Program Liga a IV-a SERIA B, ediţia 2019/2020

14 August 2019, la ora 10:26 / Publicat în Comunicate AJF / 184 vizualizări

Program Liga a IV-a SERIA B, ediţia 2019/2020

 Liga a IV-a, Seria B, Zona Someş

1 Viitorul Vetiş

2 ACS Voinţa Doba

3 Unirea Păuleşti

4 Voinţa Babţa

5 Unirea Tăşnad

6 CS Cetate Ardud 800

7 AC SC Recolta Dorolţ

8 CS Someşul Oar

9 Ştiinţa Beltiug

10 Luceafărul Decebal

11 AS Crasna Moftinu Mic

12 Someşul Odoreu

 

Etapa 1

Viitorul Vetiş - ACS Voinţa Doba

Unirea Păuleşti - Voinţa Babţa

Unirea Tăşnad - CS Cetate Ardud 800

AC SC Recolta Dorolţ - CS Someşul Oar

Ştiinţa Beltiug - Luceafărul Decebal

AS Crasna Moftinu Mic - Someşul Odoreu

 

Etapa a 2-a

ACS Voinţa Doba - Unirea Păuleşti

Voinţa Babţa - Unirea Tăşnad

CS Cetate Ardud 800 - Viitorul Vetiş

CS Someşul Oar AS - Crasna Moftinu Mic

Luceafărul Decebal - AC SC Recolta Dorolţ

Someşul Odoreu - Ştiinţa Beltiug

 

Etapa a 3-a

Viitorul Vetiş - Voinţa Babţa

ACS Voinţa Doba - Ştiinţa Beltiug

Unirea Păuleşti - CS Cetate Ardud 800

AC SC Recolta Dorolţ - AS Crasna Moftinu Mic

CS Someşul Oar Unirea Tăşnad

Luceafărul Decebal Someşul Odoreu

 

Etapa a 4-a

Voinţa Babţa - Luceafărul Decebal

Unirea Tăşnad - ACS Voinţa Doba

CS Cetate Ardud 8007 AC SC Recolta Dorolţ

Ştiinţa Beltiug - CS Someşul Oar

AS Crasna Moftinu Mic - Viitorul Vetiş

Someşul Odoreu - Unirea Păuleşti

 

Etapa a 5-a

Viitorul Vetiş - Someşul Odoreu

Unirea Păuleşti - Unirea Tăşnad

Voinţa Babţa - AS Crasna Moftinu Mic

AC SC Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug

CS Someşul Oar - CS Cetate Ardud 800

Luceafărul Decebal - ACS Voinţa Doba

 

Etapa a 6-a

Viitorul Vetiş - Unirea Păuleşti

ACS Voinţa Doba - CS Cetate Ardud 800

AC SC Recolta Dorolţ - Unirea Tăşnad

Ştiinţa Beltiug - Voinţa Babţa

AS Crasna Moftinu Mic - Luceafărul Decebal

Someşul Odoreu - CS Someşul Oar

 

Etapa a 7-a

ACS Voinţa Doba - CS Someşul Oar

Unirea Tăşnad - Viitorul Vetiş

CS Cetate Ardud 800 - Voinţa Babţa

Luceafărul Decebal - Unirea Păuleşti

AS Crasna Moftinu Mic - Ştiinţa Beltiug

Someşul Odoreu - AC SC Recolta Dorolţ

 

Etapa a 8-a

Unirea Păuleşti  - AS Crasna Moftinu Mic

Voinţa Babţa - Someşul Odoreu

Unirea Tăşnad - Ştiinţa Beltiug

CS Cetate Ardud 800 - Luceafărul Decebal

AC SC Recolta Dorolţ - ACS Voinţa Doba

CS Someşul Oar - Viitorul Vetiş

 

Etapa a 9-a

Viitorul Vetiş - AC SC Recolta Dorolţ

Voinţa Babţa - ACS Voinţa Doba

Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti

Luceafărul Decebal - CS Someşul Oar

AS Crasna Moftinu Mic - Unirea Tăşnad

Someşul Odoreu - CS Cetate Ardud 800

 

Etapa a 10-a

Viitorul Vetiş - Ştiinţa Beltiug

ACS Voinţa Doba - Someşul Odoreu

Unirea Tăşnad - Luceafărul Decebal

CS Cetate Ardud 800 - AS Crasna Moftinu Mic

AC SC Recolta Dorolţ - Voinţa Babţa

CS Someşul Oar - Unirea Păuleşti

 

Etapa a 11-a

AS Crasna Moftinu Mic - ACS Voinţa Doba

Unirea Păuleşti - AC SC Recolta Dorolţ

Voinţa Babţa - CS Someşul Oar

Unirea Tăşnad - Someşul Odoreu

Ştiinţa Beltiug - CS Cetate Ardud 800

Luceafărul Decebal - Viitorul Vetiş

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP