Bordean Marian
Sibiu
Sibiu, 4 Ianuarie 1976
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Sibiu
Sibiu, Str.Henri Coandă , Nr.12, 550234
Tel: 0269/214211
Tel: 0369/445428
Fax: 0269/214211
RO61BTRLRONCRT0521896001
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a-IV-a | Liga a-V-a, Seria Vest | Liga a-V-a, Seria Est | Liga a-V-a, Seria Medias | Cupa Romaniei, Faza 1 | Cupa Romaniei, Sferturi de Finala | ||
Motronea Alexandru | 2 | ||||||
Voaides Alina | 5 | ||||||
Irimescu Rares | 2 | ||||||
Luca Razvan | 3 | ||||||
Vlad Marius | 3 | ||||||
Lac Florin | 1 | ||||||
Vieru Cristian | 2 | ||||||
Vasile Bogdan Stefan | 2 | ||||||
Titii Lucian Andrei | 4 | ||||||
Dragan Adrian | 4 | ||||||
Timis Roxana | 1 | ||||||
Mailat Cristian | 1 | ||||||
Mărgineanu Despina Petra | 1 | ||||||
Toader Sergiu | 4 | ||||||
Lacau Rares | 1 | ||||||
Duta Vasile Marius | 3 | ||||||
Banciu Adrian | 1 | ||||||
Spatar Razvan Ioan | 2 | ||||||
Comaniciu Adrian | 2 | ||||||
Loloiu Daian | 1 | ||||||
Iuga Razvan Andrei | 2 | ||||||
Ianc David Georgiana | 2 | ||||||
Epure Adrian Florian | 2 | ||||||
Dragos Rares | 1 | ||||||
Blindu Andrei Mihai | 1 | ||||||
Ruja Iulian | 2 | ||||||
Nistor Ioana | 1 | ||||||
Draghiceanu Sebastian | 1 | ||||||
Munteanu Ovidiu | 1 | ||||||
Chiritescu Alin | 2 | ||||||
Patriche Dragos | 1 | ||||||
Petrusel Teodor | 2 | ||||||
Matache Iulian | 1 | ||||||
Grecu Florin | 1 | ||||||
Anghel Marius | 2 | ||||||
Himbarean Vasile | 1 | ||||||
Suvar Alexandru | 1 | ||||||
Coman Dragos | 1 | ||||||
Prodan Adrian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a-IV-a | Liga a-V-a, Seria Vest | Liga a-V-a, Seria Est | Liga a-V-a, Seria Medias | Cupa Romaniei, Faza 1 | Cupa Romaniei, Sferturi de Finala | ||
AS FC Interstar Sibiu | 4 | ||||||
AS Armata Sibiu | 2 | ||||||
ACS Paltinis Rasinari | 4 | ||||||
AS LSS Vointa Sibiu | 2 | ||||||
ACS Viitorul Selimbar | 4 | ||||||
AS Copsa Mica | 1 | ||||||
ACS Spicul Seica Mare | 2 | ||||||
CS Sparta Medias | 2 | ||||||
AS Bradu | 1 | ||||||
CS Magura Cisnadie | 1 | ||||||
AFC Agnita | 1 | ||||||
ACS Unirea Miercurea-Sibiului | 2 | ||||||
AS Gloria Loamnes | 2 | ||||||
AS Izvorul Singatin | 1 | ||||||
ACS Cibinul Cristian | 2 | ||||||
AS Vulturul Poplaca | 2 | ||||||
AS FC Athletic Sura Mare | 1 | ||||||
AS Leii Sura Mica | 2 | ||||||
AS Silvatex Orlat | 2 | ||||||
AS Cindrelul Gura Râului | 1 | ||||||
ACS FC Avrig | 2 | ||||||
AS Viitorul Racovita | 1 | ||||||
AS Corsav Vestem | 2 | ||||||
ACS Nocrich | 1 | ||||||
AS Atletic Municipal Medias | 1 | ||||||
AS Viitorul Atel | 1 | ||||||
AS Fraternitas Talmaciu | 1 |