Informari si comunicate AJF
15-02-2019
Anunt cursanti arbitri (stagiari)

Anunt cursanti arbitri (stagiari)

detalii...
31-01-2019
Anunt tragere la sorți meciuri de baraj Liga III

Anunt tragere la sorți meciuri de baraj Liga III

detalii...
31-01-2019
Anunt cursanti arbitri (stagiari)!

Se reiau cursurile pentru arbitri (stagiari)!

detalii...
10-01-2019
Sedinta Comitet Executiv 10 ianuarie 2019

Sedinta Comitet Executiv 10 ianuarie 2019

detalii...
08-01-2019
Rezultate finale CUPA AJF 2019!

AS Căpleni a câştigat Cupa AJF Satu Mare

detalii...
24-12-2018
AJF Satu Mare va ureaza Sarbatori fericite!

AJF Satu Mare va ureaza Sarbatori fericite!

detalii...
24-12-2018
28-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

detalii...
23-11-2018
Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

detalii...
16-11-2018
Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări! (update 14:30)

Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări!

detalii...

Delegari ultima etapa din Liga a IV-a


Publicat in data de 23-11-2018, la ora 09:39

 

Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 13-a

 

Sâmbătă, 24 noiembrie,  12:00 / 14:00:

 

CSM Victoria Carei - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Rebegea Ciprian

A1: Mihai Marius

A2: Tăbăcaru Sergiu

Obs. Pataki Zoltan

 

 

Duminică, 25 noiembrie,  12:00 / 14:00:

Schamagosch Ciumeşti – AS Căpleni

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Matei Claudiu

Obs.  Por Constantin

 

Fortuna Căpleni – AS Ghenci

A: Pop Emanuel

A1: Bonţidean Daniel Pablo

A2: Petruţ Sebastian

Obs. Chioreanu Radu

 

Stăruinţa Berveni – Frohlich Foieni

A: Dragoş Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Pez Istvan

  

Victoria Tiream – Real Andrid

A: Chiş Florin

A1: Ciceu Marian

A2: Peter Alin

Obs. Niţă Gheorghe

 

Viitorul Lucăceni – Recolta Sanislău

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bărbuş Stejerel

Obs. Racolţa Vasile

 

Unirea Pişcolt – stă

 

 

Turneu sală: „Partium Focikupa”, 24 noiembrie , ora 09:00

09:00-14:00:

A: Simon Elek

A: Pop Emanuel

 

14:00-19:00:

A: Bărbuş Stejerel

A: Bauer Iosif

 

Se asigură masă + barem 50 lei/arb.

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe