Program TUR Liga a IV-a, SERIA A

27 August 2021, la ora 12:59 / Publicat în Comunicate AJF / 730 vizualizări

Program TUR Liga a IV-a, SERIA A

Liga a IV-a, Seria A

  1. Crasna Moftinu Mic
  2. AS Ghenci
  3. Kneho Urziceni
  4. Vulturii Santău
  5. Schamagosch Ciumeşti
  6. Platanul Marna
  7. CSM Victoria Carei II
  8. Someşul Oar
  9. Real Andrid
  10. Termala Dindeşti
  11. Frohlich Foieni
  12. Viitorul Lucăceni
  13. Unirea Pişcolt

 

Etapa 1

Crasna Moftinu Mic - AS Ghenci

Kneho Urziceni - Vulturii Santău

Schamagosch Ciumeşti - Platanul Marna

CSM Victoria Carei II - Someşul Oar

Real Andrid - Termala Dindeşti

Frohlich Foieni - Viitorul Lucăceni

Unirea Pişcolt - stă


Etapa a 2-a

Termala Dindeşti - Unirea Pişcolt

Platanul Marna - Crasna Moftinu Mic

Someşul Oar - Kneho Urziceni

Viitorul Lucăceni - Real Andrid

Frohlich Foieni stă

AS Ghenci - Schamagosch Ciumeşti

Vulturii Santău - 7 CSM Victoria Carei II

 

Etapa a 3-a

Vulturii Santău - Viitorul Lucăceni

Crasna Moftinu Mic - CSM Victoria Carei II

AS Ghenci - Someşul Oar

Kneho Urziceni- Platanul Marna

Real Andrid - stă

Frohlich Foieni - Termala Dindeşti

 

 

Etapa a 4-a

CSM Victoria Carei II - Schamagosch Ciumeşti

Termala Dindeşti - AS Ghenci

Viitorul Lucăceni stă

Platanul Marna - Frohlich Foieni

Unirea Pişcolt - Real Andrid

Crasna Moftinu Mic - Kneho Urziceni

Someşul Oar - Vulturii Santău

 

Etapa a 5-a

Someşul Oar stă

Real Andrid11 Frohlich Foieni

Unirea Pişcolt - Vulturii Santău

Schamagosch Ciumeşti - Crasna Moftinu Mic

Viitorul Lucăceni - Termala Dindeşti

Platanul Marna - CSM Victoria Carei II

AS Ghenci - Kneho Urziceni

 

Etapa a 6-a

Kneho Urziceni - Schamagosch Ciumeşti

CSM Victoria Carei II - Viitorul Lucăceni

Frohlich Foieni - Someşul Oar

Termala Dindeşti stă

Crasna Moftinu Mic - Real Andrid

AS Ghenci - Unirea Pişcolt

Vulturii Santău - Platanul Marna

 

Etapa a 7-a

Unirea Pişcolt - Frohlich Foieni

Vulturii Santău - Real Andrid

Platanul Marna - AS Ghenci

Kneho Urziceni - Viitorul Lucăceni

CSM Victoria Carei II - Termala Dindeşti

Someşul Oar - Schamagosch Ciumeşti

Crasna Moftinu Mic stă

 

Etapa a a 8-a

Termala Dindeşti - Platanul Marna

AS Ghenci stă

Someşul Oar - Crasna Moftinu Mic

Schamagosch Ciumeşti - Vulturii Santău

Frohlich Foieni - Kneho Urziceni

Real Andrid - CSM Victoria Carei II

Viitorul Lucăceni - Unirea Pişcolt

 

Etapa a 9-a

Unirea Pişcolt - Someşul Oar

Crasna Moftinu Mic - Frohlich Foieni

Vulturii Santău - Termala Dindeşti

Kneho Urziceni - CSM Victoria Carei II

Platanul Marna stă

AS Ghenci - Viitorul Lucăceni

Real Andrid - Schamagosch Ciumeşti

 

Etapa a 10-a

Crasna Moftinu Mic - Viitorul Lucăceni

Schamagosch Ciumeşti - Termala Dindeşti

CSM Victoria Carei II - Frohlich Foieni

Vulturii Santău - AS Ghenci

Someşul Oar - Real Andrid

Kneho Urziceni stă

Platanul Marna - Unirea Pişcolt

 

Etapa a 11-a

Real Andrid - Kneho Urziceni

AS Ghenci - CSM Victoria Carei II

Vulturii Santău stă

Unirea Pişcolt - Crasna Moftinu Mic

Frohlich Foieni - Schamagosch Ciumeşti

Viitorul Lucăceni - Platanul Marna

Termala Dindeşti - Someşul Oar

 

Etapa a 12-a

Someşul Oar - Platanul Marna

Schamagosch Ciumeşti - Viitorul Lucăceni

Crasna Moftinu Mic - Termala Dindeşti

Frohlich Foieni - Vulturii Santău

Kneho Urziceni - Unirea Pişcolt

Real Andrid - AS Ghenci

CSM Victoria Carei II stă

 

Etapa a 13-a

Unirea Pişcolt - CSM Victoria Carei II

Termala Dindeşti - Kneho Urziceni

Platanul Marna - Real Andrid

Viitorul Lucăceni - Someşul Oar

Schamagosch Ciumeşti stă

Vulturii Santău - Crasna Moftinu Mic

AS Ghenci - Frohlich Foieni


 

 Informaţiile referitoare la modul de desfăşurare al Ligii a IV-a (seniori şi juniori) şi condiţiile de participare, se vor comunica marţi, 31 august 2021.

Comisia de Competiţii îşi rezervă dreptul de a efectua o nouă tragere la sorţi (în cazul în care o echipă sau mai multe îşi anunţă retragerea din campionat)  

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP