Informari si comunicate AJF
28-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

detalii...
23-11-2018
Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

detalii...
16-11-2018
Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări! (update 14:30)

Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări!

detalii...
14-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

detalii...
09-11-2018
Delegari weekend 10-11 noiembrie

Delegari weekend 10-11 noiembrie

detalii...
07-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Delegari weekend 3-4 noiembrie 2018

Delegari weekend 3-4 noiembrie 2018

detalii...
31-10-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 30.10.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 30.10.2018

detalii...
26-10-2018
Delegari weekend 27 - 28 octombrie 2018

Delegari weekend 27 - 28 octombrie 2018

detalii...

Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări! (update 14:30)


Publicat in data de 16-11-2018, la ora 10:21

 

Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 12-a

 

Sâmbătă, 17 noiembrie,  12:00 / 14:00:

Victoria Carei – Fortuna Căpleni

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Pop Cristi

Obs. Torok Zoltan

Duminică, 18 noiembrie,  12:00 / 14:00:

Recolta Sanislău – Unirea Pişcolt

A: Bărbuş Stejerel

A1: Căliman Patrick

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Racolţa Vasile

AS Căpleni – Victoria Tiream

A: Bogdan Răzvan

A1: Bonţidean Daniel Armando

A2: Man Cătălin

Obs. Iosif Vigu

Real Andrid – Schamagosch Ciumeşti

A: Kovacs Szabolcs

A1: Botoş Roland

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Rozs Zoltan

Frohlich Foieni – Viitorul Lucăceni

A: Peter Alin

A1: Marian Beniamin

A2: Moisa Florin

Obs. Mândrean Remus

Schwaben Kalmandi Cămin – Stăruinţa Berveni

A: Elek Simon

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Pataki Zoltan

AS Ghenci – stă

 


 Cupa României

Ugocea Porumbeşti – AS Livada, sâmbătă, 17 noiembrie, ora 14:00

A: Petruţ Sebastian

A1: Hepcal Ionuţ

A2:  Sician Gabriel

Obs. Kegyes Tibor

Olimpia MCMXXI Satu Mare – Someşul Odoreu, duminică, 18.11.2018, ora 12:00, teren Someşul.

A: Mazilu Ovidiu

A1: Neichi Sergiu

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Por Constantin

Voinţa Turţ – Dacia Medieşu Aurit, duminică, 18.11.2018, ora 13:00

A: Raţ Sebastian

A1: Raţ Jr.

A2: Bumbuc Marius

Obs. Dorca Marcel


Restanţe

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria B, Etapa a 2-a

Voinţa Doba – Atletic Craidorolţ, Sâmbătă, 18 noiembrie 2018, ora 12:00 / 14:00

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Chiorean George

Obs. Şuta Nicolae

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria B, Etapa a 6-a

Recolta Dorolţ – Someşul Oar, duminică, 18 noiembrie 2018, ora 12:00 / 14:00

A: Rad Bogdan

A1: Pop Lucian

A2: Miron Ciprian

Obs. Halici Eugen

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria B, Etapa a 8-a

Crasna Moftinu Mic – Voinţa Babţa duminică, 18 noiembrie 2018, ora 12:00 / 14:00

A: Peneghi Şerban

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciceu Marian

Obs. Morar Nicolae

Meci restanţă, Liga a V-a, Seria A, Etapa a 8-a

Speranţa Bogdand – Dacia Supur, duminică, 18 noiembrie 2018, ora 14:00

A: Matei Claudiu

A1: Batori Patrick

A2: Ghencean Marius

Obs. Szabo Arnorld

Meci restanţă, Liga a V-a, Seria B, Etapa a 4-a

Voinţa Turţ – CSM Satu Mare II, sâmbătă, 17 noiembrie 2018, ora 13:00

A: Rebegea Ciprian

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: E$tan Alex

Obs. Hriţiu Ciprian

Meci restanţă, Liga a V-a, Seria B, Etapa a 2-a

Ugocea Porumbeşti – Prietenia Crucişor duminică, 18 noiembrie 2018, ora 14:00

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Szabo Andrei

A2: Nagy Mate

Obs. Borz Ionel

 

  • La înţelegerea echipelor, se pot modifica data şi ora de disputare a jocurilor, acestea fiind obligate a anunţa AJF/CJA Satu Mare.


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe