REZULTATE FINALE Memorial Daniel Prodan 2021

02 Decembrie 2021, la ora 12:45 / Publicat în Comunicate AJF / 310 vizualizări

REZULTATE FINALE Memorial Daniel Prodan 2021

 

Memorial Daniel Prodan

Locaţie: Sala LPS "Ecaterina Both - Both Katalin"

28 noiembrie - 01 decembrie 2021

 

 

Duminică, 28 noiembrie

Seria A

Olimpia SM [1] - Someşul Odoreu 2 6-0

Talna Oraşu Nou [2] - Sportul Botiz 0-2

Talna Oraşu Nou [2] - Olimpia SM [1] 0-4

Someşul Odoreu [2] - Sportul Botiz 1-2

Olimpia SM [1] - Sportul Botiz 2-2

Someşul Odoreu [2] - Talna Oraşu Nou [2] 0-1

 

Clasament

1.Olimpia SM [1]                   12-2     7 puncte         

2.Sportul Botiz                      6-3       7

3.Talna Oraşu Nou [2]            1-6       3

4. Someşul Odoreu [2]            1-9       0

 

 

Seria B

 

Viitorul Vetiş [1] - Cetate Ardud 6-1

Talna Oraşu Nou [1] - Ştiinţa Beltiug 6-0

Talna Oraşu Nou [1] - Viitorul Vetiş [1] 1-8

Cetate Ardud - Ştiinţa Beltiug 1-2

Viitorul Vetiş [1] - Ştiinţa Beltiug 9-0

Cetate Ardud - Talna Oraşu Nou [1] 2-4

 

Clasament

1.Viitorul Vetiş [1]                23-2     9 puncte

2.Talna Oraşu Nou [1]          11-10   6

3.Ştiinţa Beltiug                      2-16     3

4.Cetate Ardud                       4-12     0

 

Luni, 29 noiembrie

Seria C

Voinţa Lazuri - AFC Căpleni 4-0

LPS Satu Mare - Energia Negreşti Oaş 0-2

LPS Satu Mare - Voinţa Lazuri 1-2

AFC Căpleni - Energia Negreşti Oaş 1-2

Voinţa Lazuri - Energia Negreşti Oaş 1-1

AFC Căpleni - LPS Satu Mare 0-0

 

Clasament

1.Voinţa Lazuri                     7-2       7 puncte

2.Energia Negreşti Oaş         5-2       7

3.LPS Satu Mare                     1-4       1

4.AFC Căpleni                        1-6       1

 

Seria D

Stăruinţa Berveni - Recolta Sanislău [1] 3-0

Unirea Tăşnad - Someşul Odoreu [1] 8-0

Unirea Tăşnad - Stăruinţa Berveni 1-1

Recolta Sanislău [1] - Someşul Odoreu 1 3-0

Stăruinţa Berveni - Someşul Odoreu [1] 5-1

Recolta Sanislău [1] - Unirea Tăşnad 1-3

 

Clasament

1.Unirea Tăşnad                    13-2     7 puncte

2.Stăruinţa Berveni               9-2       7

3.Recolta Sanislău [1]             4-6       3

4.Someşul Odoreu [1]             1-17     0

 

Seria E

Recolta Dorolţ - Recolta Sanislău [2] 2-1

Voinţa Doba - Luceafărul Decebal 0-1

Voinţa Doba - Recolta Dorolţ 0-3

Recolta Sanislău [2] - Luceafărul Decebal 0-1

Recolta Dorolţ - Luceafărul Decebal 4-0

Recolta Sanislău [2] - Voinţa Doba 0-0

 

Clasament

1.Recolta Dorolţ                    9-1       9 puncte

2.Luceafărul Decebal            2-4       6

3.Recolta Sanislău [2]             1-3       1

4.Voinţa Doba                         0-4       1

 

