REZULTATE "Cupa AJF Satu Mare", ediţia a 9-a - ianuarie 2023!

16 Ianuarie 2023, la ora 10:43 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 75 vizualizări

REZULTATE "Cupa AJF Satu Mare", ediţia a 9-a - ianuarie 2023!

 
Miercuri
Seria A
Stăruinţa Berveni – Sch. Ciumeşti 1-4
LPS SM „1” – Turul Micula 2-1
LPS SM „1” – Stăruinţa Berveni 9-1
Schamagosch Ciumeşti – Turul Micula 0-2
Stăruinţa Berveni – Turul Micula 0-3
Schamagosch Ciumeşti – LPS SM „1” 0-3
 
Clasament
1.LPS SM 1 14-2 9p
2.Turul Micula 6-2 6p
3.Schamagosch Ciumeşti 4-6 3p
4.Stăruinţa Berveni 2-16 0p
 
Seria B
Olimpia MCMXXI – Fortuna Căpleni 7-0
Cetate 800 Ardud – CSM Victoria Carei 2-9
Cetate 800 Ardud – Olimpia MCMXXI 0-5
Fortuna Căpleni – CSM Victoria Carei 0-10
Olimpia MCMXXI – CSM Victoria Carei 1-1 (3-1 d.l.d)
Fortuna Căpleni – Cetate 800 Ardud 2-3
 
Clasament
1.Olimpia MCMXXI 15-1 8p
2.CSM Victoria Carei 20-5 7p
3.Cetate 800 Ardud 5-16 3p
4.Fortuna Căpleni 2-20 0p
 
Joi
Seria C
Oaşul Negreşti - Someşul Odoreu "1"  0-1
Someşul Oar - Unirea Bercu 0-6
Someşul Oar - Oaşul Negreşti 0-1
Someşul Odoreu "1" - Unirea Bercu 1-7
Oaşul Negreşti - Unirea Bercu 2-5
Someşul Odoreu "1" - Someşul Oar 0-1
 
Clasament
1.Unirea Bercu 18-3 9p
2.Oaşul Negreşti 3-6 3p
3.Someşul Odoreu "1" 2-8 3p
4.Someşul Oar 1-7 3p
 
Seria D
Recolta Dorolţ - Someşul Odoreu "2" 6-0
AS Căpleni "1" - Ştiinţa Beltiug 1-0
AS Căpleni "1" - Recolta Dorolţ 0-2
Someşul Odoreu "2" - Ştiinţa Beltiug 0-6
Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug 0-0, 1-2 d.l.d
Someşul Odoreu "2" - AS Căpleni "1" 1-11
 
Clasament
1.Recolta Dorolţ 8-0 7p
2.AS Căpleni "1" 12-3 6p
3.Ştiinţa Beltiug 6-1 5p
4.Someşul Odoreu "2" 1-23 0p
 
Seria E
AS Căpleni "2" - Unirea Păuleşti "1" 2-4
LPS SM "3" - Unirea Tăşnad 1-3
LPS SM "3" - AS Căpleni "2" 1-4
Unirea Păuleşti "1" - Unirea Tăşnad 1-1, 1-2 d.l.d
AS Căpleni "2" - Unirea Tăşnad 3-0
Unirea Păuleşti "1" - LPS SM "3" 5-1
 
Clasament
1.Unirea Păuleşti "1" 10-4 7p
2.AS Căpleni "2" 9-5 6p
3.Unirea Tăşnad 4-5 5p
4.LPS SM "3" 3-12 0p
 
Vineri
Seria F
1.LPS SM "2" 12-3 9p
2.Unirea Păuleşti "2" 4-2 5p
3.Talna Orasu Nou "2" 3-6 4p
4.Recolta Sanislău 2-10 0p
 
Unirea Păuleşti "2" - Recolta Sanislău 3-0
LPS SM "2" - Talna Oraşu Nou "2" 5-1
LPS SM "2" - Unirea Păuleşti "2" 2-1
Recolta Sanislău - Talna Oraşu Nou "2" 1-2
Unirea Păuleşti "2" - Talna Oraşu Nou "2" 0-0, 2-0 d.l.d.
Recolta Sanislău - LPS SM "2" 1-5
 
Vineri, 06.01.2023, ora 15:00
Seria G
1.Talna Oraşu Nou "1" 11-0 9p
2.AS Botiz 3-3 5p
3.Luceafărul Decebal 2-5 4p
4.Voinţa Doba 1-9 0p
 
 
AS Botiz - Talna Oraşu Nou "1" 0-3
Luceafărul Decebal - Voinţa Doba 2-1
Luceafărul Decebal - AS Botiz 0-0, 1-3 d.l.d
Talna Oraşu Nou "1" - Voinţa Doba 4-0
AS Botiz - Voinţa Doba 3-0
Talna Oraşu Nou "1" - Luceafărul Decebal 4-0
 
 
OPTIMI
Recolta Dorolt – Turul Micula 2-1
Olimpia MCMXXI – AS Capleni „2” 0-0, 0-1 d.l.d.
LPS SM „2” – Unirea Tasnad 0-0, 0-2 d.l.d
CSM Victoria Carei – AS Capleni „1” 1-1, 2-3 d.l.d
Unirea Bercu – Stiinta Beltiug 3-2
Unirea Paulesti „1” – Unirea Paulesti „2” 1-3
Talna Orasu Nou – Sportul Botiz 2-0
LPS SM „1” – Energia Negresti Oas 4-0
 
SFERTURI
AS Capleni „1” – Unirea Paulesti „2” 1-0
AS Capleni „2” – LPS SM „1” 0-2
Unirea Bercu – Talna Orasu Nou 3-0
Recolta Dorolt – Unirea Tasnad 1-2
 
SEMIFINALE
Unirea Tasnad – LPS SM „1” 0-3
AS Capleni „1” – Unirea Bercu 1-2
 
FINALA MICA
AS Capleni „1” - Unirea Tasnad 2-4 lovituri departajare
 
FINALA
LPS SM „1” – Unirea Bercu 2-1
 
Arbitri Ovidiu Mazilu, Bathory Ştefan, Pop Emanuel, Simon Elek şi Liviu Năstruţ. 
Comisia de competiţii: Ionel Borz, Ciprian Hriţiu, Cristian Blăjean, Liviu Năstruţ, Katona Arpad. Asistenţă medicală Edomer Szilagyi. Preşedinte AJF: Szilagyi Ştefan
Golgeter turneu Reszmuves Erik (Unirea Bercu/Lazuri)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP