Informari si comunicate AJF
10-01-2019
Sedinta Comitet Executiv 10 ianuarie 2019

Sedinta Comitet Executiv 10 ianuarie 2019

detalii...
08-01-2019
Rezultate finale CUPA AJF 2019!

AS Căpleni a câştigat Cupa AJF Satu Mare

detalii...
24-12-2018
AJF Satu Mare va ureaza Sarbatori fericite!

AJF Satu Mare va ureaza Sarbatori fericite!

detalii...
24-12-2018
28-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 27.11.2018

detalii...
23-11-2018
Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

Delegari ultima etapa din Liga a IV-a

detalii...
16-11-2018
Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări! (update 14:30)

Liga a IV-a, Cupa României, Restanţe: Delegări!

detalii...
14-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 13.11.2018

detalii...
09-11-2018
Delegari weekend 10-11 noiembrie

Delegari weekend 10-11 noiembrie

detalii...
07-11-2018
Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

Hotărâri ale Comisiei de disciplină, 06.11.2018

detalii...

Rezultate finale CUPA AJF 2019!


Publicat in data de 08-01-2019, la ora 08:24

 
 
Grupa A:
Venus Dumbrava I –Speranţa Halmeu 2–0
Victoria Tiream – Fröhlich Foieni 0–6
Victoria Tiream – Venus Dumbrava I 0–10
Speranţa Halmeu – Fröhlich Foieni 0–3
Venus Dumbrava I –Fröhlich Foieni 0–1
Speranţa Halmeu – Victoria Tirean 3–1

Clasament
1. Fröhlich Foieni 9p. 
2. Venus Dumbrava I 6p. 
3. Speranţa Halmeu 3p.
4. Victoria Tirean 0p.

Grupa B:
CSM Victoria Carei I – Vointa Lazuri 2-0
Unirea Piscolt – Viitorul Vetis II 4-1
Unirea Piscolt – CSM Victoria Carei I 2-1
Vointa Lazuri – Viitorul Vetis II 1-0
CSM Victoria Carei I – Viitorul Vetis II 3-2
Vointa Lazuri – Unirea Piscolt 1-0

Clasament
1. Unirea Pişcolt 6 p.
2. CSM Victoria Carei I 6p.
3. Vointa Lazuri 6 p.
4. Viitorul Vetiş II 0 p.

Grupa C
AS Capleni I – CSM Victoria Carei II 3-0
Luc. Decebal (LPS-ONSS) – Egri Sasok Agris 10-0
Luceafarul Decebal (LPS-ONSS) – AS Capleni 1-1
CSM Victoria Carei II – Egri Sasok Agris 2-2
AS Capleni – Egri Sasok Agris 6-0
CSM Vic. Carei II – Luc. Decebal (LPS-ONSS) 0-11

Clasament
1. Luceafărul Decebal (LPS-ONSS) 7 p.
2. AS Căpleni I 7p.
3. CSM Victoria Carei II 1p.
4. Egri Sasok Agriş 1p.

Grupa D
CSM Satu Mare - Sportul Botiz 0-1
AS Livada - Voinţa Doba (LPS 2004) 3-0
AS Livada - CSM Satu Mare 0-5
Sportul Botiz - Voinţa Doba (LPS 2004) 3-0
CSM Satu Mare - Voinţa Doba (LPS 2004) 3-0
Sportul Botiz - AS Livada 2-3

Clasament
1. CSM Satu Mare 6 p.
2. Sportul Botiz 6p.
3. AS Livada 6p.
4. Voinţa Doba (LPS 2004) 0p.

Grupa E
Turul Micula - Dacia Medieşu Aurit 2-0
Viitorul Vetiş I - Unirea Păuleşti 0-2
Viitorul Vetiş I - Turul Micula 1-5
Dacia Medieşu Aurit - Unirea Păuleşti 2-1
Turul Micula - Unirea Păuleşti 0-0
Dacia Medieşu Aurit - Viitorul Vetiş I 2-1

Clasament
1. Turul Micula 7p.
2. Dacia Medieşu Aurit 6p.
3. Unirea Păuleşti 4p.
4. Viitorul Vetiş I 0p.


Grupa F
Someşul Oar - Venus Dumbrava II 1-3
Fortuna Căpleni - Schamagosch Ciumeşti 2-0
Fortuna Căpleni - Someşul Oar 1-2
Schamagosch Ciumeşti - Venus Dumbrava II 1-2
Someşul Oar - Schamagosch Ciumeşti 4-1
Venus Dumbrava II - Fortuna Căpleni 6-0

Clasament
1. Venus Dumbrava II 9p.
2. Someşul Oar 6p.
3. Fortuna Căpleni 3p.
4. Schamagosch Ciumeşti 0p.


Grupa G
Energia Negreşti Oaş - AS Ghenci 5-1
Recolta Dorolţ - Cetate Ardud 7-3
Recolta Dorolţ - Energia Negreşti Oaş 2-0
AS Ghenci - Cetate Ardud 0-4
Energia Negreşti Oaş - Cetate Ardud 3-1
AS Ghenci - Recolta Dorolţ 2-4

Clasament
1. Recolta Dorolţ 9p.
2. Energia Negreşti Oaş 6p.
3. Cetate Ardud 3p.
4. AS Ghenci 0p.


Optimi
Frohlich Foieni - Energia Negreşti Oaş 4-3
Recolta Dorolţ - Sportul Botiz 3-0
AS Căpleni - Someşul Oar 2-1
CSM Satu Mare - Voinţa Lazuri 1-0
Luceafărul Decebal (LPS-ONSS) - Dacia Medieşu Aurit 2-1
Venus Dumbrava II - AS Livada 3-0
Unirea Pişcolt - CSM Victoria Carei I 1-0
Turul Micula - Venus Dumbrava I 0-2


Sferturi
Unirea Pişcolt - AS Căpleni 2-3
CSM Satu Mare - Frohlich Foieni 0-1
Venus Dumbrava II - Recolta Dorolţ 0-1
Venus Dumbrava I - Luceafărul Decebal (LPS-ONSS) 1-0

Semifinale
AS Căpleni - Frohlich Foieni 4-1
Recolta Dorolţ - Venus Dumbrava I 0-1

Finala mică
Frohlich Foieni - Recolta Dorolţ 4-6

Finala
AS Căpleni - Venus Dumbrava I 2-0


Clasament final
1. AS Căpleni
2. Venus Dumbrava I
3. Recolta Dorolţ
4. Frohlich Foieni

Golgeter 
Szabo Steven (AS Căpleni)
 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe