Program Liga a IV-a SERIA C, retur!

07 Martie 2019, la ora 09:28 / Publicat în Comunicate AJF / 340 vizualizări

Program Liga a IV-a SERIA C, retur!

LIGA A IV-A, SERIA C
ZONA CRASNA


Etapa a 14-a (10 martie 2019)
Victoria Tiream - Schamagosch Ciumeşti
Frohlich Foieni - CSM Victoria Carei
Unirea Pişcolt - AS Căpleni
AS Fortuna Căpleni - Real Andrid
AS Ghenci - Viitorul Lucăceni
Recolta Sanislău - Schwaben Kalmandi Cămin
Stăruinţa Berveni stă

Etapa a 15-a (17 martie 2019)
AS Căpleni - Fortuna Căpleni
Stăruinţa Berveni - Victoria Tiream
CSM Victoria Carei - Recolta Sanislău
Real Andrid - Frohlich Foieni
AS Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci
Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pişcolt
AS Viitorul Lucăceni stă

Etapa a 16-a (24 martie 2019)
AS Ghenci - Schwaben Kalmandi Cămin
CSM Victoria Carei - Schamagosch Ciumeşti
Victoria Tiream - Recolta Sanislău
Fortuna Căpleni - Frohlich Foieni
Stăruinţa Berveni - Viitorul Lucăceni
Unirea Pişcolt - Real Andrid
AS Căpleni stă

Etapa a 17-a (31 martie 2019)
Frohlich Foieni - Unirea Pişcolt
Victoria Tiream - Schwaben Kalmandi Cămin
Schamagosch Ciumeşti - Fortuna Căpleni
AS Căpleni - AS Ghenci
Recolta Sanislău - Stăruinţa Berveni
Viitorul Lucăceni - CSM Victoria Carei
Real Andrid stă


Etapa a 18-a (7 aprilie 2019)
AS Căpleni - Fronlich Foieni
Recolta Sanislău - AS Ghenci
Real Andrid - Stăruinţa Berveni
Schamagosch Ciumeşti - Viitorul Lucăceni
Unirea Pişcolt - Victoria Tiream
Schwaben Kalmandi Cămin - Fortuna Căpleni
CSM Victoria Carei stă

Etapa a 19-a (14 aprilie 2019)
Unirea Pişcolt - Viitorul Lucăceni
Fortuna Căpleni - Recolta Sanislău
Schwaben Kalmandi Cămin - Real Andrid
AS Ghenci - Victoria Tiream
CSM Victoria Carei - AS Căpleni
Stăruinţa Berveni - Schamagosch Ciumeşti
Frohlich Foieni stă

Etapa a 20-a (21 aprilie 2019)
Recolta Sanislău - Real Andrid
Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin
Stăruinţa Berveni - Unirea Pişcolt
Victoria Tiream - Frohlich Foieni
Viitorul Lucăceni - AS Căpleni
AS Ghenci - CSM Victoria Carei
Fortuna Căpleni stă

Etapa a 21-a (28 aprilie 2019)
CSM Victoria Carei – Unirea Pişcolt
Fortuna Căpleni – Viitorul Lucăceni
Schwaben Kalmandi Cămin – Frohlich Foieni
Schamagosch Ciumeşti – Recolta Sanislău
AS Ghenci – Real Andrid
Stăruinţa Berveni – AS Căpleni
Victoria Tiream stă

Etapa a 22-a (5 mai 2019)
AS Căpleni - Recolta Sanislău
Stăruinţa Berveni - AS Ghenci
Victoria Tiream - Viitorul Lucăceni
Unirea Pişcolt - Fortuna Căpleni
CSM Victoria Carei - Real Andrid
Schamagosch Ciumeşti - Frohlich Foieni
Schwaben Kalmandi Cămin - stă


Etapa a 23-a (12 mai 2019)
Stăruinţa Berveni - CSM Victoria Carei
AS Ghenci - Unirea Pişcolt
Recolta Sanislău - Frohlich Foieni
Real Andrid - Viitorul Lucăceni
Victoria Tiream - Fortuna Căpleni
AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin
Schamagosch Ciumeşti – stă

Etapa a 24-a (19 mai 2019)
Frohlich Foieni - AS Ghenci
Unirea Pişcolt - Schamagosch Ciumeşti
Fortuna Căpleni - Stăruinţa Berveni
Viitorul Lucăceni - Schwaben Kalmandi Cămin
Real Andrid - AS Căpleni
Victoria Carei - Victoria Tiream
Recolta Sanislău - stă

Etapa a 25-a (26 mai 2019)
Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău
Victoria Tiream - AS Căpleni
Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid
Fortuna Căpleni - Victoria Carei
Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni
Stăruinţa Berveni - Schwaben Kalmandi Cămin
AS Ghenci - stă

 

Etapa a 26-a (2 iunie 2019)
AS Căpleni - Schamagosch Ciumeşti
Schwaben Kalmandi Cămin - CSM Victoria Carei
AS Ghenci - Fortuna Căpleni
Frohlich Foieni - Stăruinţa Berveni
Real Andrid - Victoria Tiream
Recolta Sanislău - Viitorul Lucăceni
Unirea Pişcolt – stă

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP