Program TUR Liga V-a

14 Septembrie 2021, la ora 12:02 / Publicat în Comunicate AJF / 385 vizualizări

Program TUR Liga V-a

 

Liga a V-a

1 Olimpia Căuaş

2 Înfrăţirea Tarna Mare

3 Recolta Dorolţ II Dara

4 Gloria Moftinu Mare

5 Viitorul Viile SM

6 Luceafărul Decebal II

7 Termala Dindeşti II

8 Unirea Bercu

9 Ugocea Porumbeşti

10 Dacia Supur

 

Etapa 1 - 18/19 septembrie

Olimpia Căuaş - Dacia Supur

Ugocea Porumbeşti - Înfrăţirea Tarna Mare

Unirea Bercu - Recolta Dorolţ II Dara

Termala Dindeşti II - Gloria Moftinu Mare

Luceafărul Decebal II - Viitorul Viile SM

 

Etapa a 2-a - 25/26 septembrie

Olimpia Căuaş - Înfrăţirea Tarna Mare

Recolta Dorolţ II Dara - Ugocea Porumbeşti

Gloria Moftinu Mare - Unirea Bercu

Termala Dindeşti II - Viitorul Viile SM

Luceafărul Decebal II - Dacia Supur

 

Etapa a 3-a - 02/03 octombrie

Înfrăţirea Tarna Mare - Dacia Supur

Olimpia Căuaş - Recolta Dorolţ II Dara

Ugocea Porumbeşti - Gloria Moftinu Mare

Unirea Bercu - Viitorul Viile SM

Termala Dindeşti II - Luceafărul Decebal II

 

Etapa a 4-a - 09/10 octombrie

Recolta Dorolţ II Dara - Înfrăţirea Tarna Mare

Gloria Moftinu Mare - Olimpia Căuaş

Viitorul Viile SM - Ugocea Porumbeşti

Luceafărul Decebal II - Unirea Bercu

Dacia Supur - Termala Dindeşti II

 

Etapa a 5-a - 16/17 octombrie

Recolta Dorolţ II Dara - Dacia Supur

Înfrăţirea Tarna Mare - Gloria Moftinu Mare

Olimpia Căuaş - Viitorul Viile SM

Ugocea Porumbeşti - Luceafărul Decebal II

Unirea Bercu - Termala Dindeşti II

 

Etapa a 6-a - 23/24 octombrie

Gloria Moftinu Mare - Recolta Dorolţ II Dara

Viitorul Viile SM - Înfrăţirea Tarna Mare

Luceafărul Decebal II - Olimpia Căuaş

Termala Dindeşti II - Ugocea Porumbeşti

Dacia Supur - Unirea Bercu

 

Etapa a 7-a - 30/31 octombrie

Gloria Moftinu Mare - Dacia Supur

Recolta Dorolţ II Dara - Viitorul Viile SM

Înfrăţirea Tarna Mare - Luceafărul Decebal II

Olimpia Căuaş - Termala Dindeşti II

Ugocea Porumbeşti - Unirea Bercu

 

Etapa a 8-a - 6/7 noiembrie

Viitorul Viile SM - Gloria Moftinu Mare

Luceafărul Decebal II - Recolta Dorolţ II Dara

Termala Dindeşti II - Înfrăţirea Tarna Mare

Unirea Bercu - Olimpia Căuaş

Ugocea Porumbeşti - Dacia Supur

 

Etapa a 9-a -13/14 noiembrie

Dacia Supur - Viitorul Viile SM

Gloria Moftinu Mare - Luceafărul Decebal II

Recolta Dorolţ II Dara - Termala Dindeşti II

Înfrăţirea Tarna Mare - Unirea Bercu

Olimpia Căuaş - Ugocea Porumbeşti

 

 

Notă:

Echipele Luceafărul Decebal II şi Termala Dindeşti II joacă meciurile de acasă sâmbătă

 Comisia de Competiţii îşi rezervă dreptul de a schimba data/ora de disputare a jocurilor pentru a asigura brigăzile de arbitri

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP