Program Liga a IV-a SERIA C, ediţia 2019/2020

14 August 2019, la ora 10:29 / Publicat în Comunicate AJF / 663 vizualizări

Program Liga a IV-a SERIA C, ediţia 2019/2020

Liga a IV-a, Seria C, Zona Crasna

1 CSM Victoria Carei

2 Viitorul Lucăceni

4 AS Căpleni

5 Schamagosch Ciumeşti

6 Unirea Pişcolt

7 Frohlich Foieni

8 Schwaben Kalmandi Cămin

9 Stăruinţa Berveni

10 AS Ghenci

11 Fortuna Căpleni

12 Victoria Tiream

13 Recolta Sanislău

14 Real Andrid

 

Etapa 1

CSM Victoria Carei -Schwaben Kalmandi Cămin

Viitorul Lucăceni - Stăruinţa Berveni

AS Căpleni - Fortuna Căpleni

Schamagosch Ciumeşti - Victoria Tiream

Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău

Frohlich Foieni - Real Andrid

AS Ghenci - stă

 

 

 

Etapa a 2-a

Schwaben Kalmandi Cămin - Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni - CSM Victoria Carei

AS Ghenci - Viitorul Lucăceni

Victoria Tiream - AS Căpleni

Recolta Sanislău - Schamagosch Ciumeşti

Real Andrid - Unirea Pişcolt

Fortuna Căpleni - stă

 

Etapa a 3-a

CSM Victoria Carei - AS Ghenci

Viitorul Lucăceni - Fortuna Căpleni

AS Căpleni - Recolta Sanislău

Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid

Unirea Pişcolt - Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni - Schwaben Kalmandi Cămin

Victoria Tiream - stă

 

Etapa a 4-a

Frohlich Foieni - Schamagosch Ciumeşti

Schwaben Kalmandi Cămin  Unirea Pişcolt

AS Ghenci  Stăruinţa Berveni

Fortuna Căpleni - CSM Victoria Carei

Victoria Tiream - Viitorul Lucăceni

Real Andrid - AS Căpleni

Recolta Sanislău - stă

 

Etapa a 5-a

CSM Victoria Carei - Victoria Tiream

Viitorul Lucăceni - Recolta Sanislău

AS Căpleni - Frohlich Foieni

Schamagosch Ciumeşti - Unirea Pişcolt

Stăruinţa Berveni - Fortuna Căpleni

AS Ghenci - Schwaben Kalmandi Cămin

Real Andrid stă

 

Etapa a 6-a

Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin

Unirea Pişcolt - AS Căpleni

Fortuna Căpleni - AS Ghenci

Victoria Tiream - Stăruinţa Berveni

Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei

Real Andrid - Viitorul Lucăceni

Frohlich Foieni - stă

 

Etapa a 7-a

CSM Victoria Carei - Real Andrid

Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni

AS Căpleni - Schamagosch Ciumeşti

Schwaben Kalmandi Cămin - Fortuna Căpleni

Stăruinţa Berveni - Recolta Sanislău

AS Ghenci - Victoria Tiream

Unirea Pişcolt - stă

 

Etapa a 8-a

AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin

Unirea Pişcolt - Viitorul Lucăceni

Frohlich Foieni - CSM Victoria Carei

Victoria Tiream - Fortuna Căpleni

Recolta Sanislău - AS Ghenci

Real Andrid - Stăruinţa Berveni

Schamagosch Ciumeşti - stă

 

 

Etapa a 9-a

CSM Victoria Carei - Unirea Pişcolt

Viitorul Lucăceni - Schamagosch Ciumeşti

Schwaben Kalmandi Cămin - Victoria Tiream

Stăruinţa Berveni - Frohlich Foieni

AS Ghenci - Real Andrid

Fortuna Căpleni - Recolta Sanislău

AS Căpleni - stă

 

Etapa a 10-a

AS Căpleni - Viitorul Lucăceni

Schamagosch Ciumeşti - CSM Victoria Carei

Unirea Pişcolt - Stăruinţa Berveni

Frohlich Foieni - AS Ghenci

Recolta Sanislău - Victoria Tiream

Real Andrid - Fortuna Căpleni

Schwaben Kalmandi Cămin - stă

 

Etapa a 11-a

CSM Victoria Carei - AS Căpleni

Schwaben Kalmandi Cămin - Recolta Sanislău

Stăruinţa Berveni - Schamagosch Ciumeşti

AS Ghenci - Unirea Pişcolt

Fortuna Căpleni - Frohlich Foieni

Victoria Tiream - Real Andrid

Viitorul Lucăceni - stă

 

Etapa a 12-a

Viitorul Lucăceni - Schwaben Kalmandi Cămin

AS Căpleni - Stăruinţa Berveni

Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci

Unirea Pişcolt - Fortuna Căpleni

Frohlich Foieni - Victoria Tiream

Real Andrid - Recolta Sanislău

CSM Victoria Carei - stă

 

Etapa a 13-a

CSM Victoria Carei - Viitorul Lucăceni

Schwaben Kalmandi Cămin - Real Andrid

AS Ghenci - AS Căpleni

Fortuna Căpleni - Schamagosch Ciumeşti

Victoria Tiream - Unirea Pişcolt

Recolta Sanislău - Frohlich Foieni

Stăruinţa Berveni - stă

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP