REZULTATE FINALE Cupa AJF Satu Mare „Ionel Borz” - editia 2024

08 Ianuarie 2024, la ora 10:53 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 106 vizualizări

REZULTATE FINALE Cupa AJF Satu Mare „Ionel Borz” - editia 2024

 

 

REZULTATE FINALE Cupa AJF Satu Mare „Ionel Borz” - editia 2024

 

Seria A

Talna Oraşu Nou I – LPS SM 2008             1-0

Victoria Apa – Someşul Oar II                     9-0

Victoria Apa – Talna Oraşu Nou I               0-3

LPS SM 2008 – Someşul Oar II                    8-0

Talna Oraşu Nou I – Someşul Oar II          12-0

LPS SM 2008 – Victoria Apa                         2-2, 4-2 (l.d)

 

CLASAMENT

1.Talna Talna Oraşu Nou I            9p

2.LPS SM 2008                                 5p

3.Victoria Apa                                   4p

4.Someşul Oar II                               0p

 

Seria B

Marna – Talna Oraşu Nou II                         0-9

Someşul Oar I – Kneho Urziceni                 1-0

Someşul Oar I – Marna                                 3-0

Talna Oraşu Nou II – Kneho Urziceni        0-6

Marna – Kneho Urziceni                               0-3

Talna Oraşu Nou II – Someşul Oar I          1-1, 4-3 (l.d.)

 

CLASAMENT

1.Someşul Oar I                               7p

2.Kneho Urziceni                             6p

3.Talna Oraşu Nou II                       5p

4.Platanul Marna                             0p

 

Seria C

Recolta Dorolț I - Stăruinţa Berveni          12-0

Partium 2009 - Oașul 1969                          1-6

Partium 2009 - Recolta Dorolț                    1-1, 3-2 (l.d.)

Oașul 1969 - Stăruinţa Berveni                   7-0

Recolta Dorolț I - Oașul 1969                      3-0

Stăruinţa Berveni - Partium 2009             1-6

 

CLASAMENT

1.Recolta Dorolț I                            7p

2.Oașul 1969                                    6p

3.Partium 2009                                5p

4.Stăruinţa Berveni                         0p

 

Seria D

Recolta Dorolț II - Voinţa Doba                   3-2

ACS Ciumești - Ugocea Porumbești          0-3

ACS Ciumești - Recolta Dorolț II                                 1-3

Voinţa Doba - Ugocea Porumbești                            3-2

Recolta Dorolț II - Ugocea Porumbești                    3-0

Voinţa Doba - ACS Ciumești                                        2-0

 

CLASAMENT

1.Recolta Dorolț II                           9p

2.Voinţa Doba                                   6p

3.Ugocea Porumbești                     3p

4.ACS Ciumești                                 0p

 

GRUPA E

CSM Victoria Carei - Cetate 800 Ardud                   1-0

Recolta Sanislău - F. Căpleni                                       3-0

Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei                      0-8

Cetate 800 Ardud - F. Căpleni                                     1-1, 3-2 (l.d.)

CSM Victoria Carei - F. Căpleni                                   8-1

Cetate 800 Ardud - Recolta Sanislău                        0-6

 

CLASAMENT

1.CSM Victoria Carei                      9p

2.Recolta Sanislău                          6p

3.Cetate 800 Ardud                         2p

4.F. Căpleni                                         0p

 

GRUPA F

Unirea Tăşnad - Turul/Partium                                  0-4

AS Căpleni - Sporting Culciu                                       3-1

AS Căpleni - Unirea Tăşnad                                         5-0

Turul/Partium - Sporting Culciu                                2-0

Unirea Tăşnad - Sporting Culciu                                1-0

Turul/Partium - AS Căpleni                                          0-4

 

CLASAMENT

1.AFC Căpleni                                   9p

2.Turul/Partium                               6p

3.Unirea Tăşnad                               3p

4.Sporting Culciu                              0p

 

Optimi

Partium 2009 - Recolta Dorolț I                                1-3

Recolta Sanislău - AFC Căpleni                                  0-2

Talna Oraşu Nou I - Victoria Apa                               4-0

Turul/Partium - Recolta Dorolț II                              1-2

LPS SM 2008 - CSM Victoria Carei                            1-4

Unirea Tăşnad - Oașul 1969                                       1-1 (2-4 d.p.)

Talna Oraşu Nou II - Someşul Oar                             0-0 (1-2 d.p.)

Voinţa Doba - Kneho Urziceni                                    0-0 (2-0 d.p.)

SFERTURI

Talna Orasu Nou I – Oasul 1969                                2-2 (3-5 d.p.)

AFC Capleni – CSM Victoria Carei                              1-1 (4-3 d.p.)

Recolta Dorolt I – Recolta Dorolt II                           0-4

Vointa Doba – Someşul Oar I                                      0-1

 

SEMIFINALE

AFC Capleni - Recolta Dorolt II                                  0-1

Oasul 1969 - Somesul Someşul Oar I                      0-1

 

Finala mică

AFC Capleni - Oaşul 1969                                            4-5 - l.d.


FINALA

Recolta Dorolt II - Someşul Oar I             0-0, 4-3 (d.p.)


 

Golgheter: Nandor Covaci (Talna Oraşu Nou I)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP