Meciuri arbitrate
Luni, 29 Aprilie 2024, 14:00
Juniori Under 19 Judetean, etapa 18
Teren: Sparta / Medias
Luni, 29 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Sparta / Medias
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 21
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 28 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Satesc / Smig
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 21
Teren: Textila / Medias
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 16
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Micasasa
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Satesc / Smig
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-4-a, etapa 13
Teren: Central / Bradu
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Bradu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 12
Teren: Comunal / Tirnava
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Tirnava
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 12
Teren: Satesc / Curciu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Satesc / Curciu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 10
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 13:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 13:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Cupa Satelor-Juniori Under 13, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Seica Mare
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Liga a-4-a, etapa 3
Teren: Obor / Sibiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Obor / Sibiu
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:00
Juniori Under 13 Masculin, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Juniori Under 10, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Seica Mare
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Seica Mare
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 2
Teren: Textila / Medias
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Textila / Medias
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 1
Teren: Sătesc / Șoroștin
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sătesc / Șoroștin
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga a-5-a Seria Medias, etapa 1
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Satesc / Smig
Duminica, 27 August 2023, 10:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Comunal / Dirlos
Duminica, 27 August 2023, 10:00
Teren: Comunal / Dirlos
Duminica, 13 August 2023, 18:30
Jocuri amicale 2023-2024, Jocuri amicale vara 2023, etapa 1
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica
Duminica, 13 August 2023, 18:30
Teren: Orasenesc / Copsa-Mica