Marţi, 30 noiembrie

Seria F

Unirea Păuleşti [2] - Someşul Oar 0-0

Schwaben Cămin - Victoria Carei [2] 2-0

Someşul Oar - Schwaben Cămin 1-1

Unirea Păuleşti [2] - Victoria Carei [2] 0-1

Someşul Oar - Victoria Carei [2] 1-2

Schwaben Cămin - Unirea Păuleşti [2] 2-0

 

Clasament

1. Schwaben Cămin              5-1       7 puncte

2.Victoria Carei [2]               3-3       6

3.Someşul Oar                        2-3       2

4.Unirea Păuleşti [2]               0-3       0

 

Seria G

Victoria Carei [1] - Fortuna Căpleni 5-0

Viitorul Vetiş [2] - Venus Dumbrava [2] 3-0

Viitorul Vetiş [2] - Victoria Carei [1] 1-1

Fortuna Căpleni - Venus Dumbrava [2] 2-2

Victoria Carei [1] - Venus Dumbrava [2] 3-0

Fortuna Căpleni - Viitorul Vetiş [2] 0-5

 

Clasament

1.Victoria Carei [1]               9-1       7 puncte

2.Viitorul Vetiş [2]                9-1       7

3.Venus Dumbrava [2]            2-8       1

4.Fortuna Căpleni                   2-12     1

*Lovituri de departajare din punctul de pedeapsă, pt. ocupanta locului 1: Victoria Carei [1] - Viitorul Vetiş [2], scor 2-1

 

Seria H

Unirea Păuleşti [1] - Venus Dumbrava [1] 1-0

Olimpia SM [2] - Turul Micula 1-0

Olimpia SM [2] - Unirea Păuleşti [1] 0-4

Venus Dumbrava [1] - Turul Micula 0-3

Unirea Păuleşti [1] - Turul Micula 4-0

Venus Dumbrava [1] - Olimpia SM [2] 2-1

 

Clasament

1.Unirea Păuleşti [1]             9-0       9 puncte

2.Turul Micula                      3-5       3

3.Venus Dumbrava [1]            2-5       3

4.Olimpia SM [2]                    2-6       3

 

Optimi de finală

Viitorul Vetiş [1] - Turul Micula 3-0

Unirea Păuleşti [1] - Stăruinţa Berveni 5-0

Voinţa Lazuri - Sportul Botiz 1-1 (3-2 d.l.d)

Recolta Dorolţ - Talna Oraşu Nou [1] 0-1

Olimpia SM [1] - Viitorul Vetiş [2] 1-0

Unirea Tăşnad - Luceafărul Decebal 0-2

Victoria Carei [1] - Energia Negreşti Oaş 0-0 (0-2 d.l.d)

Schwaben Cămin - Victoria Carei [2] 2-4

 

Sferturi de finală

Luceafărul Decebal - Viitorul Vetiş [1] 0-6

Victoria Carei [2] - Unirea Păuleşti [1] 0-3

Olimpia SM [1] - Talna Oraşu Nou [1] 2-2 (2-3 d.l.d)

Energia Negreşti Oaş - Voinţa Lazuri 1-2

 

Semifinale

Talna Oraşu Nou [1] - Unirea Păuleşti [1] 1-1 (1-2 d.l.d)

Voinţa Lazuri - Viitorul Vetiş [1] 0-2

 

Loc 3-4 (lovituri de departajare din punctul de pedeapsă)

Talna Oraşu Nou [1] - Voinţa Lazuri 4-2

 

Finala

Unirea Păuleşti [1] - Viitorul Vetiş [1] 1-3

 

Clasament FINAL Memorial "Daniel Prodan" - ediţia 2021

1.Viitorul Vetiş [1]

2.Unirea Păuleşti [1]

3.Talna Oraşu Nou [1]

4.Voinţa Lazuri

 

Golgheter turneu

Radvanszki Roland (Viitorul Vetiş [1]) - 11 goluri

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP