Rezultate Juniori "A1" si Liga a V-a

23 Septembrie 2019, la ora 08:29 / Publicat în Comunicate AJF / 309 vizualizări

Rezultate Juniori "A1" si Liga a V-a

 

Liga IV-a Juniori A1

 

Seria A

Etapa a 5-a

Turul Micula - AS Livada 2-0

Talna Oraşu Nou - Dacia Medieşu Aurit 5-1

Voinţa Lazuri - Voinţa Turţ 2-1

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Victoria Apa 3-0

Speranţa Halmeu - Venus Dumbrava 8-1

Energia Negreşti - Sportul Botiz 6-1

 

Seria B

Etapa a 5-a

Unirea Păuleşti - Unirea Tăşnad 9-0

Voinţa Babţa - Crasna Moftinu Mic 3-0

Someşul Oar - Cetate Ardud 800 2-0

Luceafărul Decebal - Voinţa Doba 3-0

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug se disputa in 02.10.2019

Viitorul Vetiş - Someşul Odoreu (echipa oaspete s-a retras din campionat)

 

 

Seria C

Etapa a 6-a

Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin 8-1

Unirea Pişcolt - AS Căpleni 1-2

Frohlich Foieni - CSM Satu Mare 1-2

Fortuna Căpleni - AS Ghenci 2-2

Victoria Tiream - Stăruinţa Berveni 10-0

Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei 0-11

Real Andrid - Viitorul Lucăceni 3-1

 

Liga aV-a

Seria A

Etapa 4 (22 septembrie)

Olimpia Căuaş - Gloria Moftinu Mare 2-2

Termala Dindeşti - Vulturii Santău 2-2

Dacia Supur - Olimpia Domăneşti 0-7

Kneho Urziceni - Platanul Marna amânat

 

Seria B

Etapa 4 (22 septembrie)

Egri Sasok Agriş - Recolta Dorolț II (Dara) 2-6

Unirea Bercu - Prietenia Crucişor 3-4

AS CS Diferit - Ugocea Porumbeşti 3-5

Viitorul Viile SM - Codreana Homoroade amânat        

 

 Under 15

Etapa 1

LPS SM – Primavera SM 1-0

CSS CAREI – CSM SM, se joaca marti, 24.09

 

Under 13

Etapa 1

Somesul Oar – Il Calcio 0-5

Tasnad – CSS Carei 0-3

Negresti – LPS SM  0-7

Primavera 2007 – Juniorul 2008 10-1

Primavera 2008 – Juniorul 2007 0-5

DALIANA CAREI a stat

 

Under 11

Etapa 1

Juventus – Vetis 11-1

Juniorul – Negresti 16-0

Tasnad – Primavera 0-20

Kinder – CSM 2010 18-0

LPS SATU MARE – Somesul, se joaca marti 24.04

Il Calcio stă

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP