Joi, 15-11-2018

1 ASA Sibiu - AFC Agnita Aviatie / Sibiu Juniori Under 15, etapa 2 15:30

Vineri, 16-11-2018

1 CSM Medias - CSS Medias Textila / Medias Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 10 16:00

Sambata, 17-11-2018

1 AS Cindrelu Gura Râului - ACS Viitorul Selimbar Central / Gura Riului Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 10 09:00
2 CSS Soimii Sibiu - AFC Hermannstadt Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 10 09:30
3 AS Progresul Terezian Sibiu - ASA Sibiu Central / Sura Mare Liga a-IV-a, etapa 12 11:00
4 CS Magura Cisnadie - ACS Paltinis Rasinari Textila / Cisnadie Liga a-IV-a, etapa 12 11:00
5 CSS Soimii Sibiu 2 - ACS Viitorul Selimbar Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 11, Clasic, etapa 10 11:00
6 Comuna Tirnava - Comuna Seica-Mica Central / Micasasa Cupa Satelor, Zona 2, etapa 7 11:00
7 Comuna Micasasa - Comuna Seica-Mare Central / Micasasa Cupa Satelor, Zona 2, etapa 7 11:45
8 AS Copsa Mica - AS FC Interstar 3 Sibiu Orasenesc / Copsa-Mica Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 10 12:00
9 CS Alma 8 Sibiu - AS FC Interstar 5 Sibiu Vointa / Sibiu Juniori Under 11, Clasic, etapa 10 12:00
10 CSS Soimii Sibiu 1 - CS Sion Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 11, Clasic, etapa 10 12:30
11 Comuna Seica-Mare - Comuna Tirnava Central / Micasasa Cupa Satelor, Zona 2, etapa 8 12:30
12 Comuna Seica-Mica - Comuna Micasasa Central / Micasasa Cupa Satelor, Zona 2, etapa 8 13:15
13 Comuna Seica-Mare - Comuna Seica-Mica Central / Micasasa Cupa Satelor, Zona 2, etapa 9 14:00
14 Comuna Micasasa - Comuna Tirnava Central / Micasasa Cupa Satelor, Zona 2, etapa 9 14:45
15 AS Bradu - AS LSS Vointa Sibiu Central / Bradu Liga a-IV-a, etapa 12 15:00
16 AS FC Talmaciu - AS Progresul Dumbraveni Central / Talmaciu Juniori Under 15, etapa 5 15:00
17 AS Copsa Mica - AS FC Interstar Sibiu Orasenesc / Copsa-Mica Juniori Under 15, etapa 5 15:00
18 CSS Soimii Sibiu - CS Alma Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 15, etapa 5 15:00
19 AFC Agnita - CS Sion Sibiu Central / Agnita Juniori Under 15, etapa 5 15:30
20 AFC Hermannstadt Sibiu - STA Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 15, etapa 5 15:30
21 AS Athletic Sura Mare - ASA Sibiu Central / Sura Mare Juniori Under 15, etapa 5 15:30

Duminica, 18-11-2018

1 AS Cindrelu Gura Râului - AFC Hermannstadt Sibiu Municipal 2 Sintetic / Sibiu Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 8 09:00
2 CS Alma 6 Sibiu - AS FC Interstar 4 Sibiu Vointa / Sibiu Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 10 09:00
3 CS Gaz Metan Medias - STA / Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 10 09:00
4 CS Alma 3 Sibiu - AFC Agnita Vointa / Sibiu Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 10 09:00
5 CS Alma 4 Sibiu - AS Spicul Seica Mare / Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 10 09:00
6 ACS Paltinis Rasinari - ASSF Ion Gheorghe Sibiu Vointa / Sibiu Juniori Under 19, etapa 10 10:00
7 ASSF Adrian Demian Sibiu - AS Progresul Terezian Sibiu Aviatie / Sibiu Juniori Under 11, Clasic, etapa 10 10:30
8 ACS FC Avrig - AFC Agnita Central / Avrig Juniori Under 11, Clasic, etapa 10 10:30
9 ACS Viitorul Selimbar - AS FC Interstar Sibiu Central / Selimbar Liga a-IV-a, etapa 12 11:00
10 AFC Agnita - CS Sparta Medias Central / Agnita Liga a-IV-a, etapa 12 11:00
11 AS Spicul Seica Mare - AS FC Talmaciu Central / Seica Mare Liga a-IV-a, etapa 12 11:00
12 ACS Unirea Miercurea-Sibiului - AS Copsa Mica Central / Miercurea Sibiului Liga a-IV-a, etapa 12 11:00
13 AS Izvorul Singatin - AS Vulturul Poplaca Comunal / Apoldu de Jos Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 9 11:00
14 AS Cibinul Cristian - AS Cindrelu Gura Râului Central / Cristian Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 9 11:00
15 AS Silvatex Orlat - AS Gloria Loamnes Central / Saliste Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 9 11:00
16 AS Leii Sura Mica - AS Cetate Slimnic central / Sura Mica Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 9 11:00
17 AS Athletic Sura Mare - AS Recolta Apoldu De Jos Central / Sura Mare Liga a-V-a, Seria Vest, etapa 9 11:00
18 AS Atletic Municipal Medias - AS Progresul Dumbraveni / Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 10 11:00
19 CS Sparta Medias - AS Athletic Sura Mare Central / Tirnava Juniori Under 13, Seria Medias, etapa 10 11:00
20 CS Alma 5 Sibiu - ASSF Ion Gheorghe Sibiu Vointa / Sibiu Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 10 12:00
21 ACS FC Avrig - AS LSS Vointa Sibiu Central / Avrig Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 10 12:00
22 ACS Unirea Miercurea-Sibiului - AS Bradu Central / Miercurea Sibiului Juniori Under 13, Seria Sibiu, etapa 10 13:30
23 AS Viitorul Tirnava - STA / Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 10 14:00
24 CS Alma 7 Sibiu - AFC Hermannstadt Sibiu Vointa / Sibiu Juniori Under 11, Clasic, etapa 10 14:00
25 AS Viitorul Vachid - AS Gloria Smig Central / Dumbraveni Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 10 15:00
26 AFC Curciu - AS Recolta Alma Central / Curciu Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 10 15:00
27 AS Valea Viilor - AS Viitorul Atel Central / Valea Viilor Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 10 15:00
28 AS Staruinta Laslea - AS Viitorul Ighisu-Nou Staruinta / Laslea Liga a-V-a, Seria Medias, etapa 10 15:00

Luni, 19-11-2018

niciun meci

Marti, 20-11-2018

niciun meci

Miercuri, 21-11-2018

niciun meci
oferta portal echipe