unirea Tăşnad - CSSC Olimpia MCMXXI

Etapa a 10-a - 5/6 noiembrie

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin - AFC Unirea Tăşnad

CSSC Olimpia MCMXXI - AFC AS Căpleni

AS Luceafărul Decebal - ACS Viitorul Vetiş

AS Fortuna Căpleni - AS Stăruinţa Berveni

Etapa a 11-a - 12/13 noiembrie

AS Fortuna Căpleni - ASFC Schwaben Kalmandi Cămin

AS Stăruinţa Berveni - AS Luceafărul Decebal

ACS Viitorul Vetiş - CSSC Olimpia MCMXXI

AFC AS Căpleni - AFC Unirea Tăşnad

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP