Informari si comunicate
13-02-2019
COMUNICAT CJA

TESTARI FIZICE SI TEORETICE LIGA 4

detalii...
11-02-2019
COMUNICAT

SEDINTA TEHNICA LIGA 4

detalii...
01-02-2019
Comisia de Disciplina

Deciziile comisiei din 01.02.2019

detalii...
31-01-2019
31-01-2019
31-01-2019
29-01-2019
15-01-2019
COMITETUL DE URGENTA

Intrunit in sedinta din 15 ianuarie 2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 2

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAM RETUR LIGA 6 / SERIA 1

Editia de campionat 2018-2019

detalii...
toate comunicatele

CS METALUL PERETU

Localitatea PERETU

Informatii generale
Teren COMUNAL / PERETU
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 4, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS UNIREA BRINCENI 14 12 1 1 73-17 37p +16
2CS RAPID BUZESCU14121150-1537p+16
3 CS UNIREA TIGANESTI 14 9 4 1 42-13 31p +13
4ACS AJAX BOTOROAGA1483356-1827p+3
5 ACS ASTRA PLOSCA 14 6 5 3 34-24 23p +2
6ACS AVANTUL BRAGADIRU1464434-3622p-2
7 ACS DRAGANESTI VLASCA 14 4 7 3 31-28 19p -2
8CSM 2 ALEXANDRIA1452723-3117p-1
9 CS METALUL PERETU 14 5 2 7 20-30 17p -7
10AS VIITORUL BUTESTI1451819-4216p-5
11 ACF DUNAREA ZIMNICEA 14 4 2 8 20-51 14p -7
12AS VOINTA SAELELE 20171444632-2512p-2
13 AS UNIREA MOSTENI 14 3 1 10 19-50 10p -8
14AS VICTORIA LUNCA14131024-596p-18
15 ACS ATLETIC ORBEASCA 14 0 2 12 16-54 -2p -19

Observatii: Echipele ACS Atletic Orbeasca si AS Vointa Saelele, penalizate cu cate 4 puncte fiecare;

Competitii in care participa / a participat
CAMPIONATUL JUDETEAN DE FOTBAL IN SALA ED 2019, GRUPA B, 2018-2019
JUNIORI, Under 15 (2004), 2018-2019 (pana in etapa 1)
Liga 4, Juniori, 2018-2019
Liga 4, Seniori, 2018-2019
Cupa Teleormanul 2017, Grupa D, 2017-2018
Liga a-IV-a, Seniori, 2017-2018
Liga a-IV-a, Juniori, 2017-2018
JUNIORI, UNDER 15 (2003), 2017-2018
Cupa Teleormanul 2018, Grupa D, 2017-2018
Cupa Teleormanul 2018, Sferturi de finala, 2017-2018
Liga a-IV-a, Seniori, 2016-2017
Liga a-IV-a, Juniori, 2016-2017
JUNIORI, ,,C" (2002), 2016-2017
Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa A, 2016-2017
Cupa Teleormanul, Grupa C, 2015-2016
Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa A, 2015-2016
Campionatul Judetean de Fotbal in Sala, Grupa B, 2015-2016
Juniori, ,,C" (2001), 2015-2016
Liga a-IV-a, Juniori, 2015-2016
Liga a-IV-a, Seniori, 2015-2016
Cupa Teleormanul, Grupa C, 2014-2015
Liga a-IV-a, Juniori, 2014-2015
Liga a-IV-a, Seniori, 2014-2015
Liga a IV-a, Juniori, 2013-2014
Liga a IV-a, Seniori, 2013-2014
Cupa Teleormanul , Grupa B, 2012-2013
Liga a-IV-a Juniori, 2012-2013
Liga a-IV-a Seniori, 2012-2013
Liga a-IV-a / Seniori, 2011-2012
Liga a-IV-a / Juniori, 2011-2012
Cupa Teleormanul - Editia 2012, Grupa B, 2011-2012
Cupa Teleormanul Editia 2011, Grupa C, 2010-2011
Liga a-IV-a Juniori, 2010-2011
Liga a-IV-a Seniori, 2010-2011
Liga a-IV-a Seniori, 2009-2010
Liga a-IV-a Juniori, 2009-2010
Cupa Teleormanul Ed. 2010, Grupa D, 2009-2010
Cupa Teleormanul Editia 2009, GRUPA C, 2008-2009
LIGA a-IV-a Juniori, 2008-2009
LIGA a-IV-a Seniori, 2008-2009
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandrescu Alexandru Cristian 13-12-1995
2 Almajanu Eduard Cristian 24-01-1998
3 Almajanu Florentin Ionut 05-10-1996
4 Almajanu Gabriel Florinel 12-03-1998
5 Baltaretu Marius Adrian Dorinel 15-08-1995
6 Baltateanu Aurel
7 Barbuia Ilie
8 Berbecanu Ionut Florin 19-10-1995
9 Bujorescu Aristide 19-04-1990
10 Burcea Alexandru Florentin 12-09-1992
11 Burcea Ionut Catalin
12 Busca Razvan Stefan
13 Calota Ionut Leonard 24-08-1997
14 Dicu Mihai Adrian 02-12-1998
15 Dogaru Daniel Alexandru
16 Duicu Catalin Marian 06-02-1993
17 Ene Lucian Vasile
18 Enuca Alin Gabriel 25-05-1989
19 Florea Marius 08-03-1990
20 Ghimfus Gabriel Robert 01-07-1996
21 Ghimfus George Bogdan 02-03-1996
22 Ghimfus Mircea Lucian 24-04-1998
23 Gugu Oprea Alin 30-10-1995
24 Iaurum Adrian Roxin 24-02-1996
25 Iaurum Liviu Catalin
26 Iaurum Mihai Valentin 21-12-1991
27 Ivascu Marius Claudiu 11-03-1993
28 Lataretu Sorin Stefanel 16-05-1988
29 Licu Ionut Florentin 26-05-1995
30 Magureanu Marius Alexandru 16-08-1998
31 Matei Adrian Marius
32 Matei Madalin Gabriel 10-07-1996
33 Matei Marius George 13-09-1994
34 Mocanu Dan Ionel 02-07-1987
35 Nicolae Cristian Robert 06-08-1998
36 Patrana Vasile Cosmin 24-05-1996
37 Patrascu Alin Ionut
38 Petcu Cornel Leonard 26-07-1997
39 Petrus Cosmin Sandu 21-12-1997
40 Popescu Daniel 13-03-1989
41 Popovici Liviu Mihai 20-05-1991
42 Purcarea Ionut
43 Radu Mihai George 15-05-1990 18215
44 Sandu Alexandru Mihai
45 Sandu Florian Valentin
46 Stefan Mihai Adelin 12-04-1990
47 Toma Iulian 14-07-1998
48 Vaduva Cosmin
49 Vladu Valentin 01-09-1996
50 Zgaroi Marius Ciprian
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4, Seniori Etapa 15
01-12-2018
CSM 2 ALEXANDRIA
Liga 4, Seniori Etapa 14
24-11-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Seniori Etapa 13
17-11-2018
AS VOINTA SAELELE 2017
Liga 4, Seniori Etapa 12
10-11-2018
CS METALUL PERETU
Pauza: 0-1
Liga 4, Seniori Etapa 11
03-11-2018
AS UNIREA MOSTENI
Liga 4, Seniori Etapa 10
27-10-2018
CS METALUL PERETU
Pauza: 0-0
Liga 4, Seniori Etapa 9
20-10-2018
CS UNIREA TIGANESTI
Liga 4, Seniori Etapa 7
06-10-2018
ACS ATLETIC ORBEASCA
Liga 4, Seniori Etapa 6
29-09-2018
AS VIITORUL BUTESTI
Liga 4, Seniori Etapa 5
22-09-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Seniori Etapa 4
15-09-2018
CS RAPID BUZESCU
Liga 4, Seniori Etapa 3
08-09-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Seniori Etapa 2
01-09-2018
ACS UNIREA BRINCENI
Pauza: 0-2
Liga 4, Seniori Etapa 1
25-08-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Juniori Etapa 15
01-12-2018
CSM 2 ALEXANDRIA
Liga 4, Juniori Etapa 14
24-11-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Juniori Etapa 13
17-11-2018
AS VOINTA SAELELE 2017
Liga 4, Juniori Etapa 12
10-11-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Juniori Etapa 11
03-11-2018
AS UNIREA MOSTENI
Liga 4, Juniori Etapa 10
27-10-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Juniori Etapa 9
20-10-2018
CS UNIREA TIGANESTI
Liga 4, Juniori Etapa 7
06-10-2018
ACS ATLETIC ORBEASCA
Liga 4, Juniori Etapa 6
29-09-2018
AS VIITORUL BUTESTI
Liga 4, Juniori Etapa 5
22-09-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Juniori Etapa 4
15-09-2018
CS RAPID BUZESCU
Liga 4, Juniori Etapa 3
08-09-2018
CS METALUL PERETU
Liga 4, Juniori Etapa 2
01-09-2018
ACS UNIREA BRINCENI
Liga 4, Juniori Etapa 1
25-08-2018
CS METALUL PERETU
CAMPIONATUL JUDETEAN DE FOTBAL IN SALA ED 2019, GRUPA B Etapa 3
09-02-2019
CSM 2 ALEXANDRIA
CAMPIONATUL JUDETEAN DE FOTBAL IN SALA ED 2019, GRUPA B Etapa 2
03-02-2019
CS METALUL PERETU
CAMPIONATUL JUDETEAN DE FOTBAL IN SALA ED 2019, GRUPA B Etapa 1
02-02-2019
ACF DUNAREA ZIMNICEA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe