Program Liga a V-a (retur)

03 Aprilie 2019, la ora 09:03 / Publicat în Comunicate AJF / 207 vizualizări

Program Liga a V-a (retur)

Liga a V-a, Seria A, retur
 
Etapa a 10-a  (7 aprilie 2019)
Dacia Supur - Olimpia Căuaş
Kneho Urziceni - Speranţa Bogdand
Platanul Marna - CS SC Olimpia MCMXXI SM
Gloria Moftinu Mare - Olimpia Domăneşti
AS Termala Dindeşti - Vulturii Santău
 
Etapa a 11-a (14 aprilie 2019)
Olimpia Căuaş - Kneho Urziceni
Speranţa Bogdand - Platanul Marna
CS SC Olimpia MCMXXI SM - Gloria Moftinu Mare
Olimpia Domăneşti - AS Termala Dindeşti
Vulturii Santău - Dacia Supur
 
 Etapa a 12-a (21 aprilie 2019)
Dacia Supur - Kneho Urziceni
Platanul Marna - Olimpia Căuaş
Gloria Moftinu Mare - Speranţa Bogdand
AS Termala Dindeşti - CS SC Olimpia MCMXXI SM
Vulturii Santău - Olimpia Domăneşti
  
Etapa a 13-a (28 aprilie 2019)
Kneho Urziceni - Platanul Marna
Olimpia Căuaş - Gloria Moftinu Mare
Speranţa Bogdand - AS Termala Dindeşti
CS SC Olimpia MCMXXI SM - Vulturii Santău
Olimpia Domăneşti - Dacia Supur
 
 
Etapa a 14-a (5 mai 2019)
Dacia Supur - Platanul Marna
Gloria Moftinu Mare - Kneho Urziceni
AS Termala Dindeşti - Olimpia Căuaş
Vulturii Santău - Speranţa Bogdand
Olimpia Domăneşti - CS SC Olimpia MCMXXI SM
  
Etapa a 15-a (12 mai 2019 )
Platanul Marna - Gloria Moftinu Mare
Kneho Urziceni - AS Termala Dindeşti
Olimpia Căuaş - Vulturii Santău
Speranţa Bogdand - Olimpia Domăneşti
CS SC Olimpia MCMXXI SM - Dacia Supur
 
Etapa a 16-a (19 mai 2019)
Dacia Supur - Gloria Moftinu Mare
AS Termala Dindeşti - Platanul Marna
Vulturii Santău - Kneho Urziceni
Olimpia Domăneşti - Olimpia Căuaş
CS SC Olimpia MCMXXI SM - Speranţa Bogdand
  
Etapa a 17-a (26 mai 2019 )
Gloria Moftinu Mare - AS Termala Dindeşti
Platanul Marna - Vulturii Santău
Kneho Urziceni - Olimpia Domăneşti
Olimpia Căuaş - CS SC Olimpia MCMXXI SM
Dacia Supur - Speranţa Bogdand
 
 Etapa a 18-a (2 iunie 2019)
AS Termala Dindeşti - Dacia Supur
Vulturii Santău - Gloria Moftinu Mare
Olimpia Domăneşti - Platanul Marna
CS SC Olimpia MCMXXI SM - Kneho Urziceni
Speranţa Bogdand - Olimpia Căuaş
   
Liga a V-a, Seria B, retur
 
Etapa a 10-a  (7 aprilie 2019)
AS CS Cetate Ardud 800 II - CSM Satu Mare II
Viitorul Viile SM - Prietenia Crucişor
Ugocea Porumbeşti - AS Voinţa Turţ
ACS Turulung - Unirea Bercu
Codreana Homoroade - Recolta Dorolţ II (Dara)
 
Etapa a 11-a (14 aprilie 2019)
CSM Satu Mare II - Viitorul Viile SM
Prietenia Crucişor - Ugocea Porumbeşti
AS Voinţa Turţ - ACS Turulung
Unirea Bercu - Codreana Homoroade
Recolta Dorolţ II (Dara) - AS CS Cetate Ardud 800 II
 
Etapa a 12-a (21 aprilie 2019)
AS CS Cetate Ardud 800 II - Viitorul Viile SM
Ugocea Porumbeşti - CSM Satu Mare II
ACS Turulung - Prietenia Crucişor
Codreana Homoroade - AS Voinţa Turţ
Recolta Dorolţ II (Dara) - Unirea Bercu
 
 Etapa a 13-a (28 aprilie 2019)
Viitorul Viile SM - Ugocea Porumbeşti
CSM Satu Mare II - ACS Turulung
Prietenia Crucişor - Codreana Homoroade
AS Voinţa Turţ - Recolta Dorolţ II (Dara)
AS CS Cetate Ardud 800 II - Unirea Bercu
 
 Etapa a 14-a (5 mai 2019)
Ugocea Porumbeşti - AS CS Cetate Ardud 800 II
ACS Turulung - Viitorul Viile SM
Codreana Homoroade - CSM Satu Mare II
Recolta Dorolţ II (Dara) - Prietenia Crucişor
Unirea Bercu - AS Voinţa Turţ
  
Etapa a 15-a (12 mai 2019)
Ugocea Porumbeşti - ACS Turulung
Viitorul Viile SM - Codreana Homoroade
CSM Satu Mare II - Recolta Dorolţ II (Dara)
Prietenia Crucişor - Unirea Bercu
AS Voinţa Turţ - AS CS Cetate Ardud 800 II
 
Etapa a 16-a (19 mai 2019)
AS CS Cetate Ardud 800 II - ACS Turulung
Codreana Homoroade - Ugocea Porumbeşti
Recolta Dorolţ II (Dara) - Viitorul Viile SM
Unirea Bercu - CSM Satu Mare II
AS Voinţa Turţ - Prietenia Crucişor
 
 Etapa a 17-a (26 mai 2019)
ACS Turulung - Codreana Homoroade
Ugocea Porumbeşti - Recolta Dorolţ II (Dara)
Viitorul Viile SM - Unirea Bercu
CSM Satu Mare II - AS Voinţa Turţ
AS CS Cetate Ardud 800 II  Prietenia Crucişor
  
Etapa a 18-a (2 iunie 2019)
Codreana Homoroade - AS CS Cetate Ardud 800 II
Recolta Dorolţ II (Dara) - ACS Turulung
Unirea Bercu - Ugocea Porumbeşti
AS Voinţa Turţ - Viitorul Viile SM
Prietenia Crucişor - CSM Satu Mare II

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP