Informari si comunicate AJF
28-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

detalii...
23-11-2018
Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

detalii...
16-11-2018
Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări! (update 14:30)

Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări!

detalii...
14-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

detalii...
09-11-2018
Delegari weekend 10-11 noiembrie

Delegari weekend 10-11 noiembrie

detalii...
07-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Delegari weekend 3-4 noiembrie 2018

Delegari weekend 3-4 noiembrie 2018

detalii...
31-10-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 30.10.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 30.10.2018

detalii...
26-10-2018
Delegari weekend 27 - 28 octombrie 2018

Delegari weekend 27 - 28 octombrie 2018

detalii...

Meciuri restante + Cupa României (update 12.11)


Publicat in data de 05-11-2018, la ora 11:09

  

Se joacă în devans

Voinţa Doba – CSM Satu Mare, miercuri, 07.11.2018, ora 11:45 / 13:45

 

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria B, etapa a 6-a:

Cetate Ardud 800 – Ştiinţa Beltiug, miercuri, 07.11.2018, ora 13:00 / 15:00, teren Beltiug

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria A, etapa a 4-a:

Turul Micula – Someşul Odoreu, miercuri, 07.11.2018, ora 13:00 / 15:00

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria B [juniori], etapa 1:

CS Someşul Oar - Crasna Moftinu Mic, miercuri, 07.11.2018, ora 15:00.

Meci restanţă, Liga a V-a, Seria A, etapa a 7-a:

Speranța Bogdand - Olimpia MCMXXI Satu Mare, duminică, 11.11.2018, ora 14:00

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria B, etapa a 7-a:

Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar, miercuri, 14.11.2018, ora 12:45 / 14:45.

Meci restanţă, Liga a IV-a, Seria A, etapa a 5-a:

Sportul Botiz – Dacia Medieşu Aurit, duminică, 18.11.2018, ora 12:00 / 14:00

 

La înţelegerea echipelor, se pot modifica data, ora şi locul de disputare a jocurilor, acestea fiind obligate a anunţa AJF/CJA Satu Mare.

 


Cupa României

Recolta Sanislău – Schwaben Kalmandi Cămin, miercuri, 07.11.2018, ora 15:00

Luceafărul Decebal – Turul Micula, joi, 08.11.2018, ora 15:00

Termala Dindeşti – Vulturii Santău, duminică, 11.11.2018, ora 14:00

Olimpia MCMXXI Satu Mare – Someşul Odoreu, duminică, 18.11.2018, ora 14:00, teren Someşul.

AS CS Cetate Ardud 800 - AS CS Cetate Ardud 800 II, duminică, 18.11.2018, ora 14:00, teren Mădăras

Voinţa Turţ – Dacia Medieşu Aurit, duminică, 25.11.2018, ora 14:00

Ugocea Porumbeşti – AS Livada, sâmbătă, 17.11.2018, ora 14:00.

 

* În această fază a competiţiei, în caz de egalitate, se trece direct la loviturile de departajare.

 

** Baremul de arbitraj şi observator este cel de Liga a V-a, 3 X 120 - arbitru / 110 -observator


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe