(UPDATE!) LIGA A V-A, Seria B. Programul meciurilor din 2019.

26 August 2019, la ora 09:41 / Publicat în Comunicate AJF / 444 vizualizări

(UPDATE!) LIGA A V-A, Seria B. Programul meciurilor din 2019.

TUR

Etapa 1 (01 septembrie )

Ugocea Porumbeşti - Egri Sasok Agriş

Codreana Homoroade - Prietenia Crucişor

Recolta Dorolț II (Dara) - Unirea Bercu

Viitorul Viile SM - AS CS Diferit, amânat

 Etapa 2  (08 septembrie )

Egri Sasok Agriş - Viitorul Viile SM 10-0

Prietenia Crucişor - Ugocea Porumbeşti 5-1

Unirea Bercu - Codreana Homoroade 2-1

AS CS Diferit - Recolta Dorolț II (Dara)

Etapa 3  (15 septembrie)

Ugocea Porumbeşti - Unirea Bercu

Prietenia Crucişor - Egri Sasok Agriş

Recolta Dorolț II (Dara) - Viitorul Viile SM

Codreana Homoroade - AS CS Diferit

 Etapa 4 (22 septembrie)

Egri Sasok Agriş - Recolta Dorolț II (Dara)

Unirea Bercu - Prietenia Crucişor

Viitorul Viile SM - Codreana Homoroade

AS CS Diferit - Ugocea Porumbeşti

 Etapa 5 (29 septembrie)

Ugocea Porumbeşti - Viitorul Viile SM

Codreana Homoroade - Recolta Dorolț II (Dara)

Unirea Bercu - Egri Sasok Agriş

Prietenia Crucişor - AS CS Diferit

 Etapa 6 (06 octombrie)

Codreana Homoroade - Egri Sasok Agriş

Recolta Dorolț II (Dara) - Ugocea Porumbeşti  

Viitorul Viile SM - Prietenia Crucişor

AS CS Diferit - Unirea Bercu

 Etapa 7 (13 octombrie)

Ugocea Porumbeşti - Codreana Homoroade      

Prietenia Crucişor - Recolta Dorolț II (Dara)

Viitorul Viile SM - Unirea Bercu

Egri Sasok Agriş - AS CS Diferit

 

Retur

Etapa 8 (20 octombrie)

Egri Sasok Agriş - Ugocea Porumbeşti

Prietenia Crucişor - Codreana Homoroade

Unirea Bercu - Recolta Dorolț II (Dara)

AS CS Diferit - Viitorul Viile SM

 Etapa 9 (27 octombrie)

Viitorul Viile SM - Egri Sasok Agriş

Ugocea Porumbeşti - Prietenia Crucişor

Codreana Homoroade   - Unirea Bercu

Recolta Dorolț II (Dara) - AS CS Diferit

 Etapa 10 (03 noiembrie)

Unirea Bercu - Ugocea Porumbeşti

Egri Sasok Agriş - Prietenia Crucişor

Viitorul Viile SM - Recolta Dorolț II (Dara)

AS CS Diferit  - Codreana Homoroade

 Etapa 11 (10 noiembrie)

Recolta Dorolț II (Dara) - Egri Sasok Agriş

Prietenia Crucişor - Unirea Bercu

Codreana Homoroade - Viitorul Viile SM

Ugocea Porumbeşti - AS CS Diferit

* Echipa AS CS Diferit joaca toate meciurile in zilele de sambata

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP