Informari si comunicate
15-10-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Suspendare temporara identificare jucatori juniori.

detalii...
25-09-2018
Licenta C Uefa

INSTRUCȚIUNILE DE ORGANIZARE A CURSULUI DE OBȚINERE A LICENȚEI UEFA C

detalii...
20-09-2018
Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

Regulament interliga nationala de fotbal U7-U10 2018

detalii...
06-08-2018
In atentia Asociatilor/Cluburilor Sportive afiliate la AJF Sibiu

Regulamente pentru competitiile de juniori editia 2018-2019

detalii...
26-05-2018
In atentia Cluburilor/Asociatiilor Sportive afiliate

Regulamentul nr. 679 si directiva UE nr. 680 , privind prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date.

detalii...
toate comunicatele

AFC Agnita

Localitatea Agnita

Informatii generale
Teren Central / Agnita ( 50 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a-IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Viitorul Selimbar 13 12 1 0 61-4 37p +19
2CS Magura Cisnadie13101254-1431p+10
3 ACS Paltinis Rasinari 13 9 2 2 50-16 29p +11
4ACS Unirea Miercurea-Sibiului1383231-1527p+6
5 CS Sparta Medias 13 8 2 3 41-18 26p +8
6AS Progresul Terezian Sibiu1373328-1824p+3
7 AS Copsa Mica 13 6 1 6 40-46 19p -2
8AS LSS Vointa Sibiu1242622-3214p-1
9 AS FC Interstar Sibiu 12 4 1 7 13-27 13p -5
10AS Spicul Seica Mare1331922-5210p-11
11 AS Bradu 13 2 2 9 21-36 8p -13
12AFC Agnita13211017-297p-14
13 AS FC Talmaciu 13 2 1 10 11-29 7p -11
14ASA Sibiu 13211010-857p-11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andrei Raul 27-05-1993 10369
2 Avram Andrei 04-06-2009 S14994
3 Barner Christian 24-08-2005 M 358
4 Basa Emilian Ionut 24-02-2007 S15123
5 Beches Sergiu 24-02-2009 S15004
6 Belciu Alexandru 21-10-1986 6629
7 Birsan Rares-nicolae 23-05-2006 M 359
8 Bortis Silviu Petru 28-06-2000 13794
9 Bucur Dragos Rubin 09-08-2004 S15017
10 Campu Cristian Andrei 31-07-2007 S15002
11 Campu David Mihai 14-10-2009 S14996
12 Cernea Iustin 23-06-2007 S15003
13 Cindea Dan Ilie 17-09-1988 1892
14 Cionca Mihai Alex 02-12-1988 7025
15 Ciurar Adam 27-04-1996 12316
16 Craciun Catalin Constantin 21-10-1989 7233
17 Doarvoas Claudiu Alexandru 17-08-1992 S14884
18 Dragan Alexandru 18-04-2008 S14999
19 Dragan Rares Iulian 25-08-2005 S15016
20 Dragoiu Victor Teodor 25-06-2007 S15015
21 Dusleag Luca-mircea 03-10-2005 M 353
22 Dusleag Paul Alexandru 30-08-2004 S15018
23 Enastescu Vasile Ioan 14-05-1980 41405
24 Feldara David 29-09-2010 S14995
25 Filip Cristian 20-04-1992 7501
26 Flesariu Alexandru Aurelian 15-09-2002 13246
27 Ghera Vasile Luis Casian 06-09-2010 S15248
28 Herciu Catalin-adrian 03-06-2006 M 360
29 Ionele Adrian 19-03-1974 1210
30 Jecan Darius Ioan 27-01-2009 S15247
31 Latcu Mihai 08-06-1998 11136
32 Lemnaru Bogdan 02-04-2004 13247
33 Maftei Mihai 01-12-2010 S14993
34 Mardare Denis-ionut 14-06-2006 M 357
35 Maximovici Alexandru 17-02-2005 13245
36 Midrigan Bogdan 06-07-1987 13933
37 Mihai Bogdan 13-03-1999 11133
38 Millinger Mario Dacian 14-04-2005 S15020
39 Mititel Paul Alex 22-11-2007 S15014
40 Mititel Rares George 28-03-2008 S15000
41 Naicu Dan Nicusor 20-12-1977 547
42 Nechita Alexandru 30-04-1997 13583
43 Oana Flavius Rares 05-05-1997 13579
44 Oana Razvan 09-01-2006 M 354
45 Oancea Paul 06-07-2004 13423
46 Oliu Bogdan Cornel 16-09-1992 8264
47 Oltean Sebastian Nicolaie 27-09-1998 6269/a
48 Paragina Remus Alexandru 25-05-2005 13244
49 Pintea Alexandru-ionut 19-09-2005 M 352
50 Plesa George 23-04-2009 S15124
51 Polei Ionut 02-06-1988 3626
52 Poncu Mihai 07-08-1990 12523
53 Popovici Lucas Dorvan 01-04-2010 S15019
54 Popovici Ronny 03-10-2008 S15006
55 Raspop Ilie Ioan 04-06-2002 13422
56 Samu Alin 04-08-2008 S15246
57 Scutea Tudor 04-07-2009 S14998
58 Socol Bogdan 05-02-2010 S15005
59 Stoia Ioan Catalin 07-01-1991 13895
60 Terbea Daniel-nicolas 01-03-2007 M 355
61 Tinteanu Sergiu 17-04-1998 12315
62 Toma Bogdan 20-11-1992 8584
63 Toth Mihai 01-01-2008 S15001
64 Vanga Mihai Alexandru 30-08-2009 S14997
65 Vasiu Mircea 23-07-1974 5356
66 Veza Alexander 20-02-1995 9728
67 Veza Gabriel 13-09-1971 15909
68 Wallentini Dieter 04-04-2005 S14812
69 Zedler Claudiu 04-12-1981 8579A
Meciurile disputate in sezonul actual
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 9
06-10-2018
AFC Agnita
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 8
29-09-2018
CS Gaz Metan Medias
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 7
22-09-2018
AFC Agnita
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 6
15-09-2018
AS Copsa Mica
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 4
05-09-2018
AS LSS Vointa Sibiu
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 3
01-09-2018
AFC Agnita
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 2
29-08-2018
AS Progresul Dumbraveni
Etapa Preliminara Under 15, Seria 1 Etapa 1
25-08-2018
AFC Agnita
Observatii: Echipa oaspete nu a prezentat cartile de identitate ale jucatorilor
Liga a-IV-a Etapa 13
24-11-2018
AFC Agnita
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 12
18-11-2018
CS Sparta Medias
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 11
09-11-2018
AFC Agnita
Pauza: 2-0
Liga a-IV-a Etapa 10
04-11-2018
ACS Paltinis Rasinari
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 9
27-10-2018
AFC Agnita
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 8
21-10-2018
AS Copsa Mica
Pauza: 1-3
Liga a-IV-a Etapa 7
17-10-2018
AFC Agnita
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 6
07-10-2018
AS Spicul Seica Mare
Observatii: Echipa gazda a depus o contestație la finalul jocului.
Liga a-IV-a Etapa 5
29-09-2018
AFC Agnita
Pauza: 1-0
Liga a-IV-a Etapa 4
23-09-2018
AS Bradu
Pauza: 0-0
Liga a-IV-a Etapa 3
16-09-2018
ACS Viitorul Selimbar
Pauza: 0-1
Liga a-IV-a Etapa 2
08-09-2018
AFC Agnita
Pauza: 1-1
Liga a-IV-a Etapa 1
22-11-2018
AS FC Interstar Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 11
24-11-2018
CS Alma 8 Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 10
18-11-2018
AFC Agnita
Juniori Under 11, Clasic Etapa 9
11-11-2018
AS FC Interstar 5 Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 8
07-11-2018
ASSF Adrian Demian Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 7
28-10-2018
AFC Agnita
Juniori Under 11, Clasic Etapa 6
19-10-2018
CSS Soimii Sibiu 1
Juniori Under 11, Clasic Etapa 5
14-10-2018
AFC Agnita
Observatii: Terenul de joc a fost neregulamentar.
Juniori Under 11, Clasic Etapa 4
06-10-2018
CSS Soimii Sibiu 2
Observatii: Echipa oaspete nu a prezentat certificatele de nastere ale jucatorilor.
Juniori Under 11, Clasic Etapa 3
29-09-2018
AFC Agnita
Juniori Under 11, Clasic Etapa 2
22-09-2018
CS Alma 7 Sibiu
Juniori Under 11, Clasic Etapa 1
01-11-2018
AFC Agnita
Juniori Under 15 Etapa 6
24-11-2018
AFC Agnita
Juniori Under 15 Etapa 5
17-11-2018
CS Sion Sibiu
Juniori Under 15 Etapa 4
10-11-2018
AFC Agnita
Juniori Under 15 Etapa 3
03-11-2018
AS Progresul Dumbraveni
Juniori Under 15 Etapa 2
15-11-2018
AFC Agnita
Juniori Under 15 Etapa 1
20-10-2018
AFC Hermannstadt Sibiu
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe