Program competitional

Liga 4, Seniori


Etapa 1     25-08-2018 - 12:30


1) CS RAPID BUZESCU - ACS ATLETIC ORBEASCA    4 - 3
2) ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS VICTORIA LUNCA    3 - 2
3) ACS UNIREA BRINCENI - AS VIITORUL BUTESTI    9 - 0
4) ACS AJAX BOTOROAGA - CS METALUL PERETU    5 - 2
5) CSM 2 ALEXANDRIA - STA     -
6) ACS ASTRA PLOSCA - CS UNIREA TIGANESTI    1 - 4
7) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS DRAGANESTI VLASCA    3 - 3
8) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS UNIREA MOSTENI    4 - 1

Etapa 2     01-09-2018 - 12:30


1) AS VICTORIA LUNCA - CS RAPID BUZESCU    1 - 4
2) AS VIITORUL BUTESTI - ACS AVANTUL BRAGADIRU    4 - 2
3) CS METALUL PERETU - ACS UNIREA BRINCENI    2 - 5
4) STA - ACS AJAX BOTOROAGA     -
5) CS UNIREA TIGANESTI - CSM 2 ALEXANDRIA    4 - 0
6) ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS ASTRA PLOSCA    1 - 4
7) AS UNIREA MOSTENI - AS VOINTA SAELELE 2017    2 - 1
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA    3 - 4

Etapa 3     08-09-2018 - 12:30


1) AS VICTORIA LUNCA - ACS ATLETIC ORBEASCA    2 - 2
2) CS RAPID BUZESCU - AS VIITORUL BUTESTI    7 - 1
3) ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS METALUL PERETU    2 - 1
4) ACS UNIREA BRINCENI - STA     -
5) ACS AJAX BOTOROAGA - CS UNIREA TIGANESTI    2 - 3
6) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS DRAGANESTI VLASCA    1 - 3
7) ACS ASTRA PLOSCA - AS UNIREA MOSTENI    3 - 3
8) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACF DUNAREA ZIMNICEA    1 - 0

Etapa 4     15-09-2018 - 12:30


1) AS VIITORUL BUTESTI - AS VICTORIA LUNCA    2 - 1
2) CS METALUL PERETU - CS RAPID BUZESCU    1 - 2
3) STA - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -
4) CS UNIREA TIGANESTI - ACS UNIREA BRINCENI    2 - 2
5) ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AJAX BOTOROAGA    0 - 0
6) AS UNIREA MOSTENI - CSM 2 ALEXANDRIA    3 - 1
7) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS ASTRA PLOSCA    4 - 3
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VOINTA SAELELE 2017    1 - 6

Etapa 5     22-09-2018 - 12:30


1) AS VIITORUL BUTESTI - ACS ATLETIC ORBEASCA    4 - 1
2) AS VICTORIA LUNCA - CS METALUL PERETU    2 - 3
3) CS RAPID BUZESCU - STA     -
4) ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS UNIREA TIGANESTI    2 - 2
5) ACS UNIREA BRINCENI - ACS DRAGANESTI VLASCA    4 - 0
6) ACS AJAX BOTOROAGA - AS UNIREA MOSTENI    8 - 2
7) CSM 2 ALEXANDRIA - ACF DUNAREA ZIMNICEA    0 - 0
8) ACS ASTRA PLOSCA - AS VOINTA SAELELE 2017    2 - 2

Etapa 6     29-09-2018 - 12:30


1) CS METALUL PERETU - AS VIITORUL BUTESTI    2 - 1
2) STA - AS VICTORIA LUNCA     -
3) CS UNIREA TIGANESTI - CS RAPID BUZESCU    0 - 2
4) ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU    3 - 3
5) AS UNIREA MOSTENI - ACS UNIREA BRINCENI    2 - 7
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS AJAX BOTOROAGA    0 - 0
7) AS VOINTA SAELELE 2017 - CSM 2 ALEXANDRIA    6 - 0
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS ASTRA PLOSCA    0 - 3

Etapa 7     06-10-2018 - 12:30


1) CS METALUL PERETU - ACS ATLETIC ORBEASCA    2 - 0
2) AS VIITORUL BUTESTI - STA     -
3) AS VICTORIA LUNCA - CS UNIREA TIGANESTI    1 - 1
4) CS RAPID BUZESCU - ACS DRAGANESTI VLASCA    2 - 0
5) ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS UNIREA MOSTENI    4 - 2
6) ACS UNIREA BRINCENI - ACF DUNAREA ZIMNICEA    11 - 0
7) ACS AJAX BOTOROAGA - AS VOINTA SAELELE 2017    4 - 3
8) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS ASTRA PLOSCA    0 - 1

Etapa 8     13-10-2018 - 12:30


1) STA - CS METALUL PERETU     -
2) CS UNIREA TIGANESTI - AS VIITORUL BUTESTI    2 - 0
3) ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VICTORIA LUNCA    4 - 2
4) AS UNIREA MOSTENI - CS RAPID BUZESCU    0 - 4
5) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS AVANTUL BRAGADIRU    2 - 4
6) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS UNIREA BRINCENI    1 - 2
7) ACS ASTRA PLOSCA - ACS AJAX BOTOROAGA    1 - 1
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - CSM 2 ALEXANDRIA    0 - 3

Etapa 9     20-10-2018 - 12:30


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - STA     -
2) CS METALUL PERETU - CS UNIREA TIGANESTI    2 - 6
3) AS VIITORUL BUTESTI - ACS DRAGANESTI VLASCA    3 - 3
4) AS VICTORIA LUNCA - AS UNIREA MOSTENI    5 - 0
5) CS RAPID BUZESCU - ACF DUNAREA ZIMNICEA    11 - 0
6) ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS VOINTA SAELELE 2017    3 - 2
7) ACS UNIREA BRINCENI - ACS ASTRA PLOSCA    2 - 1
8) ACS AJAX BOTOROAGA - CSM 2 ALEXANDRIA    4 - 2

Etapa 10     27-10-2018 - 12:30


1) CS UNIREA TIGANESTI - STA     -
2) ACS DRAGANESTI VLASCA - CS METALUL PERETU    1 - 1
3) AS UNIREA MOSTENI - AS VIITORUL BUTESTI    1 - 2
4) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS VICTORIA LUNCA    4 - 1
5) AS VOINTA SAELELE 2017 - CS RAPID BUZESCU    1 - 3
6) ACS ASTRA PLOSCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU    3 - 3
7) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS UNIREA BRINCENI    3 - 1
8) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS ATLETIC ORBEASCA    7 - 0

Etapa 11     03-11-2018 - 12:30


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - CS UNIREA TIGANESTI    1 - 3
2) STA - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
3) CS METALUL PERETU - AS UNIREA MOSTENI    1 - 0
4) AS VIITORUL BUTESTI - ACF DUNAREA ZIMNICEA    2 - 1
5) AS VICTORIA LUNCA - AS VOINTA SAELELE 2017    1 - 1
6) CS RAPID BUZESCU - ACS ASTRA PLOSCA    3 - 3
7) ACS AVANTUL BRAGADIRU - CSM 2 ALEXANDRIA    2 - 2
8) ACS UNIREA BRINCENI - ACS AJAX BOTOROAGA    3 - 2

Etapa 12     10-11-2018 - 12:30


1) ACS DRAGANESTI VLASCA - CS UNIREA TIGANESTI    0 - 0
2) AS UNIREA MOSTENI - STA     -
3) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS METALUL PERETU    0 - 1
4) AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VIITORUL BUTESTI    4 - 0
5) ACS ASTRA PLOSCA - AS VICTORIA LUNCA    5 - 1
6) CSM 2 ALEXANDRIA - CS RAPID BUZESCU    1 - 3
7) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS AVANTUL BRAGADIRU    3 - 0
8) ACS UNIREA BRINCENI - ACS ATLETIC ORBEASCA    8 - 0

Etapa 13     17-11-2018 - 12:30


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS DRAGANESTI VLASCA    2 - 2
2) CS UNIREA TIGANESTI - AS UNIREA MOSTENI    7 - 0
3) STA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
4) CS METALUL PERETU - AS VOINTA SAELELE 2017    1 - 1
5) AS VIITORUL BUTESTI - ACS ASTRA PLOSCA    0 - 1
6) AS VICTORIA LUNCA - CSM 2 ALEXANDRIA    3 - 4
7) CS RAPID BUZESCU - ACS AJAX BOTOROAGA    2 - 1
8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS UNIREA BRINCENI    1 - 5

Etapa 14     24-11-2018 - 12:30


1) AS UNIREA MOSTENI - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
2) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS UNIREA TIGANESTI     -
3) AS VOINTA SAELELE 2017 - STA     -
4) ACS ASTRA PLOSCA - CS METALUL PERETU     -
5) CSM 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL BUTESTI     -
6) ACS AJAX BOTOROAGA - AS VICTORIA LUNCA     -
7) ACS UNIREA BRINCENI - CS RAPID BUZESCU     -
8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ATLETIC ORBEASCA     -

Etapa 15     01-12-2018 - 12:30


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - AS UNIREA MOSTENI     -
2) ACS DRAGANESTI VLASCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
3) CS UNIREA TIGANESTI - AS VOINTA SAELELE 2017     -
4) STA - ACS ASTRA PLOSCA     -
5) CS METALUL PERETU - CSM 2 ALEXANDRIA     -
6) AS VIITORUL BUTESTI - ACS AJAX BOTOROAGA     -
7) AS VICTORIA LUNCA - ACS UNIREA BRINCENI     -
8) CS RAPID BUZESCU - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -

Etapa 16     -


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - CS RAPID BUZESCU     -
2) AS VICTORIA LUNCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -
3) AS VIITORUL BUTESTI - ACS UNIREA BRINCENI     -
4) CS METALUL PERETU - ACS AJAX BOTOROAGA     -
5) STA - CSM 2 ALEXANDRIA     -
6) CS UNIREA TIGANESTI - ACS ASTRA PLOSCA     -
7) ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VOINTA SAELELE 2017     -
8) AS UNIREA MOSTENI - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -

Etapa 17     -


1) CS RAPID BUZESCU - AS VICTORIA LUNCA     -
2) ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS VIITORUL BUTESTI     -
3) ACS UNIREA BRINCENI - CS METALUL PERETU     -
4) ACS AJAX BOTOROAGA - STA     -
5) CSM 2 ALEXANDRIA - CS UNIREA TIGANESTI     -
6) ACS ASTRA PLOSCA - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
7) AS VOINTA SAELELE 2017 - AS UNIREA MOSTENI     -
8) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS ATLETIC ORBEASCA     -

Etapa 18     -


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VICTORIA LUNCA     -
2) AS VIITORUL BUTESTI - CS RAPID BUZESCU     -
3) CS METALUL PERETU - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -
4) STA - ACS UNIREA BRINCENI     -
5) CS UNIREA TIGANESTI - ACS AJAX BOTOROAGA     -
6) ACS DRAGANESTI VLASCA - CSM 2 ALEXANDRIA     -
7) AS UNIREA MOSTENI - ACS ASTRA PLOSCA     -
8) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS VOINTA SAELELE 2017     -

Etapa 19     -


1) AS VICTORIA LUNCA - AS VIITORUL BUTESTI     -
2) CS RAPID BUZESCU - CS METALUL PERETU     -
3) ACS AVANTUL BRAGADIRU - STA     -
4) ACS UNIREA BRINCENI - CS UNIREA TIGANESTI     -
5) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
6) CSM 2 ALEXANDRIA - AS UNIREA MOSTENI     -
7) ACS ASTRA PLOSCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
8) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS ATLETIC ORBEASCA     -

Etapa 20     -


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VIITORUL BUTESTI     -
2) CS METALUL PERETU - AS VICTORIA LUNCA     -
3) STA - CS RAPID BUZESCU     -
4) CS UNIREA TIGANESTI - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -
5) ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS UNIREA BRINCENI     -
6) AS UNIREA MOSTENI - ACS AJAX BOTOROAGA     -
7) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CSM 2 ALEXANDRIA     -
8) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS ASTRA PLOSCA     -

Etapa 21     -


1) AS VIITORUL BUTESTI - CS METALUL PERETU     -
2) AS VICTORIA LUNCA - STA     -
3) CS RAPID BUZESCU - CS UNIREA TIGANESTI     -
4) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
5) ACS UNIREA BRINCENI - AS UNIREA MOSTENI     -
6) ACS AJAX BOTOROAGA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
7) CSM 2 ALEXANDRIA - AS VOINTA SAELELE 2017     -
8) ACS ASTRA PLOSCA - ACS ATLETIC ORBEASCA     -

Etapa 22     -


1) ACS ATLETIC ORBEASCA - CS METALUL PERETU     -
2) STA - AS VIITORUL BUTESTI     -
3) CS UNIREA TIGANESTI - AS VICTORIA LUNCA     -
4) ACS DRAGANESTI VLASCA - CS RAPID BUZESCU     -
5) AS UNIREA MOSTENI - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -
6) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS UNIREA BRINCENI     -
7) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS AJAX BOTOROAGA     -
8) ACS ASTRA PLOSCA - CSM 2 ALEXANDRIA     -

Etapa 23     -


1) CS METALUL PERETU - STA     -
2) AS VIITORUL BUTESTI - CS UNIREA TIGANESTI     -
3) AS VICTORIA LUNCA - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
4) CS RAPID BUZESCU - AS UNIREA MOSTENI     -
5) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
6) ACS UNIREA BRINCENI - AS VOINTA SAELELE 2017     -
7) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS ASTRA PLOSCA     -
8) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS ATLETIC ORBEASCA     -

Etapa 24     -


1) STA - ACS ATLETIC ORBEASCA     -
2) CS UNIREA TIGANESTI - CS METALUL PERETU     -
3) ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VIITORUL BUTESTI     -
4) AS UNIREA MOSTENI - AS VICTORIA LUNCA     -
5) ACF DUNAREA ZIMNICEA - CS RAPID BUZESCU     -
6) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -
7) ACS ASTRA PLOSCA - ACS UNIREA BRINCENI     -
8) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AJAX BOTOROAGA     -

Etapa 25     -


1) STA - CS UNIREA TIGANESTI     -
2) CS METALUL PERETU - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
3) AS VIITORUL BUTESTI - AS UNIREA MOSTENI     -
4) AS VICTORIA LUNCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
5) CS RAPID BUZESCU - AS VOINTA SAELELE 2017     -
6) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ASTRA PLOSCA     -
7) ACS UNIREA BRINCENI - CSM 2 ALEXANDRIA     -
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AJAX BOTOROAGA     -

Etapa 26     -


1) CS UNIREA TIGANESTI - ACS ATLETIC ORBEASCA     -
2) ACS DRAGANESTI VLASCA - STA     -
3) AS UNIREA MOSTENI - CS METALUL PERETU     -
4) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS VIITORUL BUTESTI     -
5) AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VICTORIA LUNCA     -
6) ACS ASTRA PLOSCA - CS RAPID BUZESCU     -
7) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -
8) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS UNIREA BRINCENI     -

Etapa 27     -


1) CS UNIREA TIGANESTI - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
2) STA - AS UNIREA MOSTENI     -
3) CS METALUL PERETU - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
4) AS VIITORUL BUTESTI - AS VOINTA SAELELE 2017     -
5) AS VICTORIA LUNCA - ACS ASTRA PLOSCA     -
6) CS RAPID BUZESCU - CSM 2 ALEXANDRIA     -
7) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS AJAX BOTOROAGA     -
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS UNIREA BRINCENI     -

Etapa 28     -


1) ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS ATLETIC ORBEASCA     -
2) AS UNIREA MOSTENI - CS UNIREA TIGANESTI     -
3) ACF DUNAREA ZIMNICEA - STA     -
4) AS VOINTA SAELELE 2017 - CS METALUL PERETU     -
5) ACS ASTRA PLOSCA - AS VIITORUL BUTESTI     -
6) CSM 2 ALEXANDRIA - AS VICTORIA LUNCA     -
7) ACS AJAX BOTOROAGA - CS RAPID BUZESCU     -
8) ACS UNIREA BRINCENI - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -

Etapa 29     -


1) ACS DRAGANESTI VLASCA - AS UNIREA MOSTENI     -
2) CS UNIREA TIGANESTI - ACF DUNAREA ZIMNICEA     -
3) STA - AS VOINTA SAELELE 2017     -
4) CS METALUL PERETU - ACS ASTRA PLOSCA     -
5) AS VIITORUL BUTESTI - CSM 2 ALEXANDRIA     -
6) AS VICTORIA LUNCA - ACS AJAX BOTOROAGA     -
7) CS RAPID BUZESCU - ACS UNIREA BRINCENI     -
8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU     -

Etapa 30     -


1) AS UNIREA MOSTENI - ACS ATLETIC ORBEASCA     -
2) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS DRAGANESTI VLASCA     -
3) AS VOINTA SAELELE 2017 - CS UNIREA TIGANESTI     -
4) ACS ASTRA PLOSCA - STA     -
5) CSM 2 ALEXANDRIA - CS METALUL PERETU     -
6) ACS AJAX BOTOROAGA - AS VIITORUL BUTESTI     -
7) ACS UNIREA BRINCENI - AS VICTORIA LUNCA     -
8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS RAPID BUZESCU     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri





















Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe