Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iunie 2013, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 30
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 2 Iunie 2013, 13:00
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 2 Iunie 2013, 11:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 30
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 2 Iunie 2013, 11:00
Teren: Liteni / Liteni
Miercuri, 29 Mai 2013, 18:00
Liga a 5-a, Seria a II-a, etapa 20
Teren: Bucovina / Radauti
Miercuri, 29 Mai 2013, 18:00
Teren: Bucovina / Radauti
Duminica, 26 Mai 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria a II-a, etapa 20
Teren: Central / Dornesti
Duminica, 26 Mai 2013, 13:00
Teren: Central / Dornesti
Duminica, 19 Mai 2013, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 28
Teren: Putna / Putna
Duminica, 19 Mai 2013, 13:00
Teren: Putna / Putna
Duminica, 19 Mai 2013, 11:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 28
Teren: Putna / Putna
Duminica, 19 Mai 2013, 11:00
Teren: Putna / Putna
Duminica, 12 Mai 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria a II-a, etapa 18
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 12 Mai 2013, 13:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Joi, 9 Mai 2013, 17:00
Juniori D, etapa 19
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Joi, 9 Mai 2013, 17:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Luni, 6 Mai 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria a III-a, etapa 14
Teren: Bistrița Brosteni / Brosteni
Luni, 6 Mai 2013, 13:00
Teren: Bistrița Brosteni / Brosteni
Duminica, 28 Aprilie 2013, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 25
Teren: /
Duminica, 28 Aprilie 2013, 13:00
Teren: /
Duminica, 28 Aprilie 2013, 11:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 25
Teren: /
Duminica, 28 Aprilie 2013, 11:00
Teren: /
Duminica, 21 Aprilie 2013, 11:00
Liga a 5-a, Seria a III-a, etapa 12
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei
Duminica, 21 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei
Duminica, 14 Aprilie 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria a I-a, etapa 14
Teren: Veresti / Veresti
Duminica, 14 Aprilie 2013, 13:00
Teren: Veresti / Veresti
Sambata, 6 Aprilie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 13
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 6 Aprilie 2013, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 6 Aprilie 2013, 09:30
Juniori D, etapa 13
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 6 Aprilie 2013, 09:30
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 31 Martie 2013, 13:00
Liga a 5-a, Seria a I-a, etapa 12
Teren: /
Duminica, 31 Martie 2013, 13:00
Teren: /
Sambata, 30 Martie 2013, 11:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Ciprian Porumbescu / Ciprian Porumbescu
Sambata, 30 Martie 2013, 11:00
Teren: Ciprian Porumbescu / Ciprian Porumbescu
Duminica, 17 Martie 2013, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 19
Teren: Siret / Siret
Duminica, 17 Martie 2013, 13:00
Teren: Siret / Siret
Duminica, 17 Martie 2013, 11:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 19
Teren: Siret / Siret
Duminica, 17 Martie 2013, 11:00
Teren: Siret / Siret
Joi, 6 Decembrie 2012, 14:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 17
Teren: Mihoveni /
Joi, 6 Decembrie 2012, 14:00
Teren: Mihoveni /
Joi, 6 Decembrie 2012, 12:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 17
Teren: Mihoveni /
Joi, 6 Decembrie 2012, 12:00
Teren: Mihoveni /
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 15
Teren: /
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 13:00
Teren: /
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 15
Teren: /
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: /
Vineri, 16 Noiembrie 2012, 15:00
Juniori D, etapa 9
Teren: /
Vineri, 16 Noiembrie 2012, 15:00
Teren: /
Duminica, 11 Noiembrie 2012, 13:00
Liga a 5-a, Seria a I-a, etapa 11
Teren: Preutesti / Preutesti
Duminica, 11 Noiembrie 2012, 13:00
Teren: Preutesti / Preutesti
Joi, 8 Noiembrie 2012, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Veresti / Veresti
Joi, 8 Noiembrie 2012, 14:00
Teren: Veresti / Veresti
Duminica, 28 Octombrie 2012, 13:00
Liga a 5-a, Seria a III-a, etapa 9
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Duminica, 28 Octombrie 2012, 13:00
Teren: Foresta Moldovița / Moldovița
Sambata, 20 Octombrie 2012, 11:00
Juniori C, etapa 5
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 20 Octombrie 2012, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Duminica, 14 Octombrie 2012, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 9
Teren: /
Duminica, 14 Octombrie 2012, 13:00
Teren: /
Duminica, 14 Octombrie 2012, 11:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 9
Teren: /
Duminica, 14 Octombrie 2012, 11:00
Teren: /
Duminica, 7 Octombrie 2012, 13:00
Liga a 5-a, Seria a II-a, etapa 6
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Duminica, 7 Octombrie 2012, 13:00
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:00
Juniori C, etapa 3
Teren: Ciprian Porumbescu / Ciprian Porumbescu
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Ciprian Porumbescu / Ciprian Porumbescu
Sambata, 29 Septembrie 2012, 11:00
Juniori D, etapa 2
Teren: /
Sambata, 29 Septembrie 2012, 11:00
Teren: /
Sambata, 22 Septembrie 2012, 11:00
Juniori C, etapa 1
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 22 Septembrie 2012, 11:00
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 22 Septembrie 2012, 13:00
Juniori D, etapa 1
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 22 Septembrie 2012, 13:00
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 16 Septembrie 2012, 13:00
Liga a 5-a, Seria a III-a, etapa 3
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei
Duminica, 16 Septembrie 2012, 13:00
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Liga a 5-a, Seria a III-a, etapa 3
Teren: /
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Teren: /
Duminica, 9 Septembrie 2012, 13:00
Liga a 4-a, Seniori, etapa 4
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 9 Septembrie 2012, 13:00
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 9 Septembrie 2012, 11:00
Liga a 4-a, Juniori, etapa 4
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 9 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 2 Septembrie 2012, 13:00
Liga a 5-a, Seria a I-a, etapa 1
Teren: Dumbrăveni / Dumbrăveni
Duminica, 2 Septembrie 2012, 13:00
Teren: Dumbrăveni / Dumbrăveni
Duminica, 26 August 2012, 14:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Neagra Șarului / Neagra Șarului
Duminica, 26 August 2012, 14:00
Teren: Neagra Șarului / Neagra Șarului
Duminica, 26 August 2012, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei
Duminica, 26 August 2012, 11:00
Teren: Tineretului Vatra Dornei / Vatra Dornei