Rezultate finale CUPA AJF 2020!

06 Ianuarie 2020, la ora 12:50 / Publicat în Comunicate AJF / 352 vizualizări

Rezultate finale CUPA AJF 2020!

 

Seria A (joi 02.01.2020)

Turul Micula - Olimpia MCMXXI SM 2-0

Someşul Oar - Dacia Medieşu Aurit 2-1

Someşul Oar - Turul Micula 2-0

Olimpia MCMXXI SM - Dacia Medieşu Aurit 4-1

Turul Micula - Dacia Medieşu Aurit 7-1

Olimpia MCMXXI SM - Someşul Oar 0-0

Clasament

1.       Someşul Oar 7p.  4-1

2.       Turul Micula 6p.  9-3

3.       Olimpia MCMXXI SM 4p.  4-3

4.       Dacia Medieşu Aurit 3p.  3-13

 


Seria B (joi - 02.01.2020)

CSM Satu Mare I - Voinţa Doba 0-0

AS Livada - Viitorul Vetiş I 0-3

AS Livada - CSM Satu Mare I 2-1

Voinţa Doba - Viitorul Vetiş I 1-4

CSM Satu Mare I - Viitorul Vetiş I 1-2

Voinţa Doba - CSM Satu Mare I 4-0

Clasament

1.       Viitorul Vetiş I 9p.  9-2

2.       Voinţa Doba 4p.  5-4

3.       AS Livada  3p.  2-8

4.       CSM Satu Mare I 1p. 2-4

 


Seria C (vineri - 03.01.2020)

Unirea Păuleşti I - Schwaben Kalmandi Cămin 1-0

Recolta Sanislău - Voinţa Turţ 1-0

Recolta Sanislău - Unirea Păuleşti I 1-0

Schwaben Kalmandi Cămin - Voinţa Turţ 0-5

Unirea Păuleşti I - Voinţa Turţ 2-2

Schwaben Kalmandi Cămin - Recolta Sanislău 4-2

Clasament

1.       Recolta Sanislău 6p.  4-4

2.       Voinţa Turţ 4p.  7-3

3.       Unirea Păuleşti I 4p.  3-3

4.       Schwaben Kalmandi Cămin 3p. 4-8


 

Seria D - (vineri - 03.01.2020)

Frohlich Foieni - AS Căpleni 0-2

Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) - Voinţa Lazuri 0-6

Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) - Frohlich Foieni 2-6

AS Căpleni - Voinţa Lazuri 4-5

Frohlich Foieni - Voinţa Lazuri 3-1

AS Căpleni - Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) 10-0

Clasament

1.       AS Căpleni 6p.  16-5

2.       Voinţa Lazuri 6p.  12-7

3.       Frohlich Foieni 6p.  9-5

4.       Codreana Bârsău (Şcoala Gimnazială-ONSS) 0p.  2-22

  


Seria E (sâmbătă - 04.01.2020)

Unirea Păuleşti II- Cetate Ardud 800 4-2

Energia Negreşti Oaş - Viitorul Vetiş II 2-0

Energia Negreşti Oaş - Unirea Păuleşti II 2-0

Cetate Ardud 800 - Viitorul Vetiş II 3-0

Unirea Păuleşti II - Viitorul Vetiş II 3-1

Cetate Ardud 800 - Energia Negreşti Oaş 2-0

Clasament

1.       Cetate Ardud 800 6p.  7-4

2.       Unirea Păuleşti II 6p.  7-5

3.       Energia Negreşti Oaş 6p.  4-2

4.       Viitorul Vetiş II 0p.  1-8

 


Seria F (sâmbătă - 04.01.2020)

*Întrucât echipa Sportul Botiz nu s-a prezentat, s-a jucat un baraj între Unirea Păuleşti III - Viitorul Vetiş II (rezultat 1-0), câştigătoarea barajului înlocuind echipa Sportul Botiz în Grupa F.

 

CSM Victoria Carei I - Unirea Păuleşti III 1-0

Venus Dumbrava - Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 0-4

Venus Dumbrava - CSM Victoria Carei I 1-2

Unirea Păuleşti III - Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 2-1

CSM Victoria Carei I - Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 3-1

Unirea Păuleşti III - Venus Dumbrava 4-1

Clasament

1.       CSM Victoria Carei I 9p.  6-2

2.       Unirea Păuleşti III 6p.  6-3

3.       Schamagosch Ciumeşti / Berveni 2001-2002 3p.  6-5

4.       Venus Dumbrava 0p. 2-10

  


Seria G (sâmbătă - 04.01.2020)

Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 - CSM Victoria Carei II 0-7

CSM Satu Mare II - Luceafărul Decebal 2-2

CSM Satu Mare II - Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 5-1

CSM Victoria Carei II - Luceafărul Decebal 2-0

Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 - Luceafărul Decebal 2-9

CSM Victoria Carei II - CSM Satu Mare II 1-1

Clasament

1.       CSM Victoria Carei II 7p.  10-1

2.       CSM Satu Mare II 5p. 8-4

3.       Luceafărul Decebal 4p.  11-6

4.       Schamagosch Ciumeşti / Stăruinţa Berveni 2003-2004 0p. 3-21

 


Seria H (sâmbătă - 04.01.2020)

Recolta Dorolţ - Fortuna Căpleni 1-1

Unirea Tăşnad - Victoria Tiream 1-2

Unirea Tăşnad - Recolta Dorolţ 0-2

Fortuna Căpleni - Victoria Tiream 1-2

Recolta Dorolţ - Victoria Tiream 1-0

Fortuna Căpleni - Unirea Tăşnad 1-1

Clasament

1.       Recolta Dorolţ 6p.  4-1

2.       Victoria Tiream 6p.  4-3

3.       Fortuna Căpleni 1p.  3-3

4.       Unirea Tăşnad 1p.  2-5

 


Optimi

AS Căpleni - Turul Micula 1-2

Viitorul Vetiş I - Voinţa Lazuri 0-2

Cetate Ardud 800 - Unirea Păuleşti II 2-2 (6-5 d.l.d)

Recolta Sanislău - Voinţa Doba 1-0

CSM Victoria Carei I - Unirea Păuleşti III 1-2

Recolta Dorolţ - Voinţa Turţ 1-0

Someşul Oar - Victoria Tiream 5-0

CSM Victoria Carei II - CSM Satu Mare II 0-1

 


Sferturi

Voinţa Lazuri - Someşul Oar 1-1 (3-4 d.l.d)

Recolta Sanislău - Unirea Păuleşti II 3-1

CSM Satu Mare II - Turul Micula 0-0 (5-6 d.l.d.)

Cetate Arudud- Recolta Dorolţ 0-1

 


Semifinale

Recolta Dorolţ - Recolta Sanislău 1-1 (2-3 d.l.d.)

Turul Micula - Someşul Oar 0-1

 


Finala mică

Recolta Dorolţ - Turul Micula 0-0 (2-0 d.l.d)

 


FINALA

Recolta Sanislău - Someşul Oar 2-1

 


Premii speciale:

Golgeter turneu: Szabo Steven (AS Căpleni)

Trofeu Fair-Play: Hadhazi Istvan (Voinţa Lazuri)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